1xBet New Casino Rishikoni

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (77)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Trotting
UFC
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution GamingEzugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
MicrogamingNetEntNovomatic
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY

1xBet

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

Games

Kazino 1xBet ka dy seksione kryesore, të cilat janë seksionet e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe të lojërave elektronike. Lojërat e kazinosë ofrohen nga më shumë se 30 zhvillues softuerësh që shërbejnë mbi 1000 lojëra. Kazinoja ka lojëra elektronike të markave, lojëra tavoline dhe video poker, së bashku me një kazino të drejtpërdrejtë, sporte elektronike, lojëra televizive dhe gjithashtu lojëra për të rritur. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë nga ofruesit më të njohur të softuerëve duke përfshirë Evolution Gaming, Extreme Live Gaming, Ezugi dhe NetEnt Live Casino. Ofrohen mijëra automatë me shumë lojëra tavoline si video poker, ruletë, blackjack dhe baccarat. Kazinoja 1xBet Live ofron një atmosferë tërësisht zhytëse në Vegas, duke ju vendosur pikërisht në zemër të aksionit. 1xBet është shtëpia e pothuajse 35 lojërave ndërkombëtare të lotarisë, ka 1xGames unike, origjinale dhe të preferuara të tjera të tifozëve. Ndërsa luani me to, fitoni pikë bonus që japin akoma më shumë vlerë.

Withdrawals

Ju mund të tërhiqni duke përdorur kartat kryesore të kreditit, kuletat elektronike, kuponët e parapaguar, bankat në internet dhe kriptovalutat si Bitcoin. 1xBet ofron çdo mundësi të mundshme depozitimi dhe tërheqjeje nga banka standarde në kripto. Sistemi i depozitimit është jashtëzakonisht i drejtpërdrejtë, me shumë alternativa të mundshme për të financuar llogarinë tuaj në internet në 1xBet. Të dhënat tuaja në internet mbrohen me teknologjinë më të fundit të kriptimit dhe transaksionet tuaja financiare ruhen në mënyrë të sigurt.

Bonuses

Bonuset dhe promovimet 1xBet rrisin edhe më shumë përvojën tuaj të lojërave! Ju merrni një bonus mirëseardhje mbi mesataren sapo të regjistroheni në 1xBet. Udhëtimi juaj fillon që nga momenti i regjistrimit, deri në anëtarësimin VIP me oferta bonus dhe shpërblime ekskluzive. Bonusi bujar i mirëseardhjes ju jep deri në 1500 € dhe 150 rrotullime falas. Oferta shpërndahet në katër depozitat tuaja të para. Depozita juaj e dhjetë fiton një bonus 50%, plus 100 rrotullime të tjera falas. Ju mund të përfitoni nga një marrëveshje kthimi parash VIP me skemën e besnikërisë së kazinosë. Përfitimet përfshijnë bonuse për kthimin e parave, një menaxher VIP, bonuse të personalizuara dhe më shumë.

Languages

Kazinoja online 1xBet është e disponueshme në më shumë se 60 gjuhë, kështu që ju mund të luani kudo që të jeni. Kazinoja ofron akses të shpejtë në informacionin që mund t'ju nevojitet pa nevojën e një përkthyesi. Ka më shumë monedha dhe opsione depozitash të imagjinueshme, kështu që nuk do të duhet të shqetësoheni për tarifat e kursit të këmbimit. Mbështetja e lokalizuar e klientit është e disponueshme në 30 gjuhë, kështu që ju mund të zgjidhni çdo problem që mund të lindë gjatë përvojës tuaj 1xBet.

Software

1xBet përdor ofruesit më të mirë të softuerit për të ofruar një përvojë premium lojërash për të gjitha llojet e lojtarëve të kazinosë. Kazinoja mundësohet nga një sërë ofruesish softuerësh si NetEnt, Microgaming, Playtech, Play'n GO, IGT dhe Playson. Kazinoja përmban lojëra celulare dhe një koleksion fantastik të lojërave elektronike në internet që përfshijnë një gamë të gjerë zhanresh. Kazinoja live ka lojërat më të fundit të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga liderët e industrisë si Evolution Gaming, Extreme Live Gaming, Ezugi, Lucky Streak, Asia Gaming, XPG, Vivo Gaming, Grand Virginia dhe NetEnt Live Casino. Nuk bëhet më mirë se kaq!

Support

Ju mund të prisni shërbim të plotë të klientit në thirrje 24/7. Ka disa mënyra për të kontaktuar, duke përfshirë telefonin, bisedën e drejtpërdrejtë të menjëhershme, emailin, Twitter, WhatsApp, Imo dhe Signal. Ekziston një formular i dobishëm në internet në faqen e Kontaktit ku mund të kontaktoni drejtpërdrejt ekipin dhe të merrni një përgjigje në më pak se 24 orë. Pse të mos regjistroheni në 1xBet duke përdorur regjistrimin me një klikim dhe të shijoni një prej basteshkruesve dhe kazinove online lider në botë me një prirje ndërkombëtare?

Deposits

Ekzistojnë më shumë se 200 lloje të sistemeve të pagesave që ofrohen për të financuar llogarinë tuaj 1xBet. Ju mund të përdorni të tilla të njohura si VISA/MasterCard, WebMoney, Skrill, PayPal, QIWI dhe shumë të tjera. Në të njëjtën kohë, depozitimi është i mundur duke përdorur çdo monedhë të përshtatshme për klientët, përfshirë kriptovalutat. Depozita minimale është 1 €, dhe ka një kufi minimal të tërheqjes prej 1,50 €. Kuletat elektronike kanë të njëjtat kufizime dhe shpejtësi të përpunimit, dhe tërheqjet duhen vetëm 15 minuta për t'u shfaqur në llogarinë tuaj. 1xBet përdor algoritme unike pagese në mënyrë që lojtarët të mund të bëjnë tërheqje në vetëm 5 sekonda ose më shpejt me tërheqjen e tyre të pestë! 1xBet ka kohë të shpejta të përpunimit, të cilat ka të ngjarë të jenë më të mirat në industri.