Casino Days New Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Days
Casino Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Casino Days

Ky New Casino u themelua në 2022 dhe u shtua në newcasinorank-al.com në 27/09/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Casino Days shënon 7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Casino Days

Casino Days ofron lojëra të njohura si Caribbean Stud, Dragon Tiger, Bingo, Kazino Holdem , si dhe bonuse emocionuese. Kjo New Casino i përshtatet New Casino-të dashuruar në gjueti për lojëra të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Casino Days

Pas lojërave të ofruara nga Casino Days ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Casino Days ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Betsoft, Evolution Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Days

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo New Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Casino Days mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Skrill, Bank transfer, Paysafe Card, MasterCard, Bitcoin , dhe më shumë.

Pse të luani në Casino Days ?

Shumë fansa të New Casino zgjedhin të luajnë në Casino Days për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky New Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar New Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Casino Days është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një New Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (5)
Bitcoin Bonus
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të regjistrimit
Bonusi i ditëlindjes
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Finlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (17)
Live 3 Card Brag
Adventures Beyond Wonderland
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Baccarat Dragon Bonus
Bet on Teen Patti
BingoCaribbean Stud
Casino War
Crazy Time
Dragon Tiger
Free Bet Blackjack Live
Golden Wealth Baccarat
Jackpot Roulette
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lojë shfaqje
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
ATM Online
ApcoPay
AstroPay
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Crypto
Fast Bank Transfer
MaestroMasterCardPaysafe CardSkrill
UPI
Wire Transfer
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Afrika e Jugut
Finlanda
Japonia
Norvegjia
SoftwareSoftware (32)
AE Casino
AG software
Adoptit Publishing
Amatic Industries
Apex Gaming
August Gaming
Bally
Bbin
Belatra
Betdigital
Betixon
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Bwin.Party
CQ9 Gaming
Casino Technology
Cassava
Concept Gaming
Cozy Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
EA Gaming
Electracade
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felix Gaming
Fils Game
Fuga Gaming
GameBurger Studios
Gamefish