Bets.io New Casino Rishikoni

Age Limit
Bets.io
Bets.io is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score8.6
Përfitimet
+ Kazino vetëm me kripto me paratë 10-minutëshe
+ Jo KYC
+ Tërheqje të pakufizuara

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (3)
Bonus cashback
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (26)
Live Bet on Poker
Auto Live Roulette
BaccaratBingoBlackjackCaribbean Stud
Classic Roulette Live
Crazy Time
European Roulette
Jackpot Roulette
Kazino HoldemKeno
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Mahjong
Mini Baccarat
No Commission Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletë
Rummy
Sic Bo
Slotat
Texas HoldemVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MasterCard
Ripple
Tether
Visa
MonedhatMonedhat (85)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari Namibian
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Estonian Kroon
Euro
Forintë Hungarisht
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Latvian lati
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Australia
Franca
Gjermania
Japonia
Zvicra
SoftwareSoftware (19)
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Evoplay Entertainment
Fugaso
Leander Games
LuckyStreak
Mascot Gaming
Mr. Slotty
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Playson
Tom Horn Gaming
True Lab
Wazdan

Rreth Bets.io

Bets.io është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 18/03/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Bets.io vlerëson 8.6 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Bets.io

newcasinorank-al.com favorizon Bets.io për bonuset e tij 20% Cashback New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Caribbean Stud, Pai Gow, Blackjack, Keno, Sic Bo , dhe shumë të tjera.

Softuerët disponohen në Bets.io

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Betsoft , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Bets.io

Lojtarët në Bets.io mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Bets.io pranon metoda kryesore depozitimi si Debit Card, Credit Cards, Dogecoin, MasterCard, Bitcoin , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Bets.io ?

Edhe pse Bets.io është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Bets.io për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Bets.io është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.