Benard Maumo

Pse lojtarët finlandezë po grumbullohen në kazinotë e reja në internet?
2022-01-20

Pse lojtarët finlandezë po grumbullohen në kazinotë e reja në internet?

Një nga tendencat më të dukshme në industrinë finlandeze të lojërave të fatit është zhvendosja e papritur e kumarxhinjve nga kazinotë me tulla dhe llaç në kazinotë online. Dhe nuk mbaron me kaq; lojtarët duket se kanë një vend të veçantë në zemrat e tyre për kazinotë e reja në internet, të lançuara së fundmi. Pra, çfarë saktësisht shohin lojtarët në këto kazino të reja?

7 këshilla për kumarin për lojtarët inteligjentë
2022-01-06

7 këshilla për kumarin për lojtarët inteligjentë

Kumari është konsideruar si një aktivitet i bazuar në fat për një kohë tashmë. Lojtarët e rinj mendojnë se bëhet fjalë për bast gjetja e kazinosë së re më të mirë në internet, duke vendosur një bast dhe duke shpresuar për më të mirën.

Këtu është një udhëzues i shpejtë dhe i ndyrë për Baccarat për Jo-bixhoz
2021-12-25

Këtu është një udhëzues i shpejtë dhe i ndyrë për Baccarat për Jo-bixhoz

Baccarat është një lojë e shkëlqyer. Loja e përsosur është ajo që ka një avantazh të ulët shtëpiak, është e lehtë për t'u luajtur dhe ka një strategji të thjeshtë.

3 Strategji të shpejtë për të mësuar bixhozin
2021-12-21

3 Strategji të shpejtë për të mësuar bixhozin

Këtu janë disa strategji të shpejta për t'u mësuar dhe mahnitëse për të përmirësuar lojën tuaj të fatit.

Tiparet e një lojtari profesionist
2021-12-01

Tiparet e një lojtari profesionist

Së fundi dhe përsëri, duke rideklaruar një fakt të pamohueshëm. Kumarxhinjtë profesionistë po operojnë në mënyrën më të optimizuar në një kazino online.