Casino Estrella

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Casino Estrella u lançua në vitin 2012 nga grupi MTM Corp si një shtesë e medias Starfish NV Ajo ka selinë në Curacao dhe ka një përzgjedhje të gjerë lojërash nga zhvillues të ndryshëm me pagesa të shpejta dhe shumë të drejta. Kazinoja ka një nënlicencë nga Curacao eGaming. Është gjithashtu i lidhur me Starpay Limited.

Games

Në Estrella, ka mbi 800 lojëra që lojtarët të zgjedhin, të shijojnë dhe të fitojnë. Këto lojëra variojnë nga lojëra elektronike të tilla si Gonzo's Quest, Dracula, Blood Suckers dhe Steam Tower, deri te lojërat mikro si Jurassic Park, Immortal Romance dhe Game of Thrones. Ka edhe lojëra tavoline si Blackjack, Baccarat dhe Casino Poker.

Withdrawals

Estrella, si parazgjedhje, paguan fitimet përmes metodës që lojtari ka vendosur si metodë depozitimi. Fitimet gjithashtu mund të tërhiqen në një kartë krediti për sa kohë që është në përputhje me sistemin e pagesave. Sidoqoftë, duhet të bëni të paktën një depozitë të vetme duke përdorur të njëjtën kartë krediti për arsye sigurie. Monedhat Casino Estrella mbështet disa lloje monedhash për të siguruar që çdo lojtar në botë të merret parasysh. Monedhat që mbështet faqen e internetit përfshijnë dollarë amerikanë, sterlina britanike dhe euro. Megjithatë, nëse monedha që përdorni nuk mbështetet një nga këto, sistemi i konverton automatikisht monedhat në dollarë amerikanë.

Bonuses

Në Estrella Casino, klientët e rinj marrin deri në 100% bonus për 100 kredite. Ka edhe bonuse të tjera prej 30% të 100 krediteve në para bonus çdo të mërkurë dhe 50% për 100 të premteve. Lojtarët gjithashtu mund të fitojnë Super-Pikë për t'i lejuar lojtarët të shkëmbejnë për rrotullime falas, para dhe bonuse.

Languages

Faqja përdor dy gjuhë kryesore - anglisht dhe spanjisht. Lojtarët duhet të identifikohen në faqen e internetit për të zgjedhur gjuhën që flasin dhe ndryshojnë në mënyrë që të mund të lundrojnë në uebsajt me lehtësi. Megjithatë, kur regjistroheni, sajti zbulon rajonin e luajtësit dhe shfaqet në gjuhën e folur në atë rajon.

Mobile

Estrella mbështet lojën e menjëhershme, që do të thotë se nuk keni nevojë të shkarkoni asnjë softuer. Ajo që ju nevojitet është një shfletues me një plug-in aktiv Flash. Ai gjithashtu ka një version celular të pajtueshëm me tableta dhe telefona inteligjentë për versionet iOS dhe Android. Formati i telefonit celular shfaqet kur hyni në faqen e internetit përmes telefonit tuaj celular.

Software

Ka lojëra të krijuara nga disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve, si zhvillues me përvojë ashtu edhe novatorë të rinj emocionues që po revolucionarizojnë tregun. Këta ofrues përfshijnë softuerin Visionary iGaming. Betsoft, Altea, Betgames TV, Evolution, Ezugi, Genii, Play'n Go, Leander Games, Yggdrasil, ViG, Microgaming, NetEnt dhe NextGen. Të gjitha këto lojëra kanë një lojë të pëlqyeshme.

Support

Kazinoja ka një ekip shumë aktiv dhe lehtësisht të arritshëm për mbështetjen e klientit me një reputacion të përsosur në internet për zgjidhjen e shpejtë të pyetjeve të klientëve. Ekipi mbështetës i kazinosë Estrella është i disponueshëm për të gjithë lojtarët 24 orë në ditë gjatë gjithë vitit. Lojtarët mund të arrijnë mbështetjen e klientit përmes bisedave të drejtpërdrejta ose përmes emailit në rast të ndonjë problemi.

Deposits

Në Estrella, lojtarëve u ofrohen metoda të drejtpërdrejta, të sigurta dhe të sigurta të depozitave bankare. Metodat e ndryshme të pagesës përfshijnë Skrill Moneybookers, Neteller, Entropay, PaySafe dhe kartat e kreditit. Kjo shumëllojshmëri metodash depozitimi siguron që asnjë lojtar të mos lihet jashtë për shkak të mungesës së një metode pagese që funksiononte në vendin ose rajonin e tyre.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)
Authentic Gaming
Betsoft
Big Time Gaming
Evolution Gaming
GreenTube
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming