1xSlots

Age Limit
1xSlots
1xSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao

1xSlots

1xSlots është ndër emrat e njohur në industrinë e kazinove në internet. Zavbin Ltd zotëron sipërmarrjen, por ajo operohet nga Orakum NV, një operator i njohur kazinoje i licencuar në juridiksionin e Curacao. E themeluar në vitin 2017, marka është ndër të paktat kazino që ofrojnë kumar bitcoin, mes kriptove të tjera.

Games

Ndërkohë që emri sugjeron se është një kazino me lojëra elektronike, ai ofron disa lojëra të tjera kazino që prekin të gjitha zhanret, nga lojërat e tavolinës deri te lojërat me letra dhe lojërat e fatit. Disa nga lojërat më të mira për të luajtur në 1xSlots përfshijnë Galaxy Stars, MVP Hoops, Emerald King, Strike Gold, etj.

1xSlots do të jetë një kazino e shkëlqyeshme për kumarxhinjtë që kërkojnë lojë të menjëhershme pasi nuk kërkohen instalime shtesë ose softuer shtesë. Platforma ka lojëra kazino në internet dhe një kazino të drejtpërdrejtë gjithashtu. Përveç kësaj, ai mbështet lojërat e kazinosë celulare në telefona inteligjentë, tabletë, iPhone dhe iPad me mirësjellje të aplikacioneve Android dhe iOS.

Withdrawals

Sa i përket tërheqjeve, opsionet janë gjithashtu të gjera dhe fleksibël, nga kuletat elektronike, deri te transfertat kripto dhe bankare. Ju lutemi vini re se kthesa e tërheqjes ndryshon në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës. Një tjetër gjë kritike për t'u theksuar është se ekziston një kufi minimal dhe maksimal i tërheqjes, në varësi të metodës së tërheqjes.

Bonuses

Kazinoja ka një paketë fitimprurëse mirëseardhjeje me një bonus deri në 1500 € plus 150 rrotullime falas. Ka gjithashtu shumë oferta për lojtarët ekzistues, për shembull, një bonus ringarkimi 50% deri në 1500 € çdo të hënë, një bonus për ditëlindjen e lumtur, rrotullime falas të lojës së ditës, kthim parash dhe një program VIP.

Payments

Përveç platformës shumëgjuhëshe, 1xSlots mbështet si paratë fiat ashtu edhe kriptovalutat. Për paratë fiat, opsionet përfshijnë dollarin australian, dollarin amerikan, kronën norvegjeze, dollarin e Hong Kongut, euron, etj. Kur bëhet fjalë për kriptovalutat, opsionet përfshijnë bitcoin, ethereum, dogecoin, bitcoin cash, monero, zcash, litecoin, dhe bitcoin gold, vetëm për të përmendur disa.

Languages

Përveç rrjedhshmërisë dhe lojërave të qetë, faqja e internetit 1xSlots është shumëgjuhëshe për të lejuar lojtarët nga të gjitha rajonet e botës të luajnë në gjuhën e tyre amtare. Opsionet përfshijnë anglisht, norvegjez, frëngjisht, kinezisht, danez, italisht, suedisht, spanjisht dhe bullgarisht. Për të zgjedhur gjuhën e preferuar, përdorni listën rënëse të gjuhës në pjesën e poshtme majtas të faqes së internetit.

Software

Lloji i shitësve të softuerëve të kazinosë me të cilin kazino është partner është krijues ose shkelës i marrëveshjeve. 1xSlots ka bashkëpunuar me shumicën e shitësve më të mirë të programeve kompjuterike të kazinove në treg, duke përfshirë NetEnt, Endorphina, Amatic Industries, Pragmatic Play dhe Mancala Gaming, ndër të tjera. Me kompani të tilla të njohura në bord, kumarxhinjve u garantohen lojëra kazino me cilësi të lartë.

Support

Mbështetja e klientit është një konsideratë e rëndësishme kur zgjidhni kazinonë më të mirë për t'u bashkuar. 1xSlots ka mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit pasi ka një bisedë të drejtpërdrejtë që ofron shërbim ndaj klientit 24/7 dhe garanton reagime të menjëhershme. Ekziston edhe një adresë emaili për mbështetje teknike, ankesa dhe siguri, por për fat të keq, nuk ka linjë telefonike.

Deposits

Një nga avantazhet e 1xSlots janë opsionet fleksibël të bankave. Kur bëhet fjalë për bërjen e depozitave, ekziston një gamë e gjerë kuletash elektronike dhe kartash të mbështetura, për shembull, QIWI, Skrill, FastPay, STICPAY, VISA dhe MasterCard, ndër të tjera. Kazinoja gjithashtu mbështet kriptomonedhën, kështu që lojtarët që duan lojëra bitcoin janë të renditur.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (38)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hebraike
Hindi
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Jeton
MasterCardNeteller
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
WebMoney
ePay
ShtetetShtetet (11)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Ekuador
Kili
Kuba
Meksika
Paraguaj
Peruja
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Habanero
Iron Dog Studios
Leander Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Noble Gaming
Nolimit City
Novomatic
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Rival
Spigo
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY
iSoftBet