Boost Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Boost Casino
Boost Casino is not available in your country. Please try:
Përfitimet
+ Pay 'N Play Casino
+ Tërheqje dhe rimbushje të shpejtë
+ Sasia më e madhe e bonuseve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
LicencatLicencat (1)
Estonian Tax and Customs Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (23)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackCraps
Crazy Time
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Kazino HoldemKeno
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Lojë shfaqje
Monopoly Live
PokerRuletë
Slotat
Sportive
Texas HoldemVideo Poker
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (13)
Elk Studios
GreenTube
MicrogamingNetEnt
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Boost Casino

Ndërsa bota e kazinove vazhdon të zhvillohet, kazinotë e reja po hyjnë dhe po e ndryshojnë industrinë për mirë. Një prej tyre është Boost Casino. Boost Casino është një kazino e re në internet e krijuar në vitin 2020. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Ninja Global LTD, një operator kazinoje i licencuar dhe i rregulluar nga Bordi i Tatimeve dhe Doganave Estoneze. Zhvilluesit e Boost Casino kanë krijuar një platformë që ofron një mjedis të fundit lojrash. Ato ofrojnë një koleksion të gjerë lojërash të këndshme kazino, duke përfshirë lojëra elektronike, jackpot, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Pavarësisht se është një kazino e re, kjo po fiton popullaritet për shkak të dizajnit të saj të mirë dhe konsideratës për një audiencë globale. Për këtë shënim, Boost Casino është i disponueshëm në katër gjuhë dhe ne presim më shumë në të ardhmen. Ky rishikim i Boost Casino do të nxjerrë në pah veçoritë kryesore të disponueshme në këtë kazino.

Pse të luani në Boost Casino

Regjistrimi është një gjë e së kaluarës në këtë kazino. Boost Casino ka një veçori të lojës pa llogari që i lejon lojtarët të kënaqen me lojën e tyre të preferuar pa pasur nevojë të harxhojnë kohën e regjistrimit. Lojtarët gëzojnë një paketë bonus mirëseardhjeje deri në 250 € shtesë për të luajtur lojëra elektronike, plus 50 rrotullime falas në depozitën e tyre të parë!

Boost Casino mund të jetë e re, por tashmë krenohet me një koleksion mbresëlënës prej mbi 3000 lojërash, duke filluar nga lojëra elektronike, jackpot, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të gëzojnë shërbimin e klientit të klasit të parë, i cili është çelësi për ruajtjen e marrëdhënieve të mira me lojtarët dhe reputacionin e kazinosë. Për më tepër, Boost Casino ju ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të sigurt të marrjes së parave dhe promovime emocionuese.

About

Boost Casino është një entitet i sapokrijuar lojërash i lançuar në vitin 2020. Është në pronësi dhe menaxhuar nga Ninja Global Limited. Kazinoja funksionon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave. Boost Casino është e lidhur me Gordon Moody, një organizatë që fokusohet në terapinë e lojërave të fatit.

Games

Boost Casino është bërë me shpejtësi një dyqan me një ndalesë për të gjitha produktet e kazinosë. Ajo ka një holl të shkëlqyeshëm kazinoje që përmban lojëra elektronike video, jackpot, lojëra tavoline, video poker ose lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat mundësohen nga ofrues të njohur dhe të besueshëm softuerësh si NetEnt, Microgaming dhe Yggdrasil. Shumica e lojërave janë të disponueshme për t'u luajtur falas, përveç lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat kërkojnë që lojtarët të luajnë për para të vërteta. 

Video Slots

Videoslot janë lojërat më të njohura të kazinosë në FreshBet. Shumë lojtarëve u pëlqen loja e thjeshtë dhe veçoritë emocionuese të bonusit të lojërave elektronike. Teknikisht, lojërat elektronike në internet ofrojnë lojë me ritme të shpejta me pak adrenalinë, falë kolonave zanore joshëse. Disa nga lojërat elektronike më të njohura përfshijnë:

 • Libri i të Vdekurve 
 • Bonanza Megaways
 • Ngritja e Olimpit
 • Kërkimi i Gonzos
 • Reactoonz

Blackjack

Blackjack vjen me lojë interaktive pasi mund të luani kundër një tregtari ose lojtarëve të tjerë. Gjithçka që ju nevojitet është një dorë e fortë mbi tregtarin ose lojtarët e tjerë dhe do të qeshni deri në bankë. Ju mund të eksploroni variante të ndryshme të blackjack, të cilat përfshijnë:

 • Blackjack me Strategji perfekte
 • Blackjack klasik
 • Blackjack Neo
 • Vegas Strip Blackjack
 • Blackjack me ekspozim të dyfishtë

Ruletë

Ruleta është bërë një lojë e njohur tavoline në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet. Ai ofron lojë të thjeshtë dhe opsione të shumta bastesh, duke përfshirë baste anësore. Ruleta është një lojë mjaft e lehtë; gjithçka që i duhet një lojtari është të parashikojë se ku do të ulet topi pasi të ndalojë rrota. Disa variante rulete përfshijnë:

 • Ruletë +
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë e artë
 • Ndërprerës i ruletës amerikane
 • Ruletë e kazinosë

Bonuses

Shpërblimet dhe promovimet e Boost Casino janë krijuar për të rritur paratë e lojtarëve dhe për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Të gjithë lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje Boost. Ai shpërblen një bonus ndeshjeje 100% deri në 250 € plus 50 rrotullime falas në depozitën e parë! Lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 20 € për të aktivizuar këtë bonus. 

Një Kërkesë e bastit 30x është e lidhur me bonus mirëseardhjeje. Lojëra të ndryshme kontribuojnë ndryshe në kërkesat e basteve. Gjithmonë rishikoni kushtet e bonusit përpara se të merrni pjesë në ndonjë bonus. Lojtarët e sprovuar mund të shikojnë bonuset e disponueshme në faqen e Promocioneve. Aktualisht, bonuset e disponueshme përfshijnë si më poshtë:

 • Bie & Fiton
 • 70 rrotullime falas

Payments

Aktualisht, Boost Casino mbështet vetëm një platformë pagese, Trustly. Është një metodë pagese bankare e hapur suedeze që lejon lojtarët të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre të Boost Casino direkt nga bankat e tyre në internet. Pagesat përpunohen brenda pak minutash. Lojtarët duhet të verifikojnë identitetin e tyre sipas politikave të Boost Casino KYC për të siguruar tërheqje pa probleme. 

Monedhat

Për shkak të shtrirjes së gjerë dhe shkathtësisë së lojtarëve të saj, Boost Online Casino ofron një shumëllojshmëri opsionesh të monedhës. Këtu, lojtarët mund të bëjnë transaksione me monedhën e zgjedhjes së tyre. Monedha është specifike për vendndodhjen, kështu që kazino automatikisht rekomandon monedhë specifike në varësi të vendndodhjes së lojtarit. Disa nga monedhat përfshijnë:

 • EUR
 • AUD
 • USD
 • CAD
 • GBP

Languages

Pavarësisht se është i ri në lojë, Boost Casino krenohet me një platformë shumëgjuhëshe. Ai synon t'u shërbejë të gjithë lojtarëve në gjuhët e tyre lokale për ta bërë përvojën e tyre të lojërave të fatit më të këndshme. Sipas dizajnit të saj, gjuha nuk bazohet në vendndodhjen; prandaj lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të tyre të zgjedhura. Disa nga gjuhët përfshijnë:

 • anglisht
 • estoneze
 • rusisht
 • finlandez

Live Casino

Tregtar i drejtpërdrejtë lojërat janë shtesa më e fundit në hollin e kazinosë. Ai ofron një përvojë të këndshme lojërash të ngjashme me atë të dyshemeve të kazinove me bazë tokësore. Të gjitha lojërat janë të organizuara nga kroupierë miqësorë dhe miqësorë në jetën reale. Ato vijnë me veçori të bisedës që lejojnë lojtarët të angazhojnë tregtarin ose lojtarë të tjerë. Lojërat kryesore të kazinosë live përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Bast Blackjack falas
 • Shikoni Baccarat
 • Monopoly Live
 • Poker me tre letra

Software

Zhvilluesit me reputacion të softuerit janë rrahjet e zemrës së çdo kazinoje të suksesshme në epokën e teknologjisë. Partnerët e softuerit janë të mandatuar të mbajnë hollin e kazinosë të përditësuar me lojëra të reja që u japin lojtarëve një përvojë të paharrueshme. Lojtarët mund të përdorin lehtësisht opsionin "Furnizuesit" për të renditur hollin dhe për të gjetur titujt e tyre të preferuar. 

Shumica e ofruesve të programeve kompjuterike në Boost Casino kanë një reputacion të fortë midis lojtarëve të kazinosë. Për të kontaktuar me të gjithë lojtarët, ata sigurojnë që lojërat e tyre të jenë plotësisht të optimizuara për t'u luajtur në pajisje të ndryshme. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë transmetohen në kohë reale dhe priten nga tregtarë të jetës reale. Disa nga ofruesit më të mirë të softuerit përfshijnë:

 • NetEnt
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • iSoftBet
 • Greentube

Support

Lojtarët në Boost Casino mund të kenë akses në shërbimet e shpejta të klientit përmes një opsioni Live Chat të disponueshëm 24/7. Kjo ndihmon për t'u kujdesur për të gjithë lojtarët pavarësisht ndryshimit në zonat kohore. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@boostcasino.com). Për më tepër, Boost Casino ka një seksion FAQ që u përgjigjet pyetjeve të përgjithshme në lidhje me pagesat, bonuset dhe lojërat. 

Pse ia vlen të luash në Boost Casino?

Boost Casino është një platformë e re e lojërave të fatit e lançuar në vitin 2020. Ajo synon lojtarët me bazë në Evropë si dhe vende të tjera në mbarë botën. Është në pronësi dhe operuar nga Ninja Global Limited. Boost Casino strehon një koleksion mbresëlënës lojërash kazino si lojëra elektronike video, jackpot, lojëra tavoline dhe tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat ofrohen nga ofruesit kryesorë si Microgaming, iSoftBet, Yggdrasil, Play'n Go dhe NetEnt. Boost Casino u ofron lojtarëve të saj bonuse të mira dhe promovime të rregullta për besnikërinë e tyre. 

Boost Casino shquhet si një destinacion legjitim i lojërave falë licencës së vlefshme të lojërave të lëshuar nga Bordi i Tatimeve dhe Doganave Estoneze. Regjistrimi i llogarisë nuk kërkohet. Lojtarët duhet të bëjnë depozita duke përdorur Trustly dhe janë gati të fillojnë të luajnë. Të gjitha këto veçori plotësohen nga një shërbim miqësor dhe i besueshëm i mbështetjes ndaj klientit.