Boomerang Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Boomerang Casino
Boomerang Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ 10 gjuhë të mbështetura
+ Shumëllojshmëri pagesash
+ Mbështetje 24/7
+ 2000+ lojëra

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferBitcoin
Crypto
Ethereum
Interac
Klarna
Litecoin
MasterCardNeteller
Nexi
Paysafe Card
Postepay
Ripple
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Islanda
Norvegjia
Polonia
Zvicra
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
PlayPearls
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayQuickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
iSoftBet

About

Boomerang Casino është një kazino në internet në pronësi të Rabidi NV që u lançua në vitin 2020. Qeveria e Curacao i ka dhënë kompanisë një licencë. Sipas përshkrimit të faqes në internet, numri i madh i lojërave siguron që paratë e lojtarëve t'u kthehen atyre.

Games

Boomerang Casino ofron një gamë të gjerë opsionesh lojrash për klientët e saj. Biblioteka e operatorit përmban rreth 1700 tituj. Kjo përfshin lojëra elektronike tradicionale, lojëra me letra dhe tavolinë, si dhe lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Le të hedhim një vështrim në secilin seksion veç e veç. Ka një përzgjedhje të madhe të lojërave me letra, duke përfshirë dhjetëra versione të ndryshme të lojërave të njohura. Demonstroni aftësitë tuaja duke mposhtur lojtarë të tjerë në versione të ndryshme të ruletit, pokerit, baccarat dhe lojërave të tjera.

Withdrawals

Të dish që mund të marrësh paratë e tua është gjithmonë e rëndësishme për kumarxhinjtë në internet dhe Boomerang ka një përzgjedhje të mirë të opsioneve të pagesës. Metodat e tërheqjes janë të njëjta me metodat e depozitimit, dhe shuma minimale e tërheqjes është e njëjtë.

Monedhat

Transaksionet në kazinotë Boomerang janë të thjeshta për shkak të gamës së gjerë të monedhave të pranuara. Euro pranohet përveç monedhave të mëposhtme: PLN, NOK, HUF, CAD, NZD dhe INR.

Bonuses

Lojtarët që regjistrohen në kazino marrin një bonus fantastik që përfshin një bonus të përputhshëm 100% deri në 500 €. Përveç kësaj, anëtarët e rinj do të marrin 200 rrotullime falas në lojëra elektronike të zgjedhura.

Anëtarët mund të kërkojnë një bonus javor të rimbushjes pasi të jenë mësuar me mënyrën se si funksionojnë gjërat në Kazino Boomerang. Ky promovim ofron një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 700 € si dhe 200 rrotullime falas.

Languages

Pronarët e Boomerang Casino donin të tërhiqnin njerëz nga e gjithë bota për t'u bashkuar. Si rezultat, ata e bënë faqen në dispozicion në anglisht, polonisht, rusisht, gjermanisht, finlandisht, norvegjisht, çekisht, hungarisht dhe italisht.

Software

Faqja e internetit ka mbi 3600 emra të ndryshëm për t'iu përshtatur preferencave të secilit që përfshijnë Felix Gaming, Spribe, Switch Studios, Real Dealer Studios, Stormcraft Studios, Golden Rock Studios, Gameburger Studios, PlayNGo, HackSaw, Playson, 1x2gaming, Habanero, PariPlay, Iron Dog, Leap, Red Rake, Platipus, Caleta, SlotVision, Hollywood TV, Mascot, Felt gaming, PlayPearls, Kiron, Salsa Technology, Smartsoft, Swintt, Kalamba, Pocket Games, VIVO dhe të tjera.

Support

Nëse keni ndonjë problem gjatë lojës në Boomerang Casino, ka një sërë mënyrash për të marrë ndihmë. Tipari i bisedës së drejtpërdrejtë është padyshim më miqësori për përdoruesit.

Kjo është e disponueshme në çdo kohë dhe mund të arrihet duke klikuar logon e bisedës në këndin e poshtëm djathtas të ekranit. Ky shërbim mbështetës është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Deposits

Lojtarët mund të depozitojnë fonde duke përdorur Visa/Mastercard, Neteller, Paysafecard, Trustly dhe një sërë metodash të tjera standarde.

Klientët gjithashtu mund të depozitojnë duke përdorur kriptovaluta si Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum, të cilat do të jenë një pikë e madhe shitjeje për disa lojtarë. Shuma minimale e depozitës që mund të bëhet njëherësh është 20 €.