Avalon78 New Casino Rishikoni

Age Limit
Avalon78
Avalon78 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Tema e Mbretit Arthur
+ Dhurata surprizë
+ Programet VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Bileta gërvishtëse
BlackjackRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (32)
1x2Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Play'n GO
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spearhead
Swintt
ThunderkickYggdrasil Gaming
iSoftBet

Avalon78

Lexoni ndonjëherë librin Historia Regum Britanniae nga Geoffrey of Monmouth? Le t'ju bëjmë një përmbledhje! Ai nxjerr në pah historitë e Mbretërve të Britanisë. Nuk mund të vizitojmë letërsinë mesjetare dhe të mos përmendim mbretin Artur. Kazinoja Avalon78 është një platformë e re lojrash e frymëzuar nga ishulli ku u falsifikua Excalibur, shpata legjendare e Mbretit Artur. Ai miraton një temë intriguese mesjetare dhe grafika dhe efekte vizuale me cilësi të mirë.

Kazinoja Avalon78 është në treg që nga viti 2019. Edhe pse është një hyrje e re në skenë, ajo ka fituar një reputacion të mirë deri më tani. Ai punon me zhvillues softuerësh me reputacion për të mbajtur një lobi të përditësuar të kazinosë. Ky rishikim do të nxjerrë në pah disa veçori unike të ofruara nga Avalon78 Casino.

Pse ia vlen të luash në Kazino Avalon78?

Kazinoja Avalon78 është një kazino e re në internet që po e bën stuhi industrinë. U lançua zyrtarisht në vitin 2019 dhe i përket N1 Interactive Limited, një pionier në industrinë e kazinove. Avalon78 është një kazino legjitime që është e licencuar nga Agjencia e Lojërave të Maltës. Lojtarët nuk duhet të shqetësohen për drejtësinë pasi të gjitha lojërat i nënshtrohen auditimeve të rregullta nga firma të pavarura testimi.

Duke u regjistruar në kazinonë Avalon78, lojtarët zhbllokojnë një mori lojërash kazino të mundësuara nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë në industri. Ekziston një seksion i tregtarëve të drejtpërdrejtë në të cilin lojtarët mund të bastojnë kundër tregtarëve të drejtpërdrejtë. Kazinoja Avalon78 krenohet me mbështetje të besueshme të klientit, opsione të shumta pagese dhe një faqe shumëgjuhëshe.

About

Kazinoja Avalon78 është një kazino e re me temë historie e krijuar në vitin 2019. Është anëtare e N1 Interactive Limited dhe një kompani motër e Betchan, Betamo, Spinia dhe Wild Fortune, mes kazinove të tjera. 

Kazinoja Avalon78 është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë dhe titujve të drejtpërdrejtë të tregtarëve nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë.

Games

Kazino Avalon78 krenohet me ofrimin e më shumë se 3000 lojërave kazino. Kjo është e mjaftueshme për t'i shërbyer të gjitha llojeve të lojtarëve që kanë etje për një lobi të mbushur plot kazino. Lojtarët mund të gjejnë lojëra novatore, të dizajnuara mirë dhe argëtuese nga zhvilluesit kryesorë që po dominojnë industrinë. 

Regjistrohuni dhe eksploroni shumicën e lojërave në modalitetin demo përpara se të luani për para të vërteta. 

Slots

Kjo kazino e re në internet ka renditur një përzgjedhje të gjerë slotesh për t'ju prishur ndërsa krijoni momente të paharrueshme gjatë rrotullimit. Vendet në kazino Avalon78 kanë kufij të ndryshëm bastesh, linja pagese, veçori bonusi dhe tema shumëngjyrëshe. Disa nga titujt e njohur përfshijnë:

 • Wolf Gold
 • Libri i Princeshës
 • Poseidoni po ngrihet
 • Amazon magjike
 • Los Muertos

Blackjack

Blackjack është i disponueshëm në disa variante që lojtarët i shohin emocionues. Është një koleksion i madh, dhe lojtarët mund të eksplorojnë të gjitha variantet në Blackjack dosje. Të pajisur me strategjinë e duhur, lojtarët mund të mposhtin taktikisht tregtarin dhe të marrin pagesa të larta.

Tabelat më të njohura përfshijnë:

 • Blackjack Amerikan
 • Blackjack Evropian
 • 21 Burn Blackjack
 • Blackjack Single Deck
 • Blackjack me shumë duar

Ruletë

Ruleta në internet është një tjetër përzgjedhje e rëndësishme në hollin e kazinosë Avalon78. Evolution Gaming dominon në tavolinat e ruletit së bashku me BetSoft dhe SoftSwiss. 

Loja e ruletit ka ekzistuar për mjaft kohë dhe është e njohur në kazinotë në internet. Lojërat e ruletit në internet në Avalon78 përfshijnë:

 • Ruletë virtuale
 • Ruletë e artë
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë zmadhimi
 • Ruletë indiane

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Një kazino nuk mund të jetë e plotë pa një seksion tregtar të drejtpërdrejtë. Ai ofron një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Ka disa tavolina me blackjack live, ruletë live, poker live, baccarat live dhe shumë të tjera. Lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Tigri i Dragoit
 • Shtrydhje Baccarat
 • Ruletë zhytëse
 • Karaibe Stud Poker
 • Kapëse ëndrrash në personin e parë

Bonuses

Kazinoja Avalon78 ofron bonuse dhe promovime të shumta për të ndihmuar në tërheqjen e lojtarëve të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues. Bonuset e kazinosë janë mjete standarde të marketingut të përdorura nga kazinotë e vjetra dhe të reja në internet. 

Në kazinonë Avalon78, lojtarët e rinj kanë të drejtë për një çmim të mirë Bonusi i mirëseardhjes paketë. Shpërblen deri në 250 dollarë plus 150 rrotullime falas. Bonusi i mirëseardhjes shpërndahet në 3 depozitat e para. Për lojtarët ekzistues, ekzistojnë këto bonuse

 • Bonusi i fundjavës me fat
 • Bonusi javor i kthimit të parave
 • Bonusi i Gëzuar Festat
 • Skema VIP (Arthur's Knights of the Round Table)

Këto bonuse dhe rrotullime falas vijnë me një kërkesë bastesh 40x dhe një depozitë minimale prej $20. Rrotullimet falas ofrohen vetëm në lojëra elektronike të zgjedhura. Rishikoni të gjitha kushtet e bonusit në T&C.

Payments

Ashtu si gjuhët, kazinoja Avalon78 mbështet disa monedha të njohura në vendet ku ka një prani. Opsioni i monedhës mund të zgjidhet kur regjistroheni. Disa nga monedhat e mbështetura përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Krona Norvegjeze
 • Dollarë kanadezë
 • Rubla ruse

Languages

Kazino Avalon78 është një kazino ndërkombëtare që po rritet me shpejtësi për të mbuluar një treg të madh lojrash. Ai mbështet shumë gjuhë të folura gjerësisht që janë të zakonshme në mesin e lojtarëve të tij. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve pa mundim:

 • anglisht
 • polonisht
 • norvegjeze
 • finlandez
 • gjermane

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Software

Biblioteka e mirë-krijuar e kazinosë nuk do të ishte e disponueshme pa përpjekjet e ofruesve të programeve kompjuterike të nivelit të lartë. Ata punojnë ngushtë me kazinonë Avalon78 për të krijuar një koleksion të përditësuar të lojërave të kazinove dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë. 

Kazinoja Avalon78 ka bashkëpunuar me zhvillues të rinj dhe të njohur për të kënaqur nevojat e lojtarëve të saj. Për drejtësi, të gjitha lojërat nga këta zhvillues testohen dhe auditohen rregullisht nga laboratorë të pavarur testimi. Studiot e lojërave të drejtpërdrejta janë të pajisura mirë për të ofruar transmetime me cilësi të lartë dhe në kohë reale për lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Lojtarët mund të përdorin opsionin e ofruesit të softuerit në bibliotekën e lojërave për të filtruar lojërat. Kjo u mundëson lojtarëve të gjurmojnë me lehtësi një lojë të mundësuar nga një zhvillues specifik. Ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • Endorfina
 • Lojë pragmatike
 • Lojëra evolucionare
 • NetEnt
 • Yggdrasil

Support

Kazinoja Avalon78 nuk mund të kishte krijuar një reputacion të mirë pa ndihmën e një ekipi mbështetës të besueshëm dhe të përgjegjshëm. Ky ekip është në dispozicion 24/7 për të ndihmuar lojtarët me të gjitha pyetjet e tyre. 

Lojtarët mund të gjejnë shumë pyetje të zakonshme të përgjigjura nën seksionet FAQ. Përndryshe, ata mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes bisedës së drejtpërdrejtë, telefonatës ose emailit support@avalon78.com.

Deposits

Kazinoja Avalon78 mbështet opsione të shumta bankare. Një përzgjedhje e gjerë e mënyrave të pagesës është në dispozicion për të gjithë lojtarët në varësi të vendndodhjes së tyre. Kazinoja Avalon78 ofron transferta bankare tradicionale, pagesa me kartë dhe kuleta elektronike.

Të gjitha transaksionet sigurohen përmes protokolleve të enkriptimit SSL dhe mureve moderne të zjarrit.

Kufiri minimal i tërheqjes është 20 dollarë. Të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 72 orëve. 

Metodat e mbështetura të pagesës përfshijnë:

 • paysafecard
 • Me besim
 • Skrill
 • Neteller
 • EcoPayz