Cadabrus New Casino Rishikoni

Age Limit
Cadabrus
Cadabrus is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.5
Përfitimet
+ Miqësore për celularin
+ 3 Bonuset e mirëseardhjes
+ 3D-temë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (10)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (1)
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
ShtetetShtetet (8)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (16)
Amatic Industries
BF Games
Elk Studios
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Pragmatic PlayQuickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming

About

Kazino Cadabrus u themelua në vitin 2020. Cadabrus është një kazino online e nivelit të lartë në pronësi të Romix Ltd., e njëjta kompani që ju solli LightCasino. Kazino Cadabrus është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe për t'u parë, falë paraqitjes së saj të thjeshtë dhe minimaliste. Tema e kazinosë është vizatimore dhe kur të mbërrini do të përshëndeteni nga një sërë personazhesh cirku.

Games

Me mbi 2,500 lojëra për të zgjedhur, çdo lojtar, pavarësisht sa zgjedhës, mund të gjejë një lojë që i pëlqen. Të gjitha lojërat në kazino Cadabrus janë të disponueshme për lojë demo falas, kështu që hidhni një sy përreth.

Pasi të keni gjetur diçka që ju intereson, do të keni mundësinë të fitoni shumë. Është e thjeshtë të zgjedhësh një ofrues softuerësh dhe të kesh akses në të gjitha lojërat e tyre nëse je i përkushtuar ndaj tyre.

Withdrawals

Vetëm mbani në mend se duhet të tërhiqeni në të njëjtën mënyrë siç keni depozituar. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të zgjasin deri në tre ditë bankare. Shuma minimale e tërheqjes është 20 €, dhe ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri monedhash.

Bonuses

Kur bëhet fjalë për promovime, Cadabrus Casino ka kontrolluar të gjitha kutitë! Bonusi i mirëseardhjes, promovimet javore dhe rrotullimet falas do t'i japin lojës tuaj një kthesë magjike. Lojtarët e rinj mund të zgjedhin nga tre lloje të ndryshme të bonuseve të mirëseardhjes. Është freskuese të shohësh një kazino të kthejë fuqinë te lojtarët, duke i lejuar ata të zgjedhin besimin e tyre.

Të gjithë lojtarët, të rinj dhe të vjetër, janë të mirëpritur të përfitojnë nga promovimet javore siç e shohin të arsyeshme. Kërkesa e vetme është që të keni një llogari të kazinosë Cadabrus.

Payments

Pranimi i një sërë monedhash është një domosdoshmëri për çdo kazino moderne në internet. Cadabrus mund të punojë me një sërë monedhash, duke përfshirë dollarë amerikanë, euro, rubla ruse, koronë norvegjeze, rupi indiane, forintë hungareze, dollarë të Zelandës së Re dhe dollarë kanadezë. Edhe pse kriptovalutat nuk pranohen, kjo e afron lojën e fatit me realitetin.

Languages

Faqja e internetit e Cadabrus është në dispozicion në anglisht. Pavarësisht kësaj, faqja mund të përkthehet në mbi pesë gjuhë të ndryshme, duke përfshirë finlandisht dhe gjermanisht. Shërbimet e përkthimit bëjnë të mundur që njerëzit nga e gjithë bota të lexojnë dhe kuptojnë rregullat e lojës. Përveç kësaj, lojtarët mund të mësojnë shpejt një sërë rregullash dhe strategjish nga lojëra të ndryshme.

Software

Këtu është një listë e shumë kompanive softuerike me të cilat jemi njohur të gjithë: Amatic, Betsoft, BF Games, EGT, Elk Studios, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Nolimit City, Play'n GO, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan dhe Yggdrasil Gaming janë vetëm disa nga kompanitë që prodhojnë lojëra elektronike në internet.

Support

Shërbimi ndaj klientit është shumë i disponueshëm falë shërbimit të tyre të bisedës live, i cili është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Ata janë të shpejtë për t'iu përgjigjur pyetjeve tona dhe e bënë këtë me një buzëqeshje. Për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja, ekziston një seksion gjithëpërfshirës FAQ. Ato janë të disponueshme me email ose telefon nga ora 10:00 deri në 20:00 pasdite GMT + 3. (Me përjashtim të fundjavave).

Deposits

Procesi bankar në Cadabrus Casino është i thjeshtë. Për të filluar, zgjidhni një mënyrë pagese që pranohet në zonën tuaj. Janë të disponueshme kartat klasike të kreditit dhe kuletat elektronike me reputacion si Skrill dhe Neteller. Në disa vende, ju gjithashtu mund të depozitoni duke përdorur kriptovaluta si Bitcoin.