BK8

Age Limit
BK8
BK8 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

BK8 është një nga faqet e reja të kazinove online në tregun aziatik. E nisur në vitin 2014, sipërmarrja ofron një gamë të gjerë opsionesh kumari, nga tregjet e basteve sportive deri te lojërat fantastike të kazinosë në internet. E njohur më parë si Bola King, BK8 Casino është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao.

BK8

Games

Siç u përmend më herët, BK8 është një kazino me një libër sportiv. Seksioni i kazinosë krenohet me lojërat më të fundit të kazinosë në internet si p.sh poker, lojëra elektronike dhe llotaritë, ndër të tjera. Përveç lojërave të rregullta të kazinosë në internet RNG, BK8 ka një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë me disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, opsionet janë po aq të pakta sa me depozitat. Opsionet e disponueshme të tërheqjes janë Transferta Bankare Lokale, PayTrust88, Eeziepay dhe vetëm Help2Pay. E mira e BK8 Casino është se është një institucion i besuar që u paguan të gjithë fituesve detyrimet e tyre për sa kohë që ata kanë përmbushur kërkesat e basteve.

Monedhat

BK8 Casino u ofron lojtarëve një gamë të gjerë zgjedhjesh kur bëhet fjalë për monedhat. Lojtarët mund të zgjedhin të luajnë duke përdorur monedha të parave fiat si Rupiah Indonezian (IDR), Ringgit Malajzian (MYR), Baht Thai (THB) dhe Dong Vietnamez (VND). Përveç monedhave të parave fiat, BK8 u lejon lojtarëve të luajnë kumar duke përdorur kriptora si bitcoin (BTC) dhe ethereum (ETH).

Bonuses

BK8 Casino ka promovime si për adhuruesit e basteve sportive ashtu edhe për lojtarët e kazinove në internet. Lojtarët e rinj në seksionin e kazinosë kanë bonusin fitimprurës të mirëseardhjes. Promovimet e tjera përfshijnë bonuset e rifreskimit, shpërblimet e ditëlindjes, bonuse referimi, kthim parash, e kështu me radhë. Ju lutemi vini re, këto promovime kufizohen nga kërkesat e bastit.

Languages

Ndryshe nga shumë kazino ndërkombëtare që synojnë t'u shërbejnë lojtarëve nga të gjitha rajonet e botës, BK8 Casino synon t'u shërbejë lojtarëve nga rajoni aziatik. Kazinoja është në dispozicion në anglisht dhe disa gjuhë aziatike, duke përfshirë indonezisht, malajisht, tajlandisht, kineze, dhe vietnameze. Lojtarët mund të ndryshojnë në gjuhën e tyre të preferuar në çdo kohë.

Software

Për të siguruar që të gjithë lojtarët të kenë diçka që u pëlqen, BK8 Casino ka bashkëpunuar me shumicën e zhvilluesve më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Lista përfshin Microgaming, Play 'n GO, Spadegaming, Pragmatic Play Ltd., Mega888, Asia Gaming, Playtech, TopTrend Gaming, Asia Gaming, SA Gaming, Funky Games, Game Play, 918Kiss, Allbet, Dream Gaming, etj.

Support

Ndërsa është një kazino e re, BK8 Casino është një markë e besuar që kujdeset për të gjitha pyetjet e klientëve. Operatori ka vendosur mbështetje me shumë kanale që përfshin një bisedë të drejtpërdrejtë 24/7. Mbështetja e bisedës live është alternativa më e mirë sepse lojtarët marrin reagime të menjëhershme. Përveç bisedës live, kumarxhinjtë mund të marrin mbështetje përmes telefonit, WeChat dhe WhatsApp.

Deposits

BK8 është një kazino me para të vërteta që kërkon nga lojtarët që fillimisht të ngarkojnë llogaritë e tyre përpara se të hyjnë në lojë. Fatkeqësisht, nuk ka aq shumë metoda depozitimi në dispozicion. Për momentin, lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur Transfertë Bankare Lokale, dhe vetëm tre porta pagese; PayTrust88, Eeziepay dhe Help2Pay. Ekziston një kufi minimal dhe maksimal i depozitave.

Total score7.2
Përfitimet
+ Besuar nga John Terry & Robin Van Persie
+ Depozita dhe Tërheqje e Shpejtë
+ Partneri zyrtar i basteve aziatike i klubeve spanjolle 2021/22

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (9)
Bonus cashback
Bonus referimi
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (12)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackCrapsDragon TigerKenoLotariaPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
ATM
ATM Online
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Crypto
Eezie Pay
Ethereum
Help2Pay
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (10)
AE Casino
Big Time Gaming
DreamGaming
Evolution GamingMicrogamingPlaytechPragmatic Play
SA Gaming
SABA Sports
Spadegaming