Bonus të regjistrimit kryesore 2023/2024

Sa herë që një lojtar i bashkohet një kazinoje të re, ai do të marrë një ofertë bonus regjistrimi. Por, shumë lojtarë nuk dinë për këto bonuse, kështu që ata nuk i përdorin ato. Bonuset e regjistrimit mund t'i ndihmojnë lojtarët të rrisin bankrollin e tyre, gjë që do t'i lejojë ata të luajnë më gjatë se zakonisht.

Ka shumë lloje të ndryshme të bonuseve të regjistrimit që lojtarët mund të marrin. Nëse lojtarët duan të dinë më shumë rreth bonuseve të regjistrimit, atëherë ky është sigurisht vendi i duhur për këtë. Në këtë artikull, ne do të diskutojmë gjithçka që dimë për bonuset e regjistrimit në kazinotë e reja. Pra, le të fillojmë pa humbur kohë.

Bonus të regjistrimit kryesore 2023/2024
Emilia Torres
ExpertEmilia TorresExpert
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuset e regjistrimit në kazino të re

Bonuset e regjistrimit në kazino të re

Bonuset e regjistrimit janë jashtëzakonisht të rëndësishme dhe çdo lojtar duhet të fokusohet më shumë në to. Këto bonuse do t'i lejojnë lojtarët të luajnë lojën pa shpenzuar para. Disa bonuse mund të jenë të disponueshme vetëm pasi të keni shpenzuar disa para, por ato mund të konsiderohen kthim parash.

Bonuset e regjistrimit janë të ndryshme nga të tjerat llojet e bonuseve në kazinotë e reja. Bonuset e tjera do të jenë të disponueshme në çdo kohë, por bonuset e regjistrimit janë të disponueshme vetëm në kohën e regjistrimit.

Bonuset e regjistrimit në kazino të re
Llojet e bonuseve të reja të regjistrimit në kazino

Llojet e bonuseve të reja të regjistrimit në kazino

Kazinoja e re më e mirë Bonuset e regjistrimit janë si më poshtë:

Bonuset e depozitave

Kazinotë në internet në fakt ofrojnë përputhjen e një pjese të parave reale të lojtarëve me paratë e bonusit kur ata japin bonuse depozitash. Lojtarët ndoshta do të marrin këtë lloj nxitjeje më vonë si pjesë e një fushate promovuese përveç bonusit të regjistrimit. Siç është zakon, ka kërkesa për baste për arkëtimin e bonuseve të depozitave të ndeshjeve.

Bonuse pa depozite

Këto janë saktësisht e kundërta e bonuseve të depozitave, pasi lojtarët nuk do të duhet të bëjnë një depozitë për të marrë këtë bonus. Megjithatë, mund të ketë kufizime të caktuara pa bonuse depozite. Në mënyrë tipike, ata nuk janë në gjendje të marrin pjesë në lojëra kazino që kushtojnë më shumë se 20 dollarë. Është e ndaluar të luhen lojëra me shumë tavolina që kushtojnë më pak se 100 dollarë dhe lojëra elektronike me një kapak prej 30 dollarësh.

Bonusi i rrotullimit falas

Për të reklamuar lëshimin e makinave të reja të fatit, kazinotë shpesh u ofrojnë klientëve ekzistues rrotullime falas. Disa kazino ua ofrojnë gjithashtu klientëve të rinj. Me këtë lloj bonusi, lojtarëve u jepet një numër i caktuar rrotullimesh falas që mund t'i përdorin për të luajtur për para të vërteta pa pasur nevojë të shpenzojnë asnjë monedhë. Edhe nëse shumica e kazinotë ofrojnë rrotullime falas, secili ka një qasje unike. Shumica e marrëveshjeve të rrotullimeve falas vijnë me një bast minimal më të lartë dhe një kufi maksimal të reduktuar të arkëtimit.

Bonuset e mirëseardhjes të arkëtueshme

Lojtarët munden lirisht tërheq bonusin e tyre të kazinosë nëse plotësojnë të gjitha kërkesat. Edhe pse shumica e lojtarëve preferojnë bonuse të arkëtueshme, gjithnjë e më shumë kazino online tani po ofrojnë bonuse jo të arkëtueshme në vend të tyre. Nëse lojtarët marrin një bonus 100% deri në 200 dollarë, për shembull, ai bonus është ai që mund të arkëtohet.

Gjëra të rëndësishme për t'u mbajtur mend:

 • Zakonisht nuk ka kufi në shumën e tërheqjes
 • Konsiderohet gjatë përcaktimit të kërkesave për lojëra
 • Pragje më të ulëta të basteve
 • Mund të tërhiqet së bashku me fitimet tuaja

Bonuset e mirëseardhjes që nuk mund të arkëtohen

Bonuset ngjitëse, të referuara ndonjëherë si bonuse të paarkëtueshme, i lejojnë lojtarët të përdorin fondet për të vendosur baste dhe për të mbajtur të gjitha fitimet, por jo shumën e bonusit. Kjo sugjeron që ata do të jenë në gjendje të tërheqin vetëm 100 dollarë, jo 300 dollarë nëse marrin 200 dollarë fonde bonus dhe fitojnë 100 dollarë. Edhe pse lojtarët duket se marrin më pak në këmbim nga këto bonuse, është e lehtë të mos plotësohen kërkesat e rrepta të basteve.

Gjëra të rëndësishme për t'u mbajtur mend:

 • Tejkaloni bonuset e arkëtueshme në vlerë
 • Specifikimet e Playthrough mund të jenë më të ashpra
 • Si pjesë e fitimeve tuaja, jo të arkëtueshme
 • Mund të përdoret vetëm për të rritur bankrollin e lojës
Llojet e bonuseve të reja të regjistrimit në kazino
Si të kërkoni një bonus të ri regjistrimi në kazino

Si të kërkoni një bonus të ri regjistrimi në kazino

Metodat për marrjen e bonuseve të ndryshme të regjistrimit ndryshojnë në varësi të bonusit. Për të marrë bonusin e depozitës, ndiqni udhëzuesin hap pas hapi më poshtë:

 1. Zgjidhni një kazino: Kërkoni për një kazino që ofron një bonus regjistrimi. Megjithatë, sigurohuni që kazinoja të ketë bonuse të favorshme, a përzgjedhje masive e lojërave, dhe më e rëndësishmja, është me reputacion.
 2. Krijo nje llogari: Pasi të zgjidhni një kazino, shkoni te faqja e internetit dhe klikoni në butonin "Regjistro një llogari". Nga atje, shtoni detajet e kërkuara dhe finalizoni llogarinë tuaj.
 3. Identifikohu: Pasi të jetë krijuar llogaria, hyni në kazino. Disa kazino kanë nevojë për një hap përfundimtar verifikimi që kërkon që përdoruesit të verifikojnë llogaritë e tyre të postës elektronike.
 4. Shkoni te faqja e depozitave: Në shumicën e rasteve, përdoruesit do të kenë për të bërë një depozitë për të kërkuar bonusin e depozitës i cili do të shtohet automatikisht në llogarinë e përdoruesit.
 5. Shtoni detaje dhe bëni një depozitë: Klikoni në butonin "depozitë", shtoni informacionin e kërkuar dhe bëni depozitën për të kërkuar bonusin.
 6. Shijoni bonusin e depozitave: Me bonusin e shtuar në llogari, përdoruesit tani mund të zgjedhin një lojë që zgjedhin dhe të fillojnë të luajnë. Por mbani mend se disa lojëra nuk do të jenë të disponueshme për shkak të kushteve dhe kushteve të fondit të bonusit.

Për të marrë bonusin pa depozitë, lojtarët nuk kanë nevojë të bëjnë një depozitë, pasi ata do të marrin rrotullime falas ose para në llogarinë e tyre.

Bonuset e Spin-it Falas, bonuset e arkëtueshme dhe bonuset e paarkëtueshme mund të merren në mënyrë të ngjashme.

Si të kërkoni një bonus të ri regjistrimi në kazino
Kërkesat e bastit të bonusit të kazinosë

Kërkesat e bastit të bonusit të kazinosë

Disa lojëra do të japin kontribute të ndryshme në kriteret e basteve. Pra, kontrolloni gjithmonë se sa një lojë e veçantë kazino kontribuon në kërkesat e basteve përpara se të shtypni butonin e luajtjes.

Kufizimet e bonusit që i pengojnë lojtarët të tërheqin menjëherë fitimet e tyre njihen si kërkesat e bastit ose të lojës. Lojtarët janë të detyruar të ndjekin këto udhëzime dhe të vazhdojnë të luajnë derisa të kenë vendosur bastet e nevojshme. Për shembull, nëse një bonus kazino ka një kërkesë bastesh 50 herë, lojtarët duhet të shpenzojnë 50 herë më shumë në para reale përpara se të tërhiqen.

Kërkesat e bastit të bonusit të kazinosë
Kushtet e reja të bonusit të kazinosë

Kushtet e reja të bonusit të kazinosë

Rishikimi i kushteve dhe kushteve të bonusit të regjistrimit mund të jetë gjëja më e rëndësishme për të bërë përpara se të merrni një bonus regjistrimi. Kërkesat më të zakonshme të basteve të bonusit variojnë nga x10 në x30. Megjithatë ka shumë operatorë të tjerë në dispozicion. Lojtarët nuk duhet të tronditen nëse një promovim ka një kërkesë për bast x70. Ata duhet ta kenë prioritet leximin e termave dhe kushteve në fillim, sepse shpesh do të ndeshen me terminologji të ndryshme që mund t'i largojnë ata.

Më poshtë janë termat dhe kushtet e zakonshme që lojtarët duhet të dinë:

 • Datat dhe oraret e skadimit
 • kërkesat e basteve
 • Tabela e kontributeve të basteve
 • Përqindja e përputhjes
 • Kufijtë e basteve dhe fitimeve
 • Lojëra të kufizuara
Kushtet e reja të bonusit të kazinosë

Të rejat e fundit

Si lojtarët gjejnë bonuset më të mira të regjistrimit
2022-02-21

Si lojtarët gjejnë bonuset më të mira të regjistrimit

Aty eshte nje një numër i madh i kazinove të reja në internet në dispozicion për të provuar. Kumarxhinjtë shpesh mund të ndihen të mbingarkuar nga një sasi kaq e madhe zgjedhjesh.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A janë bonuset e regjistrimit në kazino para pa pagesë?

Po, bonuset e regjistrimit në kazino janë në thelb falas, por disa bonuse do të kërkonin që lojtarët të bënin një depozitë në fillim. Pra, është më mirë t'i konsideroni ato si kthim parash.

A mund t'i tërheq menjëherë paratë e Bonusit të Regjistrimit nga llogaria ime e Kazinos së Re?

Lojtarët nuk mund të kërkojnë vetëm një bonus dhe të tërheqin paratë e tyre menjëherë pasi duhet të plotësohen kërkesat e bastit. Ata duhet të përdorin fondet e tyre të bonusit për të luajtur përpara se t'i tërheqin ato.

Cilat janë bonuset më të mira të regjistrimit në një kazino të re?

Bonuset më të mira të regjistrimit në një kazino të re janë si më poshtë:

 • Bonuset e depozitave
 • Bonuse pa depozite
 • Bonuset e rrotullimit falas
 • Bonuset e arkëtueshme
 • Bonuse pa arkë

A mund të kërkoj bonuse të shumta Regjistrimi në të njëjtën Kazino të Re?

Lojtarët mund të kenë vetëm një llogari në çdo kazino dhe të kërkojnë çdo bonus falas vetëm një herë.

A mund të përdor bonuset e regjistrimit në kazinotë e reja në të gjitha lojërat?

Ka disa bonuse regjistrimi që mund të përdoren në të gjitha lojërat, por kjo varet nga termat dhe kushtet e kazinosë.

Cilat janë rreziqet e pretendimit të bonuseve të regjistrimit në kazinotë e reja?

Nuk ka ndonjë rrezik të veçantë për të kërkuar bonuse regjistrimi në një kazino të re. Megjithatë, ka shumë mashtrues, dhe disa prej tyre janë kazino të reja. Pra, është më mirë të verifikoni kazinonë e re përpara se të regjistroheni.

A mund të keni shumë llogari të lojërave të fatit?

Për sa kohë që ata hapin vetëm një llogari në çdo bastore, lojtarët janë të lirë të hapin aq llogari bastesh sa të duan.

A ofron çdo kazino e re bonuse pa depozita?

Jo, jo çdo kazino e re do të ofrojë asnjë depozitë, por shumë prej tyre do ta bëjnë.

A mund t'i besoj një kazinoje të re?

Për sa kohë që kazinoja është e licencuar dhe paguesit janë në rregull me termat dhe kushtet, mënyrat e pagesës dhe bibliotekën e lojërave, atëherë ata mund t'i besojnë kazinosë së re.