Amok New Casino Rishikoni

Age Limit
Amok
Amok is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.2
Përfitimet
+ Kthimet javore të parave
+ Nuk ka kërkesa për baste
+ Regjistrohu shpejt

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (6)
Bonus cashback
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Pulse 8 Studio
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Snowborn Games
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Amok

Amok është një New Casino krijuar në 2017 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 25/01/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Amok vlerëson 8.2 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Amok

newcasinorank-al.com favorizon Amok për bonuset e tij 100 FS New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Blackjack, Video Poker, Poker, Ruletë , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Amok

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si NetEnt, Microgaming, Quickspin, Pragmatic Play, Evolution Gaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Amok

Lojtarët në Amok mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Amok pranon metoda kryesore depozitimi si MuchBetter, Neteller, Skrill, Paysafe Card, EcoPayz , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Amok ?

Edhe pse Amok është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Amok për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Amok është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.