Casino Gods New Casino Rishikoni

Age Limit
Casino Gods
Casino Gods is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Pay N Play kazino
+ Licencë e plotë në Suedi
+ +1500 lojëra

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
BaccaratBlackjackCaribbean Stud
Casino War
Craps
Dream Catcher
Kazino Holdem
Live Playboy Baccarat
Mini Baccarat
Pai GowPoker me tre letra
Punto Banco
RuletëSic Bo
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (1)
Trustly
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (5)

Casino Gods

Casino Gods është një lojë kazino në internet që ndërthur botën madhështore të mitologjisë greke me një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet. Në kërkimin tuaj për bonuse fitimprurëse dhe fitime jackpot, do të takoni Pegasus, Prosperos dhe personazhe të tjerë mitikë. Casino Gods është një bast i sigurt për lojtarët, pasi është i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Ndërsa luani, luftoni si një gladiator, por mos harroni të mbani perënditë në anën tuaj ndërsa filloni udhëtimin tuaj për në tokën e fituesve.

Pse të luani në Casino Gods?

Casino Gods është një nga titujt më të pritur për vitin 2022. Lojtarët e të gjitha niveleve të aftësive do ta vlerësojnë këtë kazino, bazuar në faktet e paraqitura në këtë përmbledhje të Casino Gods. Ekziston një përzgjedhje e jashtëzakonshme e titujve të lojërave me cilësi të lartë, grafika emocionuese me temë greke dhe masa paraprake sigurie me cilësi të lartë, duke përfshirë licencimin e dyfishtë të faqes në Maltë dhe MB.

About

Casino Gods, i cili filloi në 2019, ka për qëllim t'ju ofrojë një përvojë të mrekullueshme të lojërave të fatit në internet. Biblioteka, mburret ajo, përmban një hyjni lojërash dhe përfitimesh nga duart e perëndive. E gjithë kjo përfshihet në një mjedis të sigurt lojrash.

Ka disa arsye për t'u bashkuar me këtë kazino për lojëra të menjëhershme, e cila drejtohet nga hyjnia Prosperos. Është një faqe e mrekullueshme lojrash, me një shumëllojshmëri fantastike lojërash dhe shpërblimesh që rivalizojnë Olympus. Bashkohuni me panteonin e perëndive dhe përjetoni një përvojë hyjnore.

Games

Nga video lojëra elektronike deri te lojërat e kazinosë live, Casino Gods ka mbi 1,300 tituj lojërash kazino për lojë të menjëhershme. Mbi 100 nga 1300 titujt e lojërave të Casino Gods janë lojëra elektronike të gjalla dhe shumëngjyrëshe, duke përfshirë mbi 70 tituj të jashtëzakonshëm lojëra elektronike. Lojëra të njohura si Jumanji, në të cilat luftoni nëpër një xhungël të tejmbushur, dhe Libri i Vdekur egjiptian i lashtë mund të gjenden mes perëndive greke dhe kafshëve legjendare. Përveç kësaj, ka 30 makina klasike të frutave.

Jackpots

Në Casino Gods, jackpot-et legjendare progresive janë më shumë se një legjendë. Disa nga progresistët më të njohur mund të gjenden në seksionin 'Slots & Jackpots'. Mega Moolah tani ka një xhekpot të përbashkët prej mbi 5.2 milionë euro, Hall of Gods ka një xhekpot mbi 2.2 milionë euro dhe Mega Fortune ka një çmim të parë prej 2.4 milionë euro. Xhekpote më të vogla prej 10,000 € deri në 20,000 € janë të disponueshme në tituj më pak të njohur si Robin Hood's Wild Forest, dhe ato janë pak më të thjeshta për t'u fituar. Megjithëse shanset për të fituar një jackpot progresiv janë të vogla, shpërblimet mund të ndryshojnë jetën.

Ruletë

Ruleta vazhdon të ofrojë emocione dhe emocione të pakrahasueshme. Asgjë nuk është më e mirë të kthesh rrotat dhe të presësh për të parë se çfarë rezervon e ardhmja. Për t'i mbajtur gjërat interesante, Casino Gods përfshin versione intriguese të ruletit. Më poshtë janë disa nga variacionet e disponueshme të ruletit:

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë e avancuar
 • Ruletë me çip të artë

Lojëra tavoline

Casino Gods do të sigurojë orë argëtimi për adhuruesit e lojërave klasike të kazinosë. Mbi 80 variacione të ndryshme të lojërave tuaja të preferuara të ruletit, baccarat, blackjack dhe pokerit, si Deuces Wild, Casino Hold'Em dhe Vegas Strip Blackjack, janë të disponueshme këtu. Mund të provoni edhe lojëra të tjera si keno, zare dhe letra gërvishtëse nëse kërkoni diçka pak më ndryshe.

Bonuses

Mos harroni të kërkoni ndonjë bonus shtesë gjatë kryerjes së depozitave tuaja. Thjesht futni kodet e bonusit të përmendura në faqen e promovimeve të faqes në faqen e arkëtarit. Casino Gods përdor një sërë stimujsh promovues përveç bonusit të mirëseardhjes për t'i mbajtur gjërat interesante. Bonusi i mirëseardhjes i kazinosë live është një ndeshje 100 për qind në depozitën tuaj të parë, të cilën mund ta përdorni për të luajtur ruletë, blackjack dhe Dream Catcher në sallën e kazinosë live. Mos i humbisni garat e përditshme!

Shumica e bonuseve kërkojnë një depozitë minimale, kështu që kuptoni se sa do të jetë për ju përpara se të filloni të luani. Një kërkesë për bast 40x vlen për të gjitha bonuset.

Payments

Casino Gods, si kazinotë e tjera me cilësi të lartë në grup, ofron një zgjedhje të larmishme të alternativave bankare për klientët e saj. Kuletat elektronike janë të njohura në mesin e lojtarëve për shkak të kostove të tyre të ulëta dhe periudhave të shpejta të pagesës, por ju keni një sërë opsionesh për të zgjedhur, duke përfshirë sa vijon:

 • MasterCard
 • Viza
 • Skrill
 • Neteller
 • Me besim
 • Paysafecard
 • Boku

Monedhat

CAD, DKK, EUR, GBP, NOK, PLN dhe SEK janë monedhat e mbështetura për përdoruesit e Casino Gods.

Languages

Lojtarët që preferojnë të luajnë në gjuhën e tyre amtare mund ta bëjnë këtë, me kusht që të jenë si më poshtë:

 • gjermanisht
 • anglisht
 • norvegjeze
 • finlandez

Software

Vetëm zhvilluesit kryesorë kontribuojnë në lojërat e kazinosë Casino Gods. Ka mbi 1300 lojëra në koleksion, me të tjera që shtohen gjatë gjithë kohës, nga një spektër i larmishëm zhvilluesish. Deri më tani, furnizuesit e mëposhtëm të softuerit janë nënshkruar me këtë kazino të re:

 • NetEnt
 • Microgaming
 • Yggdrasil
 • Luaj'n GO
 • Quickspin
 • Lojëra evolucionare
 • Tigri i Kuq

Support

Zotat e Kazinosë janë mjaft të dobishëm. Mbështetja është e disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë përmes telefonit, emailit, Facebook-ut dhe bisedës live. Ju gjithashtu mund të kërkoni ndihmë prej tyre në një sërë gjuhësh. Ne e dimë se niveli i shërbimit në Casino Gods është i pakrahasueshëm, gjë që ngjall besim.