BetTilt

Age Limit
BetTilt
BetTilt is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Bettilt është një faqe kumari që vepron si një kazino dhe një librari sportive. Ajo u krijua në 2016 nga Abudantia BV Kjo kazino operon me licencë nga Curacao. Bettilt është një kazino e sigurt. Faqet e saj të internetit vijnë me enkriptim SSL 2048-bit për të siguruar sigurinë maksimale të lojtarit. Në përgjithësi, kazino premton një përvojë të pastër dhe argëtuese të lojërave.

BetTilt

Games

Bettilt është i mbushur me lojëra të ndryshme kazino nga ofrues të tillë si Evolution Gaming, Microgaming dhe Yggdrasil. Seksioni i gjerë i pokerit ofron variante të tilla si Texas Hold'em, Jacks or Better, Karaibe, Triple Edge, Pai Gow, Deuces Wild, Joker, Bonus Poker, Russian Poker, Oasis, Three Card Poker, Casino Hold'em, Double Bonus dhe Double Jackpot Poker. Blackjack vjen në versione të tilla si Lucky, Infinite, Speed Blackjack, Blackjack Platinum VIP, Blackjack bonus dhe Blackjack 3D. Tifozët e Ruletës do të mrekullohen me variante si Roulette Azure, Speed Roulette, European Roulette, Live Roulette dhe American Roulette. Biblioteka e lojërave elektronike të Bettilt përmban tituj si Claws vs Paws, Jackpot Raiders, Prime Zone, Hot Chilli, Wild Ape, Wild Rails dhe shumë më tepër.

Withdrawals

Lojtarët e Bettilt mund të arkëtojnë fitimet e tyre përmes MultiBanco, transferta bankare, Neteller, Skrill, Papara, Jeton, MasterCard, Visa dhe Cryptopay. Kuletat elektronike të përmendura, kartat dhe transfertat bankare janë plotësisht të sigurta. Pagesa minimale varion nga 10 € në 50 €, në varësi të opsionit të zgjedhur të tërheqjes. Koha e përpunimit zgjat nga 72 orë në pesë ditë.

Monedhat

Kazinotë hibride janë të njohura për pranimin e monedhave të Fiat dhe kriptove. Dhe kjo është ajo që marrin lojtarët në Bettilt Casino. Depozitat, tërheqjet dhe çdo transaksion me këtë kazino duhet të kryhen duke përdorur dollarin amerikan (USD), Realin brazilian (BRL), krona norvegjeze (NOK), jen japonez (JPY), krona suedeze, euro (EUR), ose Bitcoin (BTC).

Bonuses

Kumarxhinjtë për herë të parë në Bettilt marrin një bonus 100% deri në 500 € në depozitën e tyre fillestare. Lojtarët aktivë kanë të drejtë për 50% bonuse deri në 100 € sa herë që bëjnë depozitat e tyre të hënën. Më shumë stimuj përfshijnë kthimi i parave Të premteve/të shtunave, zbritje, bonuse të ringarkimit dhe shpërblime për ditëlindje. Termat dhe kushtet shoqërojnë të gjitha bonuset.

Languages

Bettilt mbështet gjuhët e mëposhtme: anglisht, italiane, portugeze, japoneze dhe turke. Numri i gjuhëve të mbështetura është i kufizuar, por portugalishtja dhe anglishtja duhet t'u shërbejnë shumicës së lojtarëve ndërkombëtarë. Lojtarët mund të shkëmbejnë midis këtyre gjuhëve duke përdorur funksionalitetin e lëshimit të vendosur në fund të faqes kryesore. Mbështetja e klientit ofrohet në anglisht dhe portugalisht.

Support

Faqja FAQ e faqes trajton pyetje të përgjithshme si hapja e llogarisë dhe mënyra e kryerjes së pagesave. Nëse FAQ nuk ju ndihmon, ekziston një opsion i bisedës live që funksionon çdo ditë nga ora 12:00 deri në 21:00. Një bot do t'u përgjigjet bisedave që nuk bien brenda kohës së përcaktuar. Një alternativë tjetër mbështetëse është me email (support@bettilt.com).

Deposits

Kjo kazino pranon pagesa të bëra nëpërmjet MultiBanco, Neteller, Visa, MasterCard, ecoPayz, Bitcoin, Skrill, transfertë bankare, Papara, Jeton, Astropay G2A Pay. Disponueshmëria e këtyre portave të pagesës varet nga vendndodhja e lojtarit. Përfshirja e Bitcoin do të kënaqë shumë lojtarë që dëshirojnë të mbeten anonimë. Depozita minimale në Bettilt është 10 €.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Jeni Japonez
Lira Turke
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Kili
Meksika
Norvegjia
Republika Çeke
Turqia
SoftwareSoftware (16)
1x2Gaming
Betsoft
Booongo Gaming
EGT Interactive
Evolution GamingEzugi
GameArt
Habanero
NetEnt
Playson
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet