BAO

Age Limit
BAO
BAO is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

BAO

Bao Casino ka lindur në vitin 2019, që do të thotë se është një nga kazinotë më të fundit në internet me lojërat dhe veçoritë më të freskëta, duke përfshirë një skemë të bukur ngjyrash të verdhë, të bardhë dhe vjollcë. Pas kësaj faqeje është Direx NV, e cila gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet. Kazino Bao është e licencuar në Curacao.

Games

Kur bëhet fjalë për lojërat, Kazino Bao ende shkëlqen edhe më shumë, me një përzgjedhje tavolinash, duke përfshirë craps, blackjack dhe poker të gjitha të disponueshme. Kompletimi i listës janë lojërat elektronike, tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojërat kripto. Kategoria e fundit i lejon lojtarët të fitojnë kriptora, të tilla si Bitcoin dhe Ethereum, dhe ato janë po aq argëtuese për t'u luajtur.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes të mbështetura nga Bao Casino i japin çdo lojtari paqe mendore. Në listë janë transferta bankare, Transferimi i Shpejtë, Yandex Money, EcoPayz, Skrill, Maestro, instaDebit, Neteller, MasterCard dhe Visa. Metoda të tjera përfshijnë WebMoney, iWallet dhe iDebit. Dashamirët e kriptos mund të përdorin gjithashtu Dogecoin, Litecoin, Ethereum dhe Bitcoin për tërheqje.

Bonuses

Kazino Bao ofron një përzgjedhje bonusesh, gjë që e bën atë emocionuese për çdo entuziastë të kazinosë që të vizitojë. Po, lojtarët e rinj do të kërkojnë gjithmonë oferta mirëseardhjeje dhe kazino nuk zhgënjen në këtë fushë, falë bonusit të mirëseardhjes, i cili është i mbushur me rrotullime falas. Ofrohen edhe shumë promovime të tjera.

Payments

Ndërsa rubla ruse është monedha tradicionale e përdorur në Bao Casino, faqja nuk i kufizon lojtarët vetëm në këtë. Ka edhe shumë opsione të tjera për të zgjedhur. Këto opsione përfshijnë kriptovalutat (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin dhe Ethereum), dollarë të Zelandës së Re, korona norvegjeze, dollarë australianë, dollarë kanadezë, dollarë amerikanë dhe euro.

Languages

Pavarësisht se kazino është më pak se dy vjeç në lojë, Bao Casino funksionon sikur të ishte një nga djemtë e vjetër. Për t'i shërbyer sa më shumë lojtarëve, kazinoja është tashmë e disponueshme në disa gjuhë të tjera, përveç anglishtes. Këto gjuhë përfshijnë frëngjisht, spanjisht, portugalisht, gjermanisht, vietnamezisht, tajlandisht, norvegjeze, finlandisht, japonisht dhe rusisht.

Software

Bao Casino pret shumë ofrues të programeve kompjuterike të kazinosë, me të mëdhenj si Yggdrasil Gaming, Quickfire, Playn GO, Microgaming, Betsoft dhe Net Entertainment që shfaqen në listë. Ofruesit e tjerë të lojërave që fuqizojnë këtë faqe përfshijnë EGT, Elk Studios, BGaming dhe Amatic; lista është pak e gjatë. Një koleksion vërtet mbresëlënës!

Support

Mënyrat e disponueshme për të kontaktuar agjentët e kazinosë përfshijnë bisedën e drejtpërdrejtë dhe emailin duke përdorur(support@baocasino.com), të dyja janë shumë të përshtatshme. Duke qenë se shërbimi i bisedës live është aktiv gjatë gjithë orës, nuk ka asnjë moment të vetëm kur është shumë e vështirë për lojtarët të komunikojnë me ekipin mbështetës.

Deposits

Depozitimi i parave në Bao Casino nuk është një nga problemet e lojtarit. Me një listë kaq të gjatë të metodave të sigurta që kazinoja mbështet, lojtarët nuk kanë asgjë për t'u shqetësuar në këtë drejtim. Metodat e depozitimit këtu përfshijnë Visa, instaDebit, Paysafe Card, Neteller, MasterCard, Maestro, EcoPayz, Yandex Money, Dogecoin, Bitcoin Cash dhe Litecoin, ndër të tjera.

Total score8.9
Përfitimet
+ Pranon kriptomonedhën
+ Shumë gjuhë
+ Shumëllojshmëri metodash depozitimi

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackCrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Pai Gow
Punto Banco
RuletëSic Bo
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Skrill
UPayCard
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Australia
Brazili
Japonia
Kanadaja
Lituania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Felix Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet