Casino Friday

Age Limit
Casino Friday
Casino Friday is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Casino Friday

Casino Friday është një New Casino krijuar në 2021 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 25/01/2022 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Casino Friday vlerëson 7.9 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Casino Friday

newcasinorank-al.com favorizon Casino Friday për bonuset e tij 500 € New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Keno, Blackjack, Baccarat, Caribbean Stud, Craps , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Casino Friday

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si NetEnt, Ezugi, Betsoft, Microgaming, Quickspin , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Friday

Lojtarët në Casino Friday mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Casino Friday pranon metoda kryesore depozitimi si Prepaid Cards, MasterCard, Credit Cards, Debit Card, EcoPayz , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Casino Friday ?

Edhe pse Casino Friday është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Casino Friday për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Casino Friday është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Japoneze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (14)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackCaribbean StudCraps
Dream Catcher
Flop Poker
Kazino HoldemKeno
Mini Baccarat
Poker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Bank Wire Transfer
BitcoinCredit CardsDebit CardEcoPayz
Ethereum
Interac
Jeton
Litecoin
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (33)
Afrika e Jugut
Andorra
Arabia Saudite
Austria
Bahrein
Bolivia
Brazili
Brunei
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjeorgjia
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Katari
Kili
Kina
Libani
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maroku
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Rusia
Serbia
Tajlandë
Uruguai
Vietnami
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (65)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Bally
Barcrest Games
Betdigital
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
Crazy Tooth Studio
Creative Alchemy
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Foxium
GameBurger Studios
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Northern Lights Gaming
Nyx Interactive
OneTouch Games
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red 7 Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
Shuffle Master
Skillzzgaming
Snowborn Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet