Kazinotë më të mira të reja me Betsoft 2022

Ndër lojërat më emocionuese të kazinosë, mund të gjejmë krijimet e Betsoft. Kompania është e njohur në industri dhe në mesin e kumarxhinjve në mbarë botën për ofertën e saj të lojërave 3D, të pajtueshme me të gjitha pajisjet. Meqenëse kjo faqe interneti përmban informacione mbi platformat dhe lojërat e kazinove të klasit të lartë, është thelbësore t'i kushtohet një veçori e veçantë kësaj kompanie dhe lojërave të saj të kazinosë me performancë të lartë. Betsoft ka një ekip me animatorë, artistë 3D, zhvillues dhe programues shumë të aftë. Inovacioni, cilësia dhe teknologjia inovative: ky është çelësi i suksesit që e ka bërë Betsoft një nga lojtarët kryesorë në këtë fushë.

Kazinotë më të mira të reja me Betsoft 2022
Historia e Betsoft
Historia e Betsoft

Historia e Betsoft

Betsoft u themelua në vitin 2006. Titulli i parë i slotit të videove 3D u lëshua në vitin 2010, ndërsa versionet e para celular të lojërave (të regjistruara me emrin tregtar "ToGo") ishin tashmë të disponueshme në vitin 2011. Një tjetër pikë referimi e rëndësishme ishte viti 2014, kur Produktet Betsoft fituan Licencën e rëndësishme të Klasit 4 me Autoritetin e Lojërave të Maltës. Në vitin 2016, kompania kaloi nga animacionet flash në HTML5 të ri. Kjo gjuhë programimi i dha video-slot-it të Betsoft dhe lojërave klasike të kazinosë edhe më shumë ndikim dhe tërheqje vizuale. Së fundmi ata kanë hyrë me sukses në tregun italian dhe rumun dhe u janë dhënë të gjitha certifikatat për të operuar në këto vende.

Historia e Betsoft
Publikimet më të reja të Betsoft

Publikimet më të reja të Betsoft

E famshme për lojërat e tyre interaktive 3D, kompania ka njoftuar së fundmi lëshimin e dy sloteve të reja video, të mbushura me karakteristika sfiduese dhe argëtuese:

 • Koshere mistike. Kjo video slot mahnitëse do ta çojë lojtarin e fatit në një botë magjike me mrekulli të shkëlqyera. Ai përmban 20 linja pagese, rrotullime falas dhe të egra.

 • Çmimi Dim Sum. Ky është një video slot me temë ushqimore, i cili përmban 5 bobina dhe 10 linja pagese. Tre kuponë Crimson do t'ju shpërblejnë me rrotullime falas. Slotet e videove Betsoft janë të përputhshme për versionin e desktopit dhe pajisjet celulare, si telefonat inteligjentë dhe tabletët. Kumarxhinjtë mund t'i provojnë këto (dhe lojëra elektronike të tjera) në modalitetin demo, përpara se të vendosin të luajnë para të vërteta.

  Mjeshtrat 3D

  Pa dyshim, lojërat Betsoft e kanë bërë veten një emër në industri për cilësinë e klasit botëror të grafikëve, animacioneve 3D dhe lojërave interaktive. Katalogu i tyre i pasur i produkteve përfshin:

 • Lojëra në desktop. Lojëra kinematografike në mënyrë grafike të pakrahasueshme, diapazoni i Betsoft përbëhet nga lojëra elektronike arcade 3D, video lojëra elektronike interaktive 3D dhe lojëra tavoline, të tilla si Roulette, Baccarat dhe Blackjack.

 • Lojëra celulare. Një përzgjedhje e madhe e lojërave celulare, të krijuara posaçërisht për të qenë plotësisht të pajtueshme me pajisjet celulare.

 • Menaxher i kazinosë. Një platformë e plotë dhe e sigurt për administrimin dhe menaxhimin e kazinosë. Menaxheri i Kazinosë Betsoft është plotësisht modular dhe mund të përshtatet plotësisht me nevojat e klientit.

  Betsoft: Kazinotë që një lojtar mund t'i besojë

  Betsoft është krenare që ofron produkte që përputhen me standardet më të larta për sa i përket rregulloreve lokale dhe ndërkombëtare të lojrave. Kur bashkoheni në një kazino në internet, është e rëndësishme të kontrolloni shënimet e fundit për të mësuar rreth certifikatave të cilësisë. Lojërat Betsoft kanë miratimin e organeve të pavarura të certifikimit, siç është Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Lojërat Betsoft janë të disponueshme në mbi 500 platforma të kazinove online në mbarë botën. Cilësia e produkteve Betsoft është shpërblyer me shumë çmime të industrisë, duke përfshirë Micea Malta iGaming Excellence Awards, G2E Asia Awards dhe të shumta 5 Yje iGaming Media Starlet Awards.

Publikimet më të reja të Betsoft
Betsoft dhe siguria

Betsoft dhe siguria

Betsoft përdor teknologjinë më të fundit për të ofruar algoritme që i bëjnë lojërat të drejta dhe të sigurta për t'u luajtur. Të dhënat personale mbahen të sigurta gjatë gjithë kohës, në mënyrë që lojtarët e fatit të mund të shijojnë përvojën e tyre të lojërave në siguri të plotë. Kompania ofron mbështetje të plotë për klientët e saj. Ekipi i specialistëve të mbështetjes së Betsoft do t'i përgjigjet çdo pyetjeje dhe do të ndihmojë në zgjidhjen e çdo problemi, për të siguruar shërbimin më të mirë si për biznesin ashtu edhe për klientin përfundimtar. Platforma Betsoft Casino Manager përmban një sistem të sigurt back-office, një sistem raportimi të lojës dhe funksione auditimi të palëve të treta. Kjo platformë mund të trajtojë në mënyrë të sigurt transaksionet në monedha të shumta.

Betsoft dhe siguria