Kazinotë më të mira të reja me Betsoft 2023/2024

Ndër lojërat më emocionuese të kazinosë, mund të gjejmë krijimet e Betsoft. Kompania është e njohur në industri dhe në mesin e kumarxhinjve në mbarë botën për ofertën e saj të lojërave 3D, të pajtueshme me të gjitha pajisjet.

Meqenëse kjo faqe interneti përmban informacione mbi platformat dhe lojërat e reja të kazinosë të klasit të lartë, është thelbësore t'i kushtohet një veçori e veçantë kësaj kompanie dhe lojërave të saj të kazinosë me performancë të lartë. Betsoft ka një ekip me animatorë, artistë 3D, zhvillues dhe programues shumë të aftë. Inovacioni, cilësia dhe teknologjia inovative: këta janë çelësat e suksesit që e kanë bërë Betsoft një nga lojtarët kryesorë në këtë fushë.

Kazinotë më të mira të reja me Betsoft 2023/2024
Faqet e reja të kazinosë Betsoft GamingPublikimet më të reja të BetsoftMjeshtrat 3DBetsoft dhe SiguriaHistoria e Betsoft
Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Faqet e reja të kazinosë Betsoft Gaming

Faqet e reja të kazinosë Betsoft Gaming

Betsoft është krenare që ofron produkte që përputhen me standardet më të larta për sa i përket rregulloreve lokale dhe ndërkombëtare të lojrave.

Kur bashkohet me një kazino e re në internet, është e rëndësishme të kontrolloni shënimet e fundit për të mësuar në lidhje me certifikatat e cilësisë. Lojërat Betsoft kanë miratimin e organeve të pavarura të certifikimit, siç është Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Lojërat Betsoft janë të disponueshme në mbi 500 platforma të kazinove online në mbarë botën. Cilësia e produkteve Betsoft është shpërblyer me shumë çmime të industrisë, duke përfshirë Micea Malta iGaming Excellence Awards, G2E Asia Awards dhe të shumta 5 Yje iGaming Media Starlet Awards.

Faqet e reja të kazinosë Betsoft Gaming
Publikimet më të reja të Betsoft

Publikimet më të reja të Betsoft

E famshme për lojërat e tyre interaktive 3D, kompania ka njoftuar së fundmi lëshimin e dy lojërave elektronike të reja video, të mbushura me karakteristika sfiduese dhe argëtuese:

  • Koshere mistike. Kjo video slot mahnitëse do ta çojë lojtarin e fatit në një botë magjike me mrekulli të shkëlqyera. Ai përmban 20 linja pagese, rrotullime falas dhe të egra.
  • Çmimi Dim Sum. Ky është një video slot me temë ushqimore, i cili përmban 5 bobina dhe 10 linja pagese. Tre kuponë Crimson do t'ju shpërblejnë me rrotullime falas.

Slotet e videove Betsoft janë të përputhshme për versionin e desktopit dhe pajisjet celulare, si telefonat inteligjentë dhe tabletët. Kumarxhinjtë mund t'i provojnë këto (dhe lojëra elektronike të tjera) në modalitetin demo, përpara se të vendosin të luajnë me para të vërteta.

Publikimet më të reja të Betsoft
Mjeshtrat 3D

Mjeshtrat 3D

Pa dyshim, lojërat Betsoft e kanë bërë veten një emër në industri për cilësinë e klasit botëror të grafikëve, animacioneve 3D dhe lojërave interaktive.

Katalogu i tyre i pasur i produkteve përfshin:

  • Lojëra në desktop. Lojërat kinematografike, grafikisht të pakrahasueshme, diapazoni i Betsoft përbëhet nga lojëra elektronike arcade 3D, video lojëra elektronike interaktive 3D dhe lojëra tavoline, të tilla si Roulette, Baccarat dhe Blackjack.
  • Lojëra celulare. Një përzgjedhje e madhe e lojërave celulare, të krijuara posaçërisht për të qenë plotësisht të pajtueshme me pajisjet celulare.
  • Menaxher i kazinosë. Një platformë e plotë dhe e sigurt e menaxhimit të kazinosë. Menaxheri i Kazinosë Betsoft është plotësisht modular dhe mund të përshtatet plotësisht me nevojat e klientit.
Mjeshtrat 3D
Betsoft dhe Siguria

Betsoft dhe Siguria

Betsoft përdor teknologjinë më të fundit për të ofruar algoritme që i bëjnë lojërat të drejta dhe të sigurta për t'u luajtur. Të dhënat personale mbahen të sigurta gjatë gjithë kohës, në mënyrë që lojtarët e fatit të mund të shijojnë përvojën e tyre të lojërave në siguri të plotë.

Kompania ofron mbështetje të plotë për klientët e saj. Ekipi i specialistëve të mbështetjes së Betsoft do t'i përgjigjet çdo pyetjeje dhe do të ndihmojë në zgjidhjen e çdo problemi, për të siguruar shërbimin më të mirë si për biznesin ashtu edhe për klientin përfundimtar.

Platforma Betsoft Casino Manager përmban një sistem të sigurt back-office, një sistem raportimi të lojës dhe funksione auditimi të palëve të treta. Kjo platformë mund të trajtojë në mënyrë të sigurt transaksionet në monedha të shumta.

Betsoft dhe Siguria
Historia e Betsoft

Historia e Betsoft

Betsoft u themelua në vitin 2006. Titulli i parë i slotit të videove 3D u lëshua në vitin 2010, ndërsa versionet e para celular të lojërave (të regjistruara me emrin tregtar "ToGo") ishin tashmë të disponueshme në 2011.

Një tjetër pikë referimi e rëndësishme ishte viti 2014, kur produktet Betsoft fituan Licencën e rëndësishme të Klasit 4 me Autoritetin e Lojërave të Maltës.

Në vitin 2016, kompania kaloi nga animacionet flash në HTML5 të ri. Kjo gjuhë programimi i dha slotit video të Betsoft dhe klasike lojra kazino edhe më shumë ndikim vizual dhe tërheqës.
Së fundmi ata kanë hyrë me sukses në tregun italian dhe atë rumun dhe u janë dhënë të gjitha certifikatat për të operuar në këto vende.

Lojtarët mund të mësojnë më shumë rreth kumar në kazinotë e reja në internet në vende të ndryshme këtu.

Historia e Betsoft

Të rejat e fundit

Betsoft fton lojtarët të mbledhin pasuri në Prill Fury dhe Dhoma e Scarabëve
2023-09-07

Betsoft fton lojtarët të mbledhin pasuri në Prill Fury dhe Dhoma e Scarabëve

Betsoft Gaming, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka shpallur slotin e saj më të ri me temën e Egjiptit të Lashtë, April Fury and the Chamber of Scarabs. Në këtë lojë, lojtarët do të shoqërojnë heroinën e re të zhvilluesit (Prill) në një aventurë për të zbuluar thesaret e lashta të Egjiptit. Ai ka një mori karakteristikash që do t'i ndihmojnë lojtarët në përmbushjen e misionit të tyre, duke përfshirë Hold & Win, Paying Wilds dhe Rrotullime Falas. Shpërblimi maksimal brenda Dhomës së Skarabëve është 4000 herë kunji!

Betsoft mirëpret lojtarët në botën e netëve arabe me dëshirën e dhënë
2023-08-03

Betsoft mirëpret lojtarët në botën e netëve arabe me dëshirën e dhënë

Betsoft Gaming ka dhënë titullin e saj të fundit në Wish Granted. Është një slot me temë magjike i mbushur me veçori, duke përfshirë bonusin popullor Hold & Win, Stacked Mystery Simbols dhe një Blue Genie Nudging Multiplier Wild. Lojtarët do të gjejnë gjithashtu pagesa bonus Mini, Minor dhe Major, duke i dhënë lojës një potencial fantastik fitimi.