22BET New Casino Rishikoni

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao
Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic PlayQuickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY

About

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

22BET

Games

22Bet siguron një përzgjedhje të shkëlqyer të 3000+ lojërave të stilit të kazinosë. Lojëra tavoline, automate dhe lojëra të drejtpërdrejta janë të shumta. Titujt në Kazino Live mund të luhen me një tregtar të drejtpërdrejtë në kamerën e internetit. Një sistem klasifikimi i ndihmon lojtarët të lundrojnë në kategori të ndryshme; jackpots, të preferuarat personale dhe lojërat e njohura. Për më tepër, lojtarët mund të zgjedhin tituj bazuar në ofruesit e programeve kompjuterike si Thunderkick, Pragmatic Play, NextGen, Microgaming, dhe Lojë Pragmatike. Mbi 1000 lojëra elektronike të gjetura këtu janë nga NetEnt dhe Genii, ndërsa shumica e lojërave Live Casino ofrohen nga Evolution Gaming. Tavolinat klasike si blackjack dhe ruleta janë të disponueshme në variacione të ndryshme. Lojëra të tjera unike janë enigmat dhe kthimet e parave ose jackpotet.

Withdrawals

Shumat minimale dhe maksimale të tërheqjes janë përkatësisht 1,50 € dhe 5,000 €, përmes kartave të kreditit dhe Bitcoin. Me EcoPayz, sasia më e madhe e tërhequr është 1000 €. Për kuletat elektronike është 10,000 €, ndërsa transferta direkte bankare është 25,000 €. Transfertat bankare dhe tërheqjet me kartë krediti mund të zgjasin deri në një javë dhe Bitcoin mund të zgjasë një ose dy ditë.

Monedhat

Lojtarët mund të bastojnë për para të vërteta duke përdorur pothuajse çdo monedhë, duke përfshirë më të njohurat si USD, GBP, EUR, CAD, AUZ ose më pak të zakonshmet: GEL, KZT, MDL, AMD, BRL, ZAR, UAH, PRB, CZK, NOK, SEK, BYN, KES, CNY, NZD dhe RUB. Lojtarët nga Mbretëria e Bashkuar, pjesë të Evropës, SHBA-së dhe Kinës nuk lejohen.

Bonuses

Kazinoja e dedikuar në internet dhe libër sportiv 22Bet u jep klientëve të rinj një bonus 122% për t'u shpenzuar në lojërat e kazinosë dhe bastet e sporteve deri në €/$300 dhe €/$50 respektivisht. Krahas ndeshjes së depozitave, ka 22 pika bastesh për t'u shpenzuar në dyqanin e sajtit. Pas shterimit të ofertës së mirëseardhjes, lojtarët njihen me ringarkoni bonuset dy herë në javë.

Languages

Meqenëse është një kazino globale, 22Bet mirëpret lojtarë të të gjitha etnive. Faqja është e disponueshme në mbi 50 gjuhë nga anglisht, frëngjisht, italisht, kineze, greke, shqipe, serbe, portugeze, turke, arabe, suedeze, çeke, estoneze, finlandeze, gjeorgjiane, polake, japoneze, hebraike, Spanjisht, koreane, ukrainase, daneze, vietnameze, norvegjeze, gjermane, sllovake, hungareze dhe indiane në malajziane.

Support

Është normale të hasni telashe kur lundroni në një faqe kazinoje. 22Bet siguron një përvojë të qetë të klientit me një sistem mbështetjeje 24-orëshe përmes emailit dhe bisedës së drejtpërdrejtë. Stafi mbështetës mund të flasë mbi 48 gjuhë. Ata nuk janë vetëm në kohë, por janë shumë profesionistë. Një seksion i gjerë FAQ i lejon klientët të zgjidhin shpejt çështjet e zakonshme.

Deposits

Kryerja e pagesave në 22Bet është thjeshtuar nga shumëllojshmëria e opsioneve bankare duke filluar nga kuletat elektronike, kriptovalutat, pagesat me celular, transferta bankare, kartat e parapaguara dhe krediti. Kazinoja sigurohet që lojtarët nga çdo pjesë e botës mund të kryejnë transaksione me sukses. MasterCard, Visa, EcoPayz, Skrill, Neteller, Bitcoin, Entropay, Trustly dhe Paysafecard, ndër të tjera, janë të disponueshme për depozita.