Aaron Thompson

Aaron Thompson

Publisher

Biography

I lindur në qytetin simpatik të Quebec dhe më vonë duke lënë gjurmë në Toronton plot zhurmë, udhëtimi i Aaron filloi me një magjepsje për shkëlqimin e kazinove lokale dhe historitë që ato mbanin. Pasi mori një diplomë në Administrim Biznesi, shpirti i tij sipërmarrës e çoi atë në botën e sapolindur të kazinove online në ditët e tyre të para. Sot, ai është i njohur për ekspertizën e tij në identifikimin dhe vështrimin e platformave të reja të kazinove. Ai është dëgjuar shpesh duke thënë: "Në kazinonë e jetës, gjithmonë vini bast për inovacionin"

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Po kërkoni kremin e sloteve online për t'u zhytur në këtë prill? Epo, pastroni orarin tuaj sepse ne kemi kuruar një listë të lojërave më të freskëta, më emocionuese në internet nga gjigantë si IGT dhe Nolimit City, ndër të tjera. Pjesa me e mire? Ju mund t'i merrni këto lojëra për një rrotullim absolutisht falas, duke ju lejuar të thithni eksitimin pa asnjë rrezik. Le të hidhemi drejtpërdrejt në zemër të aksionit dhe të shohim se çfarë po shfaqet në botën e lojërave elektronike në internet.

Koha për të thirrur kohën në Grand National?
2024-04-12

Koha për të thirrur kohën në Grand National?

Nesër pasdite në orën 16:00 do të zhvillohet Gara Kombëtare e Gjuetisë në Mbretërinë e Bashkuar, The Grand National në Aintree Racecourse, e cila do të shohë gjysmën e vendit të ndalojë për gjysmë ore apo më shumë, duke e shënuar atë një ndeshje afatgjatë në kalendarin sportiv britanik.

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic
2024-02-14

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic

Në këtë artikull, ne do të eksplorojmë produktet më të fundit të ofruara nga Novomatic, një gjigant kryesor i lojërave. Thomas Schmalzer, nënkryetari i shitjeve globale dhe menaxhimit të produkteve në Novomatic, do të ofrojë njohuri mbi softuerin dhe harduerin inovativ të kompanisë.

Optimizimi i lokalizimit të përmbajtjes dhe tendencave të lojërave për tregje të reja
2024-02-14

Optimizimi i lokalizimit të përmbajtjes dhe tendencave të lojërave për tregje të reja

Në botën e sotme të globalizuar, bizneset vazhdimisht kërkojnë të zgjerojnë shtrirjen e tyre dhe të futen në tregje të reja. Një aspekt thelbësor i këtij zgjerimi është të sigurohet që përmbajtja të jetë e lokalizuar me saktësi për audiencën e synuar. Gabriele de Lorenzi, një ekspert në marketingun ndërkombëtar, thekson rëndësinë e kësaj praktike.

Slotet kryesore të reja në internet: Aarupolis, Gnomes & Giants, Midnight Thirst, Fist of Destruction
2024-02-12

Slotet kryesore të reja në internet: Aarupolis, Gnomes & Giants, Midnight Thirst, Fist of Destruction

Po kërkoni lojërat e reja më të mira në internet të javës? Ne kemi një tjetër përmbledhje emocionuese të lojërave më të mira për 9 shkurt, ndërsa prezantojmë versionet më të fundit nga Hacksaw Gaming, Tom Horn Gaming dhe më shumë.

Lojërat më të mira të reja të kazinosë për t'i provuar këtë Krishtlindje
2023-12-11

Lojërat më të mira të reja të kazinosë për t'i provuar këtë Krishtlindje

Me afrimin e sezonit të festave, duke sjellë me vete një stuhi flokësh bore dhe zhurmë të gëzueshme të këmbanave, bota e kazinove në internet nuk është shumë prapa për të përqafuar këtë gëzim festiv. Këtë Krishtlindje, sfera dixhitale e lojërave të fatit është zbukuruar me shkëlqimin tematik, duke prezantuar një sërë lojërash të reja që përmbledhin frymën e sezonit. Nga pamjet vibrante të sajë të Babagjyshit te meloditë e këndshme të këngëve të Krishtlindjeve, kazinotë në internet po i transformojnë platformat e tyre në vende të çudirave të dimrit. Këtë vit, tendenca e lojërave të kazinove në internet me temën e Krishtlindjeve ka arritur lartësi të reja, duke u ofruar lojtarëve një përzierje argëtuese dhe shansin për fate festive.

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count

Wizard Games, një degë e NeoGames SA, ka lëshuar Treasures of the Count. Treasures of the Count fton lojtarët të bashkohen me argëtimin, ku vampirët dhe qeniet e tjera magjike do të jenë midis të ftuarve. Ekziston një ëmbëlsirë e vërtetë, freskuese e Halloween-it, e cila mund të jetë e këndshme.

Fakte interesante rreth variacioneve të reja të pokerit në internet
2023-10-26

Fakte interesante rreth variacioneve të reja të pokerit në internet

Bota e pokerit në internet po zhvillohet vazhdimisht, duke prezantuar variacione të reja emocionuese që i japin një kthesë të re lojës klasike. Nga rregullat inovative te stilet dinamike të lojës, këto variacione të reja po riformësojnë peizazhin e pokerit në internet, duke u ofruar lojtarëve sfida dhe emocione unike. Në këtë postim në blog, ne shqyrtojmë disa nga variacionet e reja më interesante të pokerit, të tilla si Hold'em në kuvertë të shkurtër, Speed ​​Poker dhe Power Up Poker. Secili sjell shijen e tij të veçantë në tryezë, duke magjepsur lojtarët me strategji të reja dhe lojë me ritëm më të shpejtë.

Kthehuni dhe relaksohuni çdo të premte në Locowin me rrotullime pa bast
2023-10-24

Kthehuni dhe relaksohuni çdo të premte në Locowin me rrotullime pa bast

Çdo lojtar kazino është gjithmonë në kërkim për të filluar fundjavën në mënyrën më të mirë të mundshme, dhe Locowin e di këtë. Në këtë kazino, ju jeni të ftuar të bëni një depozitë dhe të kërkoni promovimin e rrotullimeve falas të së premtes. Por, përpara se të shkoni në këtë kazino për të kërkuar ofertën e rrotullimeve falas, lexoni këtë rishikim bonus për të ditur se çfarë po hyni.

Termat & Kushtet
2022-04-21

Termat & Kushtet

Kur përdorni faqen e internetit të CasinoRank, ju lutemi vini re se jeni dakord me termat dhe kushtet tona dhe duhet të jeni të vetëdijshëm për sa vijon:

Mohim përgjegjësie
2022-04-20

Mohim përgjegjësie

CasinoRank është një faqe interneti e palës së tretë, e filialit; nuk është në pronësi ose operim të ndonjë kompanie të lojërave të fatit CasinoRank dhe nuk ofron asnjë shërbim kumari. Ajo që ofron CasinoRank është informacion i dobishëm, duke përfshirë rishikimet dhe rekomandimet e faqeve të lojërave të fatit në internet, materialet strategjike të lojës dhe forma të tjera këshillash për vizitorët.

Politika e kukive
2022-04-20

Politika e kukive

Politika e kukive për CasinoRank
Data e hyrjes në fuqi: 20230222

Politika e privatësisë
2022-04-01

Politika e privatësisë

Në CasinoRank ne jemi plotësisht të vetëdijshëm për privatësinë që ju keni të drejtë dhe duhet të merrni kur shfletoni dhe përdorni këtë faqe interneti. Ne e pranojmë se mbledhja e informacionit nga përdoruesit tanë është po aq e rëndësishme sa mbrojtja e nevojave të përdoruesve dhe sigurimi i informacionit të tyre të siguruar, të sigurt dhe të përdorur siç duhet.

Rreth NewCasinoRank
2022-03-21

Rreth NewCasinoRank

Pyetja, "Po sikur të kishte një faqe interneti në internet të mbushur me komente të pavarura dhe të paanshme të kazinove në internet?" mblodhi së bashku themeluesit e NewCasinoRank në 2017. Që atëherë, kompania ka përjetuar rritje të shpejtë dhe sot, NewCasinoRank ka evoluar në një nga faqet e internetit të renditjes kryesore dhe të respektuar në industri.

Na kontaktoni
2022-02-12

Na kontaktoni

A keni ndonjë sugjerim apo pyetje për ne? Ndoshta keni nevojë për ndihmë për të filluar, ose keni probleme me tërheqjen? Nëse nuk mund të gjeni një përgjigje në këtë faqe interneti ose nëse diçka mungon, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni në CasinoRank.

Kazinotë më të mira të reja online në Shqipëri 2024
2020-10-08

Kazinotë më të mira të reja online në Shqipëri 2024

Rishikimi i kazinove të reja është një detyrë që duhet bërë nga një person i pavarur me përvojë të plotë duke luajtur në kazino të ndryshme online. New CasinoRank punon me shkrimtarë dhe recensues profesionistë me njohuri të thella dhe pasion për lojërat e fatit. Rishikimet e bëra nga CasinoRank janë të pavarura dhe gjithmonë marrin parasysh faktorët më të rëndësishëm për zgjedhjen e kazinove të reja në internet për të luajtur për lojtarët e rinj si dhe me përvojë.