Betamo

Age Limit
Betamo
Betamo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Betamo

Kazino BetAmo është një tjetër platformë e re lojrash në pronësi të N1 Interactive Limited. Për të qëndruar si një kazino konkurruese në internet, ajo vjen e mbushur me karakteristika të shumta unike. Lojtarët preferojnë të luajnë në një kazino online që ofron veçori që i ndihmojnë ata të zgjerojnë bankrollin e tyre. Lobi i lojës është aspekti i parë që lojtarët marrin parasysh kur zgjedhin një kazino në internet.

Platforma BetAmo është e përshtatshme për përdoruesit me lehtësinë e opsioneve të navigimit. Faqja kryesore do t'ju japë një paraqitje të shkurtër të hollit të lojërave. Licencat dhe informacionet rreth kazinosë janë në seksionin e fundit. Ashtu si kazinotë e tjera në internet, BetAmo është i disponueshëm në shumicën e vendeve, por i kufizuar në 27 vende për të shkruar.

shënim:

Ky rishikim do të nxjerrë në pah veçoritë kritike që kazinoja online BetAmo ofron për lojtarët e saj.

Pse të luani në Kazino BetAmo

Për t'iu përgjigjur pse duhet të luani në këtë kazino të re në internet, ne do të shqyrtojmë disa nga veçoritë e saj unike. Së pari, BetAmo strehon mbi 2000 lojëra kazino nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike. Do të hasni jackpot-e më të mira dhe automate me RTP të lartë.

Ka shumë oferta bonus të mira dhe një program VIP që i ndihmon lojtarët të rrisin bilancet e llogarisë së tyre. Është një program 11 nivelesh që shkon nga Rookie në BetAmo Gold. Madhësia minimale e bastit është 12 €, ose është ekuivalente. BetAmo ofron lidhje të koduara të komplimentuara nga opsionet e sigurta të pagesës. Së fundi, të gjitha lojërat janë të pajtueshme me pajisje të shumta. Lojtarët mund të shijojnë lojëra pa probleme nga kompjuterët e tyre, tabletët ose pajisjet celulare.

About

BetAmo është një kazino e re në internet që u krijua në vitin 2019. Është një degë tërësisht në pronësi të N1 Interactive Limited. BetAmo ofron lojëra elektronike, blackjack, ruletë, baccarat, video poker dhe mut. Lojtarët mund të shijojnë një normë të lartë pagese prej 97.83%. Kazinoja në internet BetAmo është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Të gjitha lojërat auditohen rregullisht nga eCOGRA.

Games

Në faqen kryesore të BetAmo, ju lehtë mund të shikoni paraprakisht shumicën e lojërave të ofruara këtu. Shumica e lojërave janë të disponueshme në demo falas duke përdorur para virtuale. Kjo është një mënyrë e thjeshtë për t'u njohur me lojëra elektronike dhe lojëra të tjera përpara se të luani me para të vërteta. Zgjedhja e lojërave BetAmo përfshin lojëra elektronike, ruletë, blackjack, video poker dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. 

Slots

Slotet online janë në modë në mesin e entuziastëve të kazinove. Ky seksion është gjithmonë i mbushur me mijëra tituj në shumicën e kazinove në internet. Në BetAmo, ju keni akses në mbi 200 lojëra elektronike me tema të ndryshme, linja pagese, madhësi bastesh, veçori bonusi dhe konfigurime rrotullash. Disa nga lojërat elektronike kryesore përfshijnë:

 • Wolf Gold
 • Linja telefonike 2
 • Gurët Asgardian
 • Burst Berry
 • Thithësit e gjakut II

Blackjack

Në BetAmo, blackjack vjen me lojë interaktive pasi mund të luani kundër një tregtari ose lojtarësh të tjerë. Gjithçka që ju nevojitet është një dorë e fortë mbi tregtarin ose lojtarët e tjerë për të marrë disa pagesa masive. Ju mund të eksploroni variacione të ndryshme të blackjack, të cilat përfshijnë:

 • Blackjack 21
 • Blackjack Classic
 • Blackjack VIP X
 • Blackjack i personit të parë
 • Blackjack i pafund

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

BetAmo ka një koleksion mbresëlënës të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Authentic Gaming, Evolution Gaming dhe Pragmatic Play janë studiot dominuese në mesin e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kazinoja live është e mbushur me lojëra të ndryshme tavoline dhe tituj të tjerë unikë. Disa nga lojërat e kazinosë live përfshijnë:

 • Super Sic Bo
 • Mega Roulette
 • Monopoly Live
 • Shtrydhje Baccarat
 • Seri Blackjack Classic

Lojëra të tjera

Lobi i lojës BetAmo nuk është i kufizuar në lojëra elektronike, blackjack dhe lojëra kazino live; lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin nga lojërat e tjera unike të kazinosë. Të gjitha këto lojëra kanë rregulla të ndryshme, gamë bastesh dhe pagesa. Ju mund të gjitha këto lojëra në seksionin "Të gjitha lojërat" BetAmo. Ato përfshijnë:

 • Sic Bo
 • Bakarat
 • Bingo e menjëhershme
 • Gjetësi i pasurisë
 • Xhoker Retro

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera më të mira në internet, BetAmo ofron bonuse të shumta kazinoje si një mjet marketingu. Të gjitha këto oferta bonusesh vijnë me kërkesa të ndryshme për depozitat dhe bastet përpara se lojtarët të mund të nxjerrin para. Ekziston një paketë e mirëseardhur për lojtarët e rinj që shpërblen një bonus depozite 100% deri në 300 € dhe 150 FS. Kjo paketë është e ndarë në 2 depozitat e para dhe vjen me një minimum prej 20 €. 

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Bonusi i rifreskimit të së premtes
 • Rrotullime falas të së hënës
 • Bonusi me rul të lartë
 • Rrota e fatit

Lojëra të ndryshme kontribuojnë ndryshe në kërkesat e basteve. Slot-et kontribuojnë 100% në kërkesën e basteve, ndërsa lojërat e jackpot-it dhe blerja e bonusit përjashtohen nga të gjitha shpërblimet.

Payments

BetAmo është një faqe e re kazinoje që mbështet mënyra të shumta pagese. Të gjitha opsionet e disponueshme të pagesës janë të sigurta dhe të sigurta. Pagesat me kuletat elektronike përpunohen brenda një dite, ndërsa transfertat bankare dhe kartat e kreditit mund të zgjasin 6 ditë. Përpara tërheqjeve, të gjithë lojtarët duhet të verifikojnë identitetin e tyre sipas politikave të KYC. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • Me besim
 • Transferim i Shpejtë
 • EcoPayz
 • MasterCard

Monedhat

Pjesa e tregut të kazinosë BetAmo përfshin lojtarë që banojnë në rajone të ndryshme. Kjo kërkon nevojën për të pasur disa monedha të përbashkëta në këto rajone. Monedha është specifike për vendndodhjen; prandaj nuk ka nevojë për të kaluar midis monedhave. Disa nga monedhat e njohura përfshijnë:

 • Krona Norvegjeze
 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Zlotitë polake
 • Dollarë të Zelandës së Re

Languages

Kazino BetAmo është një platformë shumëgjuhëshe që kërkon t'u shërbejë lojtarëve në rajone të ndryshme. Opsioni i gjuhës nuk bazohet në vendndodhje; prandaj lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve. Vendndodhja e disponueshme flitet gjerësisht në zonat ku BetAmo ka shtrirje në treg. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • polonisht
 • finlandez
 • rusisht

Software

Kazino online BetAmo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino nga disa prej zhvilluesve kryesorë të softuerëve në treg. Në kohën e shkrimit, kishte 35 ofrues softuerësh të listuar nën BetAmo. Të gjitha këto studio sigurojnë që lobi i lojës të përditësohet me publikime të reja. NetEnt është ofruesi dominues i softuerit në këtë kazino. 

Lojtarët mund të përdorin një ofrues softuerësh për të renditur hollin e lojërave. Kjo ju lejon të shikoni lojëra nga një studio specifike, duke e bërë më të lehtë gjetjen e titullit tuaj të preferuar të lojës së kazinosë. Të gjithë ofruesit janë me reputacion dhe lojërat e tyre auditohen nga eCOGRA për drejtësi në lojëra. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur përfshijnë:

 • Amatike
 • Luaj'n GO
 • Endorfina
 • NetEnt
 • Microgaming

Support

Kazinoja BetAmo mbështet lojtarët e saj përmes një lehtësie Live Chat në dispozicion 24/7. Kjo ndihmon të kujdeset për të gjithë lojtarët pavarësisht dallimeve në zonat kohore. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@betamo.com). Përveç kësaj, seksionet e FAQ ofrojnë disa përgjigje të shpejta për pyetjet e përgjithshme në lidhje me pagesat, bonuset dhe lojërat. 

Pse ia vlen të luash në BetAmo Casino?

BetAmo është një kazino e re në internet që ka mposhtur të gjitha shanset për t'u dalluar si një kazino me reputacion. Ai është i mbushur plotësisht me mijëra lojëra kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Shumica e këtyre lojërave janë të disponueshme në versionin demo, të cilin lojtarët mund ta përdorin për t'u njohur me to. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata ekzistues kanë akses në bonuse të mira, të cilat i ndihmojnë ata të rrisin bankrollin e tyre. 

shënim:

Kazinoja BetAmo është një platformë shumëgjuhëshe me opsione të shumta pagese. Është zhvilluar me lojtarë në natyrë; prandaj lojtarë të ndryshëm ndihen rehat duke luajtur në kazino BetAmo. Lojtarët kanë akses 24/7 në mbështetjen e klientit në rast të ndonjë pyetjeje. Së fundmi, BetAmo është një mbështetës i madh i lojërave të fatit të përgjegjshëm, prandaj ofron disa mjete për lojtarët e saj. Mos harroni të luani kumar me përgjegjësi.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (10)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (12)
Austria
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (38)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Gaming1
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Novomatic
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet