Betwinner New Casino Rishikoni

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution GamingEzugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

About

Ndër kazinotë e reja më të mira të bitcoin është BetWinner, një kazino në internet në pronësi të HARBESINA LTD, dhe e drejtuar nga PREVAILER BV. Një gjë e mrekullueshme për BetWinner është se ajo ka një kazino dhe një libralidhës.

Games

Kjo kazino ka një gamë të gjerë opsionesh kumari për të gjithë lojtarët. Seksioni i kazinosë live ka shumë lojëra elektronike në internet nga zhvilluesit dhe furnizuesit kryesorë të industrisë së lojërave të lojërave elektronike. Përveç lojërave të kazinosë në internet, BetWinner ka një seksion të tregtarëve të drejtpërdrejtë me disa lojëra më të mira të kazinosë live, duke përfshirë blackjack live dhe baccarat live.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, kjo kazino e ka bërë të thjeshtë që fituesit të kërkojnë pasurinë e tyre. Për sa kohë që llogaria verifikohet, lojtarëve u garantohen tërheqje të përshpejtuara. Lista e metodave të tërheqjes në kazino BetWinner përfshin Caixa, UPI, Paynet, Boleto, MasterCard, Visa, QuickPay, ecoPayz, PayGiga, Perfect Money, Help2Pay dhe FastPay, ndër të tjera.

Monedhat

BetWinner është ndër kazinotë që pranojnë para fiat dhe kriptomonedha. Kumarxhinjtë mund të përdorin monedhat e njohura të parave fiat, si dollari australian, dollar amerikan, dollari i Zelandës së Re, euro, paundi britanik, korona norvegjeze dhe krona suedeze, etj. Kur bëhet fjalë për kriptomonedhën, opsionet përfshijnë litecoin, bitcoin, ethereum, bitcoin cash, ripple, tether, etj.

Bonuses

Një nga avantazhet e kësaj kazinoje janë promovimet dhe bonuset fitimprurëse. Lojtarët e rinj kanë për të kërkuar bonusin e depozitës së BetWinner. Ky bonus u ofron lojtarëve të rinj 100% bonus depozite në depozitën e tyre të parë. Përveç bonusit të mirëseardhjes, BetWinner ka disa promovime të tjera, duke përfshirë kthimin e parave, çmimet ditore të parave, bonuset e ringarkimit, rrotullimet falas, etj.

Languages

BetWinner është një kazino që u shërben lojtarëve nga të gjitha sferat e jetës, pavarësisht nga gjuha që flasin. Faqja e internetit është shumëgjuhëshe dhe i lejon lojtarët të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar. Disa nga gjuhët që lojtarët mund të përdorin përfshijnë anglisht, gjermanisht, norvegjeze, portugeze, suedeze, italiane, spanjolle, bullgare, kineze, greke, malajisht, çeke, ruse, finlandeze, frëngjisht, ukrainase, etj.

Mobile

BetWinner është një faqe kumari me një ndalesë si për adhuruesit e basteve sportive ashtu edhe për dashamirët e kazinove. Kazinoja e re është në dispozicion si lojë e menjëhershme. Kumarxhinjtë nuk kërkojnë shtesa ose shtojca për të luajtur në shfletues celular dhe desktop. Përveç kësaj, BetWinner është një kazino e shkëlqyer celulare me qindra lojëra celulare dhe aplikacione celulare (Android dhe iOS).

Software

Zgjedhja e fuqishme e lojërave të kësaj kazinoje mund t'i atribuohet zgjedhjes së ofruesve të softuerit të kazinosë. Disa nga emrat e mëdhenj në bord janë Pragmatic Play Ltd, HO Gaming, Evolution Gaming, Authentic Gaming, N2Live, Absolute Live Gaming, Ezugi, Lojëra në Azi, Vivo Gaming, Lucky Streak dhe Playson, vetëm për të përmendur disa.

Support

Kjo kazino ka një nga shërbimet më të besueshme të klientit në kategorinë e kazinove të reja. ka mbështetje për bisedën e drejtpërdrejtë në dispozicion 24/7. Lojtarët mund t'i zgjidhin të gjitha problemet e tyre në kohë reale. Kanale të tjera përfshijnë adresat e postës elektronike, një sistem biletash me email dhe një linjë telefonike. Seksioni FAQ i BetWinner është gjithashtu një burim i shkëlqyer.

Deposits

BetWinner është një kazino me para të vërteta, kështu që kumarxhinjtë duhet të ngarkojnë llogaritë e tyre për të filluar. Kompania ka bashkëpunuar me shumë kuleta elektronike, karta krediti dhe sisteme të tjera pagesash në internet, për shembull, Visa, MasterCard, FastPay, Sticpay, Perfect Money, PayTM Wallet, PayGiga, Bradesco, Quickteller, Help2Pay, Flexepin, Qiwi UZ, Paysafecard, Caixa, Paynet, UPI, QuickPay, ecoPayz dhe Boleto.