Bonuset më të mira të kazinosë kripto në 2022

Bonuset

2022-02-17

Katrin Becker

Me shpërthimin e kazinove online, industria e lojërave të fatit tani po u ofron bastorëve atë që ata nuk e dinin se kishin nevojë; bast kripto. Kazinotë që pranojnë monedhën dixhitale ofrojnë përvoja të përmirësuara me alternativa më të sigurta dhe më të shpejta pagese. Përveç kësaj, ato sigurojnë anonimitetin që meriton çdo lojtar kur luan kumar në internet.

Bonuset më të mira të kazinosë kripto në 2022

Ato të interesuar në kazinotë e reja në internet por ata që i shohin pak të ndërlikuara metodat tradicionale bankare, duhet të provojnë kumarin kripto. Për më tepër, depozitimi i fondeve me monedha dixhitale shton një element argëtimi në ekuacionin me bonuset e lojërave të fatit kripto.

Cilat janë bonuset kripto në kazinotë në internet?

Bonuset kripto janë oferta promovuese për depozitimin e fondeve me kriptovaluta, duke përfshirë Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Litecoin dhe Dogecoin. 

Disa kazino online janë krijuar posaçërisht për të përpunuar pagesat përmes kriptos. Ofertat e bonusit janë të disponueshme në lojëra të ndryshme, nga ruleta, lojëra elektronike klasike, keno, poker dhe blackjack, deri te letrat gërvishtëse. Siç pritej, çdo bonus vjen me një sërë kërkesash bastesh. Këtu është një përmbledhje e bonuseve më të njohura të kriptove.

1. Bonusi i mirëseardhjes

Lojtarët e rinj marrin një përqindje të depozitës së tyre totale në këtë bonus, le të themi 100% ndeshje, kur regjistrohen në një kazino kripto. Supozoni se një lojtar i ri depoziton 50 dollarë dhe bonusi i mirëseardhjes është 200%. Faqja shton 100 dollarë të tjerë, duke i dhënë lojtarit 150 dollarë si bankroll fillestar.

2. Rrotullime pa depozita

Shumica e kazinove kripto shpërblejnë klientët e rinj me rrotullime falas edhe përpara se të depozitojnë ndonjë shumë. Rrotullimet falas janë një mënyrë për të inkurajuar lojtarët të depozitojnë më vonë dhe të zhbllokojnë bastet me para reale. Rrotullimet falas janë unike sepse i lejojnë lojtarët të provojnë lojërat e kazinosë në internet pa rrezikuar paratë e tyre. Për shembull, 25 rrotullime falas do të thotë që lojtari mund të rrotullojë një vend 25 herë falas.

3. Bonusi i depozitës së kazinosë kripto

Një bonus depozite u ofrohet lojtarëve (të rinj dhe të rregullt) të cilët vendosin të shtojnë para në bankrollin e tyre. Një kripto kazino zakonisht ka një bonus ndeshjeje për depozitat e para, të dyta dhe të treta. Mund të jetë pjesë e ofertës së mirëseardhjes. Në përgjithësi shoqërohet me rrotullime falas. 

Një shembull i mirë është një kazino Bitcoin që ofron një bonus depozite 150% deri në 3BTC plus 150 rrotullime falas në depozitën e dytë me një kusht bast 30x. Lojtari duhet të vë bast 30 herë përpara se të kërkojë fitime nga paratë e tij të bonusit. Një faktor kyç këtu është se lojtari duhet të shtojë një shumë minimale depozite për t'u kualifikuar për këtë bonus.

4. Rifresko Bonuset

Bonusi i ringarkimit është një ofertë e përhershme në shumicën e kazinove kripto në internet, ndryshe nga një bonus depozite që zbatohet për tre depozitat e para. Këtu, lojtarët e kriptove marrin para shtesë bonus kur ringarkojnë depozitat e tyre. Oferta vjen si përqindje e depozitës dhe është e kufizuar në maksimum.

Ndonjëherë, bonuset e rifreskimit janë të disponueshme në ditë të caktuara ose në ngjarje të veçanta, të tilla si ditëlindja e lojtarit. Të tjerat janë bonuse surprizë të dërguara me email. Për shembull, një bonus 30% i rifreskimit të së premtes deri në 5 ETH zbatohet për depozitën e parë që një lojtar i rregullt bën në çdo të premte të caktuar duke përdorur Ethereum. 

Pra, nëse një lojtar depoziton 10 ETH të Premten, kazinoja e përputhet me 30%, kështu që arrin kulmin në 3 ETH. Kjo e sjell bilancin total në 13 ETH në dispozicion për bast.

Kazinotë kripto po fillojnë herë pas here. Kjo faqe shqyrton dhe vlerëson kazinotë më të mira në internet me kriptovaluta. Lojtarët do të gjejnë kode bonus ekskluzive kur të regjistrohen përmes kësaj platforme.

Lajmi i fundit

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?
2022-07-20

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?

Lajme