Betinia

Age Limit
Betinia
Betinia is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Betinia Casino është një operator i ri i lojërave të fatit që u krijua në 2020 dhe operon nën një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës. Ajo tashmë ka një reputacion të mirë, falë faktit që lojërat e saj janë të certifikuara eCOGRA. Kazino Betinia ka të bëjë me shumëllojshmërinë dhe përzgjedhja e tij e gjerë e lojërave e dëshmon atë përtej asnjë dyshimi.

Games

Betinia Casino ka mbi 1000 lojëra kazino nga 22 ofrues të ndryshëm lojrash, si dhe një të mirë. Kjo na ka bërë përshtypje. Është një tregues i një kazinoje të nivelit të lartë në internet. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni nga një gamë e gjerë automatësh në internet.

Janë të gjitha të disponueshme lojëra elektronike 3D për video, lojëra elektronike klasike të frutave, lojëra elektronike progresive jackpot dhe automat me ri-xhirim falas. Janë gjithashtu të disponueshme lojëra tavoline si ruletë, blackjack, baccarat, poker, video poker, letra gërvishtëse, bingo dhe lojëra arcade sportive.

Withdrawals

Në varësi të statusit tuaj VIP, Betinia ju lejon të tërhiqni nga 40,000 PLN deri në 80,000 PLN në muaj. Të gjitha pagesat dhe informacionet personale në Betinia Casino përpunohen duke përdorur enkriptimin SSL.

Bonuses

Betinia Casino ju mirëpret me një bonus bujar dhe të jashtëzakonshëm mirëseardhjeje që shërben si themeli i lojërave të platformës. Ky bonus i mirëseardhjes në Betinia do të përputhet me 100% të depozitës suaj të parë. Bonusi maksimal, megjithatë, nuk do të kalojë 500 €.

Ju gjithashtu do të merrni 200 rrotullime falas përveç bonusit të depozitës. Bonusi minimal i disponueshëm nën promovim është 20 EUR, me një bonus maksimal prej 500 EUR.

Payments

Ata kanë shumë opsione kur bëhet fjalë për monedhat e pranuara, pasi mund të zgjedhin nga nëntë të ndryshme dhe të përdorin më shumë se një duzinë mënyrash pagese të ndryshme. USD, EUR, CAD, NOK, HUF, INR, NZD, PLN dhe RUB janë të gjitha monedha të pranuara.

Languages

Lojtarët mund të lundrojnë faqen në një nga shtatë gjuhët dhe të ndihen si në shtëpi, pavarësisht vendndodhjes së tyre, duke zgjedhur një nga shtatë gjuhët e disponueshme. Anglisht, finlandisht, gjermanisht, hungarisht, norvegjez, polonisht dhe rusisht janë gjuhët e përdorura.

Software

Të gjitha lojërat dhe lojërat elektronike në kazino Betinia ofrohen nga ofrues të mirënjohur softuerësh. Ka mbi 25 zhvillues në listë, e cila është një përzierje e shkëlqyer e zhvilluesve tradicionalë dhe modernë.

Kompanitë e mëposhtme janë përfshirë në këtë listë: Amatic, Betsoft, BF Games, EGT, Elk Studios, Evolution Gaming, Gamomat, Givme Games, Hacksaw Gaming, Inspired Gaming, Iron Dog Studio, Just for the Win, Kalamba Games, Leap Gaming, Lightning Box, Merkur, Microgaming, NetEnt, NetGaming, Nolimit City, Novomatic, Oryx Gaming, Play'n GO, Playtech, Pocket Games Soft, Pragmatic Play, Push

Support

Nëse keni nevojë për ndihmë dhe mbështetje gjatë lojës në kazino Betinia, ju keni tre opsione. Seksioni FAQ përmban përgjigje për një numër pyetjesh të bëra shpesh. Një tjetër mundësi është të dërgoni një email dhe ekipi i shërbimit ndaj klientit zakonisht përgjigjet brenda 45 minutave. Rishikuesit tanë të Betinia rekomandojnë përdorimin e bisedës së drejtpërdrejtë për kohën më të shpejtë të përgjigjes.

Deposits

Betinia pranon një sërë monedhash dhe mënyrash pagese. Përdorni Vizën për të depozituar zloti polake ose euro në llogarinë tuaj të kazinosë, për shembull. Ekzistojnë gjithashtu kuleta elektronike, transferta bankare dhe një sërë opsionesh të tjera bankare në internet.

Për shkak se jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të përshtatshme për të gjithë lojtarët, rishikuesit tanë të kazinosë në internet Betinia rekomandojnë që të flisni me arkëtarin nëse keni nevojë për ndihmë shtesë.

Total score7.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (47)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (4)
Hungaria
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (27)
1x2Gaming
Amatic Industries
BF Games
Betsoft
Big Time Gaming
Casino Technology
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Inspired
Iron Dog Studios
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
Play'n GO
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Tom Horn Enterprise
Wazdan