Rishikimi i ri i bonusit të Betmaster

BetmasterResponsible Gambling
CASINORANK
8.99/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bastet e kazinosë dhe sporteve
Sportet virtuale
Rrotullime pa besnikëri
PNP në Finlandë
Betmaster is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Një bonus standard i mirëseardhjes pret lojtarët që kërkojnë të fillojnë me një libër sportiv. Pas regjistrimit, një lojtari i jepet 100% ndeshje e depozitave për lojëra elektronike të kufizuara në 200 €. Kërkesa për bast është 50x në lojëra elektronike. Bonusi i mirëseardhjes për lojëra të tjera si Sic bo, Blackjack, Roulette dhe Poker është një ndeshje depozite prej 10%.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Me një bibliotekë shumëngjyrëshe lojrash që mburret me mbi 4000 tituj, BetMaster ka mjaft lojëra tavoline RNG, dhe kazino me tregtar të drejtpërdrejtë për të mbajtur të gjithë lojtarët të lidhur. Slotet kryesore në platformë përfshijnë Starburst, Immortal Romance, Great Rhino Megaways dhe Fruit Party. Xhekpotet e njohura janë të disponueshme me tituj të tillë si 88 Wild Dragon, Boom Shakalaka, Jackpot Lab, Wolf Gold, etj.

+2
+0
Mbyll

Software

BetMaster mundësohet nga dhjetëra zhvillues softuerësh nga Quickspin, Yggdrasil Gaming, Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play, Play n Go. Nuk janë lënë jashtë as ofruesit më pak të njohur si Booongo, Caleta, Apollo Games, DLV dhe Ainsworth. Gjëja më e mirë në lidhje me sitin është se i lejon lojtarët të kërkojnë lojëra bazuar në këta ofrues.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Betmaster ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Neosurf, Bank Transfer, AstroPay, MasterCard, Skrill .

Deposits

Kur bëhet fjalë për financimin e llogarive të tyre në kazino, lojtarët kanë një bollëk opsionesh. Kazino mirëpret pagesa kripto me Bitcoin, Ripple, Litecoin, Dash, Bitcoin Cash, Ethereum dhe Dogecoin. Metoda të tjera të njohura të pagesës si MasterCard, Visa, Neteller, WebMoney dhe TransferQiwi janë të pranueshme. Shuma minimale e depozitës për të tërhequr një bonus mirëseardhjeje është 10 EUR.

Withdrawals

BetMaster ka vendosur kufijtë e tërheqjes prej 7,000 EUR në ditë dhe 125,000 EUR në muaj. Pagesa minimale që një lojtar mund të kërkojë është 10 EUR për të gjitha mënyrat e pagesës, përveç bitcoin që ka kufirin prej 50 EUR. Lojtarët marrin para përmes portofolit Bitcoin, Neteller, MasterCard, Visa, Yandex Money, WebMoney, QIWI, kuletat celulare, Neosurf, Skrill dhe SticPay.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

BitcoinBitcoin

Languages

Domeni .io tregon se BetMaster është nga Territori Britanik i Oqeanit Indian. Mbi 1000 ishuj gjenden në këtë rajon me banorë të të gjitha llojeve të prejardhjeve gjuhësore. Kjo është arsyeja pse faqja funksionon në gjuhë të ndryshme nga anglisht, holandisht, greqisht, polonisht, finlandisht, gjermanisht, koreanisht, japonisht, portugalisht, azerbajxhanisht, hungarisht, bullgarisht, norvegjeze, spanjisht, kinezisht, etj.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Betmaster ka një vlerësim të lartë 8.99 dhe ka funksionuar që nga 2015 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Betmaster si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Betmaster për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Betmaster . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Betmaster gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Betmaster siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

BetMaster.io është një platformë kumari që lejon klientët të bastojnë në eSports, sporte virtuale, sporte përveç lojërave të kazinosë. Pas kësaj kazinoje është një kompani e madhe iGaming me bazë në Qipro, e njohur si Reinvent Ltd. Operacionet në BetMaster rregullohen nga qeveria e Curacao. Faqja përmban një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi që është shumë e lehtë për t'u naviguar.

Betmaster

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Betmaster . Vizitoni faqen Betmaster dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Ekipi mbështetës në BetMaster punon shumë për të parë që të gjitha kërkesat e klientëve të merren parasysh brenda 24 orëve. Ekziston një opsion i bisedës live dhe një email për të komunikuar të gjitha çështjet që dalin. Biseda live funksionon mirë në të gjitha pajisjet nga ora 10.00 deri në orën 22.00 (GMT+6). Klientët mund të komunikojnë në 6 gjuhë duke përfshirë anglisht dhe italisht.

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Betmaster , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Poker, Sic Bo, Ruletë, Blackjack, Baccarat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Betmaster ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Betmaster janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Mobile

Mobile

Platforma elegante e lojrave është plotësisht e optimizuar për pajisjet që funksionojnë në iOS, Android, MacOS, Windows Phone dhe Microsoft Windows. Një nga pikat më të mëdha të shitjes në BetMaster është seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë me lojëra kryesore të tavolinës që ofrohen. Pastaj ka një zonë turneu ku lojtarët mund të bastojnë në dhjetëra sporte që ndodhin në të gjithë botën.

Monedhat

Monedhat

Përveç Mbretërisë së Bashkuar, Belgjikës, Holandës, Suedisë, Turqisë dhe Portugalisë, kazino online BetMaster operon në Azi, Evropë, Amerikën e Jugut dhe Afrikë. Pra, gama e monedhave të pranuara në sit është e gjerë. Lojtarët mund të depozitojnë si me kriptomonedha ashtu edhe me para fiat. Lejohen euro, dollari amerikan, dollari i Zelandës së Re, dollari Australian, Tenge Kazakistani, hryvnia ukrainase.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov