Boka Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Boka Casino
Boka Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Dizajn i pastër
+ 4000+ lojëra
+ Lojëra të reja të vazhdueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (22)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackCaribbean Stud
Casino War
CrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Faro
Flop Poker
Kazino HoldemKeno
Mini Baccarat
PokerPoker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Rummy
Sic Bo
Slotat
Texas Holdem
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
AstroPay
Bank Wire Transfer
EcoPayz
Interac
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
OP-Pohjola
Paysafe Card
Rapid Transfer
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Verkkomaksu
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Hungaria
Islanda
Kanadaja
Polonia
SoftwareSoftware (57)
Amatic Industries
BGAMING
BTG
Betgames
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet

Rreth Boka Casino

Boka Casino është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 15/02/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Boka Casino vlerëson 7.7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Boka Casino

newcasinorank-al.com favorizon Boka Casino për bonuset e tij 500 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Poker me tre letra, Craps, Ruletë, Sic Bo, Bingo , dhe shumë të tjera.

Softuerët disponohen në Boka Casino

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Thunderkick, Evolution Gaming, Edict (Merkur Gaming), Playtech, Microgaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Boka Casino

Lojtarët në Boka Casino mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Boka Casino pranon metoda kryesore depozitimi si Paysafe Card, Skrill, Neteller, MuchBetter, EcoPayz , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Boka Casino ?

Edhe pse Boka Casino është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Adhuruesit e kazinosë zgjedhin Boka Casino për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Boka Casino është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.