Bizzo New Casino Rishikoni

Age Limit
Bizzo
Bizzo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Përfitimet
+ Program i mirë VIP
+ Shumë bonuse
+ Dizajn i mirë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
All Bets Blackjack
Azuree Blackjack
BaccaratBlackjackRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay
AstroPay Card
Coinspaid
Directa24
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Sierra Leone
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis Gaming
Habanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
LuckyStreak
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Bizzo

Bizzo Casino është një kazino moderne, miqësore me celularin, që mirëpret lojtarët e rinj për të marrë pjesë në një përvojë unike lojrash. Turnetë, një strukturë e shkëlqyer bonusi dhe furnizuesit kryesorë janë vetëm disa nga pikat kryesore. Me shumëllojshmërinë masive të lojërave, promovimet javore dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve, Bizzo Casino do të thotë biznes. Është fëmija i ri në bllok, që është shfaqur vetëm në vitin 2021. Megjithatë, ai pranon një gamë të gjerë monedhash, duke përfshirë kriptomonedhën, dhe ofron një depozitë minimale të ulët dhe një shumë më të lartë se mesatarja e tërheqjes.

Pse të luani në Bizzo Casino?

Kazino online Bizzo është e mirë për sa i përket opsioneve bankare, lojërave të disponueshme dhe tre bonuse mirëseardhjeje, të cilat të gjitha tregojnë se, pavarësisht se është relativisht e re në "fushën e lojës" të kazinosë, kazinoja Bizzo kontrollon të gjitha kutitë që duhet. Ndërsa luajnë këtu, si fillestarët, ashtu edhe veteranët me përvojë do të gjejnë diçka me të cilën të lidhen.

About

Kazinoja Bizzo, e cila u lançua për herë të parë në 2021 nga TechSolutions Group NV, është shtëpia e disa prej lojërave, veçorive dhe përvojës së përgjithshme më unike. Kjo për shkak të motivit unik të Bizzo-s, që e dallon atë nga restorantet e tjera. Ju takojnë disa nga grafikat më të veçanta që nga momenti kur i afroheni faqes së internetit, të kompletuara me besnikëri të madhe grafike dhe vëmendje ndaj detajeve që mund t'i tregoni shpejt artistëve që kaluan muaj të tërë duke krijuar personazhet. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinonë në tërësi. Curacao i ka dhënë leje të plotë dhe tashmë pret mijëra lojëra nga një sërë kompanish.

Games

Lobi i Lojërave të Bizzo Casino është i thjeshtë për t'u përdorur, duke shfaqur një opsion kërkimi dhe aftësinë për të filtruar sipas ofruesve, lojëra të reja ose të njohura dhe lojëra elektronike. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk janë të shumta, por ato ekzistojnë. Atmosfera, Lucky Streak dhe Swintt ofrojnë shumicën e lojërave të Bizzo, të cilat përfshijnë klasikët si Roulette, Blackjack dhe Baccarat.

Slots

Në Bizzo, ka shumë rrotulla magjepsëse për t'u rrotulluar. Disa lojëra elektronike Pragmatike të Play, të tilla si Sweet Bonanza dhe John Hunter dhe Book of Tut, janë të njohura në Bizzo, dhe të dyja janë Drops & Wins që mund t'ju fitojnë një bonus shtesë në para. Ekzistojnë gjithashtu disa opsione të shkëlqyera nga kompanitë më të reja, si Elvis Frog i BGaming në Vegas dhe lojërat elektronike të Red Tiger Gaming, Betty, Boris dhe Boo.

Bonuses

Do të merrni një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 100$/€ kur të regjistroheni në këtë kazino pasi të hyni dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Do të merrni gjithashtu 100 rrotullime falas në lojërat Mechanical Clover dhe Dig Dig Digger në kazino Bizzo.

Pasi bëjnë depozitën e tyre të parë, lojtarët marrin 50 rrotullime falas menjëherë. Pas 24 orësh, 50 rrotullimet e mbetura falas do të kreditohen. Për të marrë kodet e bonusit të kazinosë Bizzo, shkoni në faqen e tyre të internetit dhe përdorni menynë rënëse për të marrë kodin tuaj të bonusit. Për të marrë bonusin, duhet të bëni një depozitë prej të paktën $/€20.

Payments

Fillimisht duhet të krijoni një llogari për të hyrë në seksionin Bankar dhe për të shfletuar alternativat e disponueshme. Pastaj ju keni një sërë opsionesh, duke përfshirë kompanitë kryesore të kartave të kreditit dhe debitit, kuletat elektronike, metodat bankare të menjëhershme dhe një shumëllojshmëri kriptosh. Këto janë disa prej tyre:

 • Viza 
 • MasterCard
 • Paysafecard
 • EcoPayz
 • Skrill 
 • Neteller

Brenda 1 deri në 5 ditë pune, ju duhet të merrni fondet tuaja. Pavarësisht nëse përdorni një portofol elektronik, kriptomonedhë ose transfertë bankare, koha që duhet ndryshon.

Monedhat

Euro, dollarë australianë dhe dollarë të Shteteve të Bashkuara janë vende të mbështetura nga kazino Bizzo.

Languages

Përmbajtja e faqes në internet është në dispozicion në disa gjuhë. Këto janë disa nga gjuhët e disponueshme:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • Spanjisht
 • portugeze
 • greke

Për listën e plotë, klikoni mbi Faktet e shpejta të kazinosë për të gjetur të gjitha gjuhët e disponueshme për Bizzo.

Software

Bizzo ofron lojëra elektronike dhe kazino nga mbi 70 furnizues të ndryshëm lojërash, që është dukshëm më shumë se shumica e kazinove të tjera dhe është me cilësi të shkëlqyer. Në shfletuesin tuaj të internetit, ju mund të luani lojërat e tyre menjëherë. Këtu janë disa shembuj:

 • Plani i lojërave
 • Microgaming
 • Tigri i Kuq
 • Bumerang
 • iSoftBet

Support

Kur bëhet fjalë për përvojën tonë të shërbimit ndaj klientit në kazinonë Bizzo, ne jemi të lumtur të themi se ishte e jashtëzakonshme. Ekipi mbështetës i bisedës live, i cili është i disponueshëm 24 orë në ditë, ishte shumë i ditur dhe iu përgjigj shpejt të gjitha çështjeve tona. Ata gjithashtu kanë një seksion gjithëpërfshirës FAQ që shpjegon gjithçka në thellësi, dhe ju mund t'i kontaktoni me letër nëse jeni të gatshëm të prisni deri në 24 orë për një përgjigje. Në përgjithësi, përvoja ka qenë pozitive.