Katrin Becker

Gjërat që duhet dhe nuk duhet të bëni ndërsa luani lojëra të reja në kazino
2023-04-11

Gjërat që duhet dhe nuk duhet të bëni ndërsa luani lojëra të reja në kazino

Kumari ka qenë në trend për dekada, dhe tani kumari në internet është një nga format më të mira të argëtimit. Miliona lojtarë luajnë lojëra të reja kazino, dhe shumë prej tyre janë vetëm fillestarë. Ne kemi parë shumë fillestarë të bëjnë gabime të zakonshme që nuk duhen bërë më. Por tani ata nuk duhet të shqetësohen.

Lojëra të reja kazinoje që duhet të provoni në 2023
2023-04-04

Lojëra të reja kazinoje që duhet të provoni në 2023

Njerëzit kanë luajtur lojëra në kazinotë online dhe kjo nuk po del nga moda pasi lojërat e reja po vijnë menjëherë. Ka shumë entuziastë të kazinove që presin lojëra të reja për të luajtur, dhe shumë prej tyre thjesht kanë një temë të ndryshme e cila është pikërisht ajo që ata kërkojnë. Nuk bëhet fjalë vetëm për të luajtur lojën tani. Bëhet fjalë për ta luajtur me tema dhe histori të ndryshme.

Doreza e basteve sportive në Delaware ka kaluar 8,5 milionë dollarë
2023-03-28

Doreza e basteve sportive në Delaware ka kaluar 8,5 milionë dollarë

Në janar, vlera e basteve sportive të Delaware arriti në 8.5 milionë dollarë, që do të thotë se në fund të fundit, ajo e ka kaluar atë shumë deri më tani. Banorët e Delaware bastuan 8.5 milionë dollarë për sportet në janar dhe shteti shpenzoi 44.1 milionë dollarë për lojërat e fatit në internet.

Betfred do të nisë IGT Play Sports-Powered Sports në të ardhmen
2023-03-21

Betfred do të nisë IGT Play Sports-Powered Sports në të ardhmen

Është njoftuar se Betfred do të lançojë Librin Sportiv të IGT-së PlaySports-Powered në Nevada. Në të ardhmen, Betfred do të ofrojë baste sportive në celular të mundësuar nga platforma PlaySports e IGT.

Lojërat më të mira të reja të kazinosë për t'i provuar këtë Krishtlindje
2022-12-25

Lojërat më të mira të reja të kazinosë për t'i provuar këtë Krishtlindje

Do të ishte kot të mos luani lojëra kazino të sapoardhura tani kur Krishtlindjet janë së shpejti këtu. Një lojtar i fatit duhet të provojë të luajë një automat me temë Krishtlindjesh, pasi është shumë argëtuese dhe ofron diçka ndryshe. Meqenëse ato ofrojnë komoditetin më të madh dhe kanë një bazë të madhe lojtarësh, kazinotë në internet vlerësohen shumë.

Përjetoni lojërat më të reja të Play'n Go me temën e Krishtlindjeve: Librin e Naughty Nick
2022-12-24

Përjetoni lojërat më të reja të Play'n Go me temën e Krishtlindjeve: Librin e Naughty Nick

Një nga aktivitetet më argëtuese të lojërave të fatit ku mund të merrni pjesë përfshin lojërat e fatit. Lojërat me slot janë një nga zgjedhjet më të njohura për fillestarët e lojërave të fatit ose për këdo që hyn në një kazino për herë të parë. Ato janë aq të njohura sa tani kemi një bollëk lojërash elektronike me bazë tokësore dhe lojëra elektronike video në internet.

Kazinotë e lançuara së fundmi – A mund t'u besojmë vërtet atyre?
2022-11-15

Kazinotë e lançuara së fundmi – A mund t'u besojmë vërtet atyre?

Numri i lojtarëve në kazinotë online po rritet me shpejtësi çdo ditë, dhe për shkak të kësaj, shumë kazino të reja në internet po hyjnë në treg. Por shqetësimi i parë i klientit do të jetë nëse kjo kazino online mund t'i besohet. Ndërsa lojtarët investojnë dhe shpenzojnë paratë e tyre dhe ndërsa krijojnë një llogari, ata regjistrojnë shumë informacione dhe të dhëna financiare, ndaj është e drejtë që ata të jenë të kujdesshëm.

Braggs ORYX Gaming siguron partneritet me Casino Interlaken
2022-04-10

Braggs ORYX Gaming siguron partneritet me Casino Interlaken

Braggs Oryx Gaming ka siguruar një marrëveshje partneriteti me një operator zviceran me bazë tokësore Casino Interlaken për të ofruar përmbajtjen e tij në tregun në rritje të kazinove online në Zvicër. Oryx ka kërkuar të zgjerojë shtrirjen e saj në tregun e iGaming në Zvicër pasi kjo është marrëveshja e tretë e nënshkruar që ata kanë pasur në vend deri më tani dhe po kërkojnë më shumë mundësi.

Armadillo Studios debuton lojën e saj të parë: 15 Armadillo
2022-04-06

Armadillo Studios debuton lojën e saj të parë: 15 Armadillo

Armadillo Studios është themeluar në vitin 2021 në Miami, Florida. Megjithatë, ky krijues rrëmbeu titujt kryesorë kur njoftoi nisjen zyrtare të 15 Armadillos në SHBA. Megjithëse studiot Armadillo janë të reja në skenën e iGaming, publikimi i tyre i fundit dëshmon se ata kanë atë që duhet për të qenë një lider në detin e lojërave elektronike në internet. Kjo lojë ka çimentuar pozicionin e saj midis titujve më të mirë të lojërave elektronike në botë për mjedisin e saj zhytës dhe kafshët e ngjashme me jetën.

Një përmbledhje e industrisë së paligjshme të lojërave të fatit të kazinove në internet
2022-03-21

Një përmbledhje e industrisë së paligjshme të lojërave të fatit të kazinove në internet

Ndërsa industria e lojërave të fatit në internet vazhdon të dëshmojë rritje eksponenciale, kumari i paligjshëm i kazinove në internet po lulëzon gjithashtu pothuajse po aq. Shumë site, veçanërisht kazinotë e reja në internet, përfshihen në një ose më shumë keqpërdorime që përbëjnë paligjshmëri.

Lojërat më të mira të kazinove në internet me ritme të shpejta 2022
2022-03-09

Lojërat më të mira të kazinove në internet me ritme të shpejta 2022

Kazinotë në internet priren të kenë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash që kujdeset për lojtarë të ndryshëm. Disa preferojnë të luajnë me një ritëm më të shpejtë, ndërsa të tjerët preferojnë lojëra më të ngadalta. Lojtarët në përgjithësi do të kenë gjithashtu bankrolla të ndryshëm duke filluar nga bastorët me përmasa të vogla deri tek lojtarët me role të larta.

Çelësi për lojërat e shkëlqyera të kazinosë në internet
2022-03-01

Çelësi për lojërat e shkëlqyera të kazinosë në internet

Në të kaluarën, titujt e lojërave të fatit që gjendeshin në faqet e kazinove ishin shumë themelorë. Qëllimi i tyre kryesor ishte të krijonin një paraqitje dixhitale të lojërave me tulla dhe llaç. Megjithatë, gjatë dekadave të fundit, ka pasur përparime të rëndësishme në teknologji.

Bonuset më të mira të kazinosë kripto në 2022
2022-02-17

Bonuset më të mira të kazinosë kripto në 2022

Me shpërthimin e kazinove online, industria e lojërave të fatit tani po u ofron bastorëve atë që ata nuk e dinin se kishin nevojë; bast kripto. Kazinotë që pranojnë monedhën dixhitale ofrojnë përvoja të përmirësuara me alternativa më të sigurta dhe më të shpejta pagese. Përveç kësaj, ato sigurojnë anonimitetin që meriton çdo lojtar kur luan kumar në internet.

Flamuj të mëdhenj të kuq që tregojnë mashtrime të kazinove në internet
2021-10-06

Flamuj të mëdhenj të kuq që tregojnë mashtrime të kazinove në internet

Mashtrimet e kazinove në internet mund të përfshijnë gjithçka, nga manipulimi i skajit të shtëpisë deri te vjedhja e informacionit personal. Mund të duket e frikshme dhe kërcënuese, por nëse e kuptoni se si funksionojnë këto mashtrime, nuk do të përfitoni nga!

3 taktika për të gjetur kode bonusi pa depozite
2021-09-24

3 taktika për të gjetur kode bonusi pa depozite

Bonuset pa depozite kanë qenë gjithmonë të kërkuara në botën e kazinove në internet. Ata ju japin mundësinë për të fituar para të vërteta pa pasur nevojë të vini bast ndonjë nga fondet tuaja.

Vendosja në shtrat stereotipet dhe mitet e Bingos
2021-08-27

Vendosja në shtrat stereotipet dhe mitet e Bingos

Bingo ka qenë rreth e rrotull për shekuj, megjithatë në dekadat më të fundit, loja ka zhvilluar një reputacion të caktuar….