Bonus të regjistrimit kryesore 2023

Sa herë që një lojtar i bashkohet një kazinoje të re, ai do të marrë një ofertë bonus regjistrimi. Por, shumë lojtarë nuk dinë për këto bonuse, kështu që ata nuk i përdorin ato. Bonuset e regjistrimit mund t'i ndihmojnë lojtarët të rrisin bankrollin e tyre, gjë që do t'i lejojë ata të luajnë më gjatë se zakonisht.

Ka shumë lloje të ndryshme të bonuseve të regjistrimit që lojtarët mund të marrin. Nëse lojtarët duan të dinë më shumë rreth bonuseve të regjistrimit, atëherë ky është sigurisht vendi i duhur për këtë. Në këtë artikull, ne do të diskutojmë gjithçka që dimë për bonuset e regjistrimit në kazinotë e reja. Pra, le të fillojmë pa humbur kohë.

Bonus të regjistrimit kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Ndër kazinotë e reja më të mira të bitcoin është BetWinner, një kazino në internet në pronësi të HARBESINA LTD, dhe e drejtuar nga PREVAILER BV. Një gjë e mrekullueshme për BetWinner është se ajo ka një kazino dhe një libralidhës.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino, e cila hapi për herë të parë dyert e saj në 1998, tani ka mbi 3.5 milionë lojtarë aktivë në mbarë botën, një licencë për lojërat e fatit të Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe certifikimin e lojës së ndershme eCogra. Atmosfera e kazinosë është e ngrohtë dhe tërheqëse, me një theks të fortë për të kaluar një kohë të mirë. Është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullor: ka një përqindje mesatare pagese prej 96 për qind, bonuse javore dhe një holl kazinoje me mbi 630 lojëra.

Depozitoni 20 € Merrni 50 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7

Boomerang Casino është një kazino në internet në pronësi të Rabidi NV që u lançua në vitin 2020. Qeveria e Curacao i ka dhënë kompanisë një licencë. Sipas përshkrimit të faqes në internet, numri i madh i lojërave siguron që paratë e lojtarëve t'u kthehen atyre.

Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kompani në pronësi dhe operuar nga TechSolutions Group NV, i njëjti operator lojrash pas National Casino dhe 22Bet. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Një gjë në lidhje me 20Bet Casino është se ajo përfshin gjithashtu një libralidhës për adhuruesit e basteve sportive.

Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë

Kazinoja Bizzo, e cila u lançua për herë të parë në 2021 nga TechSolutions Group NV, është shtëpia e disa prej lojërave, veçorive dhe përvojës së përgjithshme më unike. Kjo për shkak të motivit unik të Bizzo-s, që e dallon atë nga restorantet e tjera. Ju takojnë disa nga grafikat më të veçanta që nga momenti kur i afroheni faqes së internetit, të kompletuara me besnikëri të madhe grafike dhe vëmendje ndaj detajeve që mund t'i tregoni shpejt artistëve që kaluan muaj të tërë duke krijuar personazhet. E njëjta gjë mund të thuhet për kazinonë në tërësi. Curacao i ka dhënë leje të plotë dhe tashmë pret mijëra lojëra nga një sërë kompanish. Bizzo Casino është një kazino moderne, miqësore me celularin, që mirëpret lojtarët e rinj për të marrë pjesë në një përvojë unike lojrash. Turnetë, një strukturë e shkëlqyer bonusi dhe furnizuesit kryesorë janë vetëm disa nga pikat kryesore. Me shumëllojshmërinë masive të lojërave, promovimet javore dhe lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve, Bizzo Casino do të thotë biznes. Është fëmija i ri në bllok, që është shfaqur vetëm në vitin 2021. Megjithatë, ai pranon një gamë të gjerë monedhash, duke përfshirë kriptomonedhën, dhe ofron një depozitë minimale të ulët dhe një shumë më të lartë se mesatarja e tërheqjes.

Deri në 500 euro + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Casino është një faqe interneti e sapolançuar që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 2019 dhe drejtohet nga Araxio Development NV, një lojtar me përvojë në industri. Wazamba ka një reputacion përgjithësisht pozitiv në internet. Kazinoja është veçanërisht e popullarizuar në Indi sepse pranon rupi indiane, ka një faqe interneti hindu dhe ofron lojëra lokale.

Deri në 1000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

Pasi ka marrë një licencë lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao në 2018, Kazino Kombëtare është mjaft e re në botën e iGaming. Pavarësisht rinisë së tij, ky TechSolutions Group funksiononte kazino online ofron një sërë lojërash marramendëse dhe përfitimesh për lojtarët e rinj dhe ekspertë. Kazino Kombëtare përmban qindra lojëra emocionuese dhe argëtuese, që mund të luhen në PC dhe celular, nga zhvilluesit më të njohur të industrisë.

Deri në 500 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që u lançua në gusht të 2019. Për shkak se Nomini Casino e sapohapur mbështetet në shumë ofrues lojërash për të mbijetuar mes morisë së kazinove online, mund të presësh një përzgjedhje masive lojërash në këtë platformë. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe kompania mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino. Nomini i bashkohet portofolit të operatorit së bashku me Alf Casino dhe Yoyo Casino, ndër të tjera.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  E lançuar në vitin 2020, kjo kazino madhështore vjen me përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash prej 3000+ lojërash. Në pronësi të Dama NV, kazino ofron gjithashtu bonuse emocionuese, oferta promovuese, lojëra jackpot dhe një program besnikërie të zhvilluar në mënyrë të ndërlikuar. Për më tepër, ajo është e licencuar nga Qeveria e Curacaos për t'u paraqitur lojtarëve një platformë ligjore për të luajtur kumar.

  Deri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Bettilt është një faqe kumari që vepron si një kazino dhe një librari sportive. Ajo u krijua në 2016 nga Abudantia BV Kjo kazino operon me licencë nga Curacao. Bettilt është një kazino e sigurt. Faqet e saj të internetit vijnë me enkriptim SSL 2048-bit për të siguruar sigurinë maksimale të lojtarit. Në përgjithësi, kazino premton një përvojë të pastër dhe argëtuese të lojërave.

   300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   Bao Casino ka lindur në vitin 2019, që do të thotë se është një nga kazinotë më të fundit në internet me lojërat dhe veçoritë më të freskëta, duke përfshirë një skemë të bukur ngjyrash të verdhë, të bardhë dhe vjollcë. Pas kësaj faqeje është Direx NV, e cila gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet. Kazino Bao është e licencuar në Curacao.

   100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Megapari.com është një libralidhës krejt i ri i themeluar në vitin 2019, që vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe një Curacao liçensë. Platforma e librave sportiv është mirësjellje e BetB2B dhe lojtarët mund të regjistrohen shpejt dhe lehtë përmes emailit, verifikimit të telefonit ose mediave sociale. Libri i sporteve Megapari ofron shanse të shkëlqyera, më shumë se 300 baste alternative në ngjarjet kryesore, transmetim të drejtpërdrejtë dhe tërheqje pothuajse të menjëhershme. Seksioni i basteve sportive të Megapari ofron 60.000 ngjarje para ndeshjes çdo muaj nga më shumë se 45 sporte, ndërsa lojtarët e futbollit mund të zgjedhin midis 300+ baste ekzotike në lojërat më të mira dhe 200+ në ato të voglat. Basketbolli dhe tenisi vijnë me shumë pengesa alternative. Rekuizitat e lojtarëve mund të gjenden gjithashtu, së bashku me shumë baste të drejtpërdrejta, gara me kuaj, zagarë dhe baste të reja.

    100% deri në 300 dollarë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Jackpote ditore
    • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
    • 1000+ lojëra elektronike
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Jackpote ditore
    • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
    • 1000+ lojëra elektronike

    E themeluar në vitin 2000, BetVictor është ndër platformat më të mira të lojërave të fatit në internet sot. Kazinoja është në pronësi të BetVictor Limited, e cila është e licencuar dhe e rregulluar në disa juridiksione, duke përfshirë Britaninë e Madhe, Irlandën dhe Gjibraltarin. Ndërsa filloi si një libër sportiv, BetVictor tani e ka lojërat e kazinosë në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë gjithashtu.

    Deri në 250 € + 20 rrotullime dhe më shumë
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Pranon kriptovalutat
    • Me rrotë bonus
    • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

    Machance.com është një kazino ekskluzive në internet; apel për të gjithë lojtarët ndërkombëtarë në mbarë botën. Ky profesionist; Kazino online e sofistikuar dhe elegante u ofron entuziastëve të lojërave të të gjitha niveleve, mahnitjen dhe verbimin e Parisit dhe emocionet dhe emocionet e Las Vegasit.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shpërblime VIP
    • Kazino me letra me gërvishtje
    • Ofrohen çmime të rastësishme
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shpërblime VIP
    • Kazino me letra me gërvishtje
    • Ofrohen çmime të rastësishme

    Nëse jeni duke kërkuar për një kazino e re në internet që ka marrë shumë vëmendje, duhet patjetër të shikoni Cookie Casino. Është krijuar në vitin 2020, por tashmë ka mbledhur një numër të madh pjesëmarrësish. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë Cookie Casino licencën dhe rregulloren e plotë (MGA).

    Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • Libri sportiv në dispozicion
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • Oferta bonus mirëseardhjeje
    • Libri sportiv në dispozicion

    Rabona është një kazino moderne dhe libër sportiv në internet me një përzgjedhje masive lojërash me cilësi të lartë. Kazino Rabona, e cila u hap në 2019, është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao.

    Deri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Politikë transparente
    • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
    • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Politikë transparente
    • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
    • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

    LevelUp është një kazino online themeluar në vitin 2020 dhe në pronësi të Dama NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Faqja ofron lojëra, promovime dhe turne. Duke bashkëpunuar me ofrues të shumtë softuerësh, LevelUp krenohet me 2000+ tituj nën portofolin e tij. Vendi është megjithatë i paarritshëm në shumë vende të Evropës Lindore dhe Azisë.

    Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • 6000+ lojëra
    • Kazino shumëgjuhëshe
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Miqësore për celularin
    • 6000+ lojëra
    • Kazino shumëgjuhëshe

    E themeluar në vitin 2020, kazino Gslot është një hyrje relativisht e re në industrinë e lojërave të fatit. Kompania e saj mëmë, N1 Interactive Ltd, operon me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Gslot vjen në një ndërfaqe statike që është e thjeshtë, e lundrueshme, më pak shpërqendruese dhe miqësore për përdoruesit. Faqja është gjithashtu e optimizuar mirë për përdoruesit e celularëve.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Bonuset e regjistrimit në kazino të re

    Bonuset e regjistrimit në kazino të re

    Bonuset e regjistrimit janë jashtëzakonisht të rëndësishme dhe çdo lojtar duhet të fokusohet më shumë në to. Këto bonuse do t'i lejojnë lojtarët të luajnë lojën pa shpenzuar para. Disa bonuse mund të jenë të disponueshme vetëm pasi të keni shpenzuar disa para, por ato mund të konsiderohen kthim parash.

    Bonuset e regjistrimit janë të ndryshme nga të tjerat llojet e bonuseve në kazinotë e reja. Bonuset e tjera do të jenë të disponueshme në çdo kohë, por bonuset e regjistrimit janë të disponueshme vetëm në kohën e regjistrimit.

    Bonuset e regjistrimit në kazino të re
    Llojet e bonuseve të reja të regjistrimit në kazino

    Llojet e bonuseve të reja të regjistrimit në kazino

    Kazinoja e re më e mirë Bonuset e regjistrimit janë si më poshtë:

    Bonuset e depozitave

    Kazinotë në internet në fakt ofrojnë përputhjen e një pjese të parave reale të lojtarëve me paratë e bonusit kur ata japin bonuse depozitash. Lojtarët ndoshta do të marrin këtë lloj nxitjeje më vonë si pjesë e një fushate promovuese përveç bonusit të regjistrimit. Siç është zakon, ka kërkesa për baste për arkëtimin e bonuseve të depozitave të ndeshjeve.

    Bonuse pa depozite

    Këto janë saktësisht e kundërta e bonuseve të depozitave, pasi lojtarët nuk do të duhet të bëjnë një depozitë për të marrë këtë bonus. Megjithatë, mund të ketë kufizime të caktuara pa bonuse depozite. Në mënyrë tipike, ata nuk janë në gjendje të marrin pjesë në lojëra kazino që kushtojnë më shumë se 20 dollarë. Është e ndaluar të luhen lojëra me shumë tavolina që kushtojnë më pak se 100 dollarë dhe lojëra elektronike me një kapak prej 30 dollarësh.

    Bonusi i rrotullimit falas

    Për të reklamuar lëshimin e makinave të reja të fatit, kazinotë shpesh u ofrojnë klientëve ekzistues rrotullime falas. Disa kazino ua ofrojnë gjithashtu klientëve të rinj. Me këtë lloj bonusi, lojtarëve u jepet një numër i caktuar rrotullimesh falas që mund t'i përdorin për të luajtur për para të vërteta pa pasur nevojë të shpenzojnë asnjë monedhë. Edhe nëse shumica e kazinotë ofrojnë rrotullime falas, secili ka një qasje unike. Shumica e marrëveshjeve të rrotullimeve falas vijnë me një bast minimal më të lartë dhe një kufi maksimal të reduktuar të arkëtimit.

    Bonuset e mirëseardhjes të arkëtueshme

    Lojtarët munden lirisht tërheq bonusin e tyre të kazinosë nëse plotësojnë të gjitha kërkesat. Edhe pse shumica e lojtarëve preferojnë bonuse të arkëtueshme, gjithnjë e më shumë kazino online tani po ofrojnë bonuse jo të arkëtueshme në vend të tyre. Nëse lojtarët marrin një bonus 100% deri në 200 dollarë, për shembull, ai bonus është ai që mund të arkëtohet.

    Gjëra të rëndësishme për t'u mbajtur mend:

    • Zakonisht nuk ka kufi në shumën e tërheqjes
    • Konsiderohet gjatë përcaktimit të kërkesave për lojëra
    • Pragje më të ulëta të basteve
    • Mund të tërhiqet së bashku me fitimet tuaja

    Bonuset e mirëseardhjes që nuk mund të arkëtohen

    Bonuset ngjitëse, të referuara ndonjëherë si bonuse të paarkëtueshme, i lejojnë lojtarët të përdorin fondet për të vendosur baste dhe për të mbajtur të gjitha fitimet, por jo shumën e bonusit. Kjo sugjeron që ata do të jenë në gjendje të tërheqin vetëm 100 dollarë, jo 300 dollarë nëse marrin 200 dollarë fonde bonus dhe fitojnë 100 dollarë. Edhe pse lojtarët duket se marrin më pak në këmbim nga këto bonuse, është e lehtë të mos plotësohen kërkesat e rrepta të basteve.

    Gjëra të rëndësishme për t'u mbajtur mend:

    • Tejkaloni bonuset e arkëtueshme në vlerë
    • Specifikimet e Playthrough mund të jenë më të ashpra
    • Si pjesë e fitimeve tuaja, jo të arkëtueshme
    • Mund të përdoret vetëm për të rritur bankrollin e lojës
    Llojet e bonuseve të reja të regjistrimit në kazino
    Si të kërkoni një bonus të ri regjistrimi në kazino

    Si të kërkoni një bonus të ri regjistrimi në kazino

    Metodat për marrjen e bonuseve të ndryshme të regjistrimit ndryshojnë në varësi të bonusit. Për të marrë bonusin e depozitës, ndiqni udhëzuesin hap pas hapi më poshtë:

    1. Zgjidhni një kazino: Kërkoni për një kazino që ofron një bonus regjistrimi. Megjithatë, sigurohuni që kazinoja të ketë bonuse të favorshme, a përzgjedhje masive e lojërave, dhe më e rëndësishmja, është me reputacion.
    2. Krijo nje llogari: Pasi të zgjidhni një kazino, shkoni te faqja e internetit dhe klikoni në butonin "Regjistro një llogari". Nga atje, shtoni detajet e kërkuara dhe finalizoni llogarinë tuaj.
    3. Identifikohu: Pasi të jetë krijuar llogaria, hyni në kazino. Disa kazino kanë nevojë për një hap përfundimtar verifikimi që kërkon që përdoruesit të verifikojnë llogaritë e tyre të postës elektronike.
    4. Shkoni te faqja e depozitave: Në shumicën e rasteve, përdoruesit do të kenë për të bërë një depozitë për të kërkuar bonusin e depozitës i cili do të shtohet automatikisht në llogarinë e përdoruesit.
    5. Shtoni detaje dhe bëni një depozitë: Klikoni në butonin "depozitë", shtoni informacionin e kërkuar dhe bëni depozitën për të kërkuar bonusin.
    6. Shijoni bonusin e depozitave: Me bonusin e shtuar në llogari, përdoruesit tani mund të zgjedhin një lojë që zgjedhin dhe të fillojnë të luajnë. Por mbani mend se disa lojëra nuk do të jenë të disponueshme për shkak të kushteve dhe kushteve të fondit të bonusit.

    Për të marrë bonusin pa depozitë, lojtarët nuk kanë nevojë të bëjnë një depozitë, pasi ata do të marrin rrotullime falas ose para në llogarinë e tyre.

    Bonuset e Spin-it Falas, bonuset e arkëtueshme dhe bonuset e paarkëtueshme mund të merren në mënyrë të ngjashme.

    Si të kërkoni një bonus të ri regjistrimi në kazino
    Kërkesat e bastit të bonusit të kazinosë

    Kërkesat e bastit të bonusit të kazinosë

    Disa lojëra do të japin kontribute të ndryshme në kriteret e basteve. Pra, kontrolloni gjithmonë se sa një lojë e veçantë kazino kontribuon në kërkesat e basteve përpara se të shtypni butonin e luajtjes.

    Kufizimet e bonusit që i pengojnë lojtarët të tërheqin menjëherë fitimet e tyre njihen si kërkesat e bastit ose të lojës. Lojtarët janë të detyruar të ndjekin këto udhëzime dhe të vazhdojnë të luajnë derisa të kenë vendosur bastet e nevojshme. Për shembull, nëse një bonus kazino ka një kërkesë bastesh 50 herë, lojtarët duhet të shpenzojnë 50 herë më shumë në para reale përpara se të tërhiqen.

    Kërkesat e bastit të bonusit të kazinosë
    Kushtet e reja të bonusit të kazinosë

    Kushtet e reja të bonusit të kazinosë

    Rishikimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të regjistrimit mund të jetë gjëja më e rëndësishme për të bërë përpara se të merrni një bonus regjistrimi. Kërkesat më të zakonshme të basteve të bonusit variojnë nga x10 në x30. Megjithatë ka shumë operatorë të tjerë në dispozicion. Lojtarët nuk duhet të tronditen nëse një promovim ka një kërkesë për bast x70. Ata duhet ta kenë prioritet leximin e termave dhe kushteve në fillim, sepse shpesh do të ndeshen me terminologji të ndryshme që mund t'i largojnë ata.

    Më poshtë janë termat dhe kushtet e zakonshme që lojtarët duhet të dinë:

    • Datat dhe oraret e skadimit
    • kërkesat e basteve
    • Tabela e kontributeve të basteve
    • Përqindja e përputhjes
    • Kufijtë e basteve dhe fitimeve
    • Lojëra të kufizuara
    Kushtet e reja të bonusit të kazinosë

    Të rejat e fundit

    Si lojtarët gjejnë bonuset më të mira të regjistrimit
    2022-02-21

    Si lojtarët gjejnë bonuset më të mira të regjistrimit

    Aty eshte nje një numër i madh i kazinove të reja në internet në dispozicion për të provuar. Kumarxhinjtë shpesh mund të ndihen të mbingarkuar nga një sasi kaq e madhe zgjedhjesh.

    FAQ

    Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

    A janë bonuset e regjistrimit në kazino para pa pagesë?

    Po, bonuset e regjistrimit në kazino janë në thelb falas, por disa bonuse do të kërkonin që lojtarët të bënin një depozitë në fillim. Pra, është më mirë t'i konsideroni ato si kthim parash.

    A mund t'i tërheq menjëherë paratë e Bonusit të Regjistrimit nga llogaria ime e Kazinos së Re?

    Lojtarët nuk mund të kërkojnë vetëm një bonus dhe të tërheqin paratë e tyre menjëherë pasi duhet të plotësohen kërkesat e bastit. Ata duhet të përdorin fondet e tyre të bonusit për të luajtur përpara se t'i tërheqin ato.

    Cilat janë bonuset më të mira të regjistrimit në një kazino të re?

    Bonuset më të mira të regjistrimit në një kazino të re janë si më poshtë:

    • Bonuset e depozitave
    • Bonuse pa depozite
    • Bonuset e rrotullimit falas
    • Bonuset e arkëtueshme
    • Bonuse pa arkë

    A mund të kërkoj bonuse të shumta Regjistrimi në të njëjtën Kazino të Re?

    Lojtarët mund të kenë vetëm një llogari në çdo kazino dhe të kërkojnë çdo bonus falas vetëm një herë.

    A mund të përdor bonuset e regjistrimit në kazinotë e reja në të gjitha lojërat?

    Ka disa bonuse regjistrimi që mund të përdoren në të gjitha lojërat, por kjo varet nga termat dhe kushtet e kazinosë.

    Cilat janë rreziqet e pretendimit të bonuseve të regjistrimit në kazinotë e reja?

    Nuk ka ndonjë rrezik të veçantë për të kërkuar bonuse regjistrimi në një kazino të re. Megjithatë, ka shumë mashtrues, dhe disa prej tyre janë kazino të reja. Pra, është më mirë të verifikoni kazinonë e re përpara se të regjistroheni.

    A mund të keni shumë llogari të lojërave të fatit?

    Për sa kohë që ata hapin vetëm një llogari në çdo bastore, lojtarët janë të lirë të hapin aq llogari bastesh sa të duan.

    A ofron çdo kazino e re bonuse pa depozita?

    Jo, jo çdo kazino e re do të ofrojë asnjë depozitë, por shumë prej tyre do ta bëjnë.

    A mund t'i besoj një kazinoje të re?

    Për sa kohë që kazinoja është e licencuar dhe paguesit janë në rregull me termat dhe kushtet, mënyrat e pagesës dhe bibliotekën e lojërave, atëherë ata mund t'i besojnë kazinosë së re.