Casino Winner

Age Limit
Casino Winner
Casino Winner is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Casino Winner është një faqe kumari që është përshtatur për t'iu përshtatur kumarxhinjve të kazinosë, të cilët janë gjithashtu në baste sportive. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Corona Ltd., një operator kazinoje malteze që drejton gjithashtu Loyal Casino. Fituesi i Kazinosë është i licencuar dhe i rregulluar në Maltë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Casino Winner

Games

Tifozët e pokerit kanë shumë lojëra pokeri në internet, për shembull, Casino Stud Poker dhe Three Card Poker. Për rekord, ka edhe lojëra poker live në këtë kazino. Përveç pokerit, lojtarët mund të gjejnë shumë ruletë dhe lojëra ruletë live, blackjack, blackjack live, baccarat, lojëra elektronike, etj.

Withdrawals

Casino Winner është një faqe e besuar e lojërave të fatit në internet që garanton tërheqje të shpejta. Lojtarët janë të garantuar të marrin paratë e tyre për sa kohë që ata kanë përmbushur kërkesat e basteve dhe janë verifikuar llogaritë përkatëse që nisin tërheqjet. Lista e metodave të tërheqjes përfshin Sofort, Klarna, MuchBetter, MasterCard, Neteller, Skrill dhe Visa.

Monedhat

Një tjetër mangësi e Casino Winner është mungesa e diversitetit kur bëhet fjalë për monedhat e disponueshme. Së pari, kjo kazino i lejon lojtarët të luajnë kumar duke përdorur vetëm monedhën e parave fiat; si bitcoin, ethereum dhe kriptovaluta të tjera nuk janë të disponueshme. Kur bëhet fjalë për monedhat e parave fiat, vetëm euro (EUR) është në dispozicion.

Bonuses

Për të tërhequr lojtarë të rinj, Casino Winner u ofron lojtarëve të rinj një paketë mirëseardhjeje fitimprurëse që përfshin një bonus në shumën e depozituar dhe rrotullime falas. Kur bëhet fjalë për lojtarët tashmë të regjistruar, kazino ka disa promovime dhe bonuse, për shembull, të rregullt ringarkoni bonuset, ringarkoni rrotullimet falas të bonusit, baste falas dhe një program besnikërie.

Languages

Një nga fushat që fituesi i kazinosë duhet të përmirësojë është zgjedhja e gjuhës. Ndërsa shumica e kazinove online kanë platforma shumëgjuhëshe që mbështesin mbi një duzinë gjuhë, Casino Winner mbështet vetëm tre gjuhë; anglisht, finlandez dhe norvegjeze. Lojtarët mund të kalojnë në cilëndo nga tre gjuhët në çdo kohë, duke përdorur listën e gjuhës në menunë kryesore.

Mobile

Fituesi i Kazinosë është marrëveshja përfundimtare për këdo që kërkon atë faqe bixhozi me një ndalesë me një kazino dhe një libralidhës. Interesante, Fituesi i Kazinosë është i disponueshëm si lojë e menjëhershme përmes shfletuesit celular dhe desktop. Ndërsa nuk ka asnjë aplikacion celular për momentin, Casino Winner është optimizuar për lojëra pa probleme celulare.

Software

Pas listës së gjatë të lojërave të kazinove në internet është një mori zhvilluesish të programeve kompjuterike të kazinosë. Në Casino Winner, lojtarët mund të shijojnë disa nga lojërat më të mira, nga Pulse 8, Microgaming, NetEnt, Lojëra autentike, ReelPlay, Lojëra Reflex, Lojëra në kohë të mëdha, Studio e dhëmbëve të çmendur, lojëra Alchemy, dhe Habanero, ndër të tjera.

Support

Mbështetja e klientit është një aspekt integral i suksesit të çdo biznesi; kazinotë nuk bëjnë përjashtim. Për të siguruar që çdo lojtar të hyjë në lojë pa asnjë problem, Casino Winner ka një ekip të besueshëm të mbështetjes së klientit shumëkanalësh të disponueshëm në bisedën e drejtpërdrejtë 24/7. Ekipi mund të arrihet gjithashtu përmes emailit ose duke përdorur opsionin e kthimit të thirrjes.

Deposits

Si një kazino me para të vërteta, lojtarët duhet së pari të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre për të hyrë në lojë. Casino Winner ka bashkëpunuar me platformat e njohura të pagesave në internet, duke përfshirë e-Wallet dhe kartat e kreditit. Lista e opsioneve të depozitave në dispozicion përfshin Klarna, Skrill, Visa, Paysafecard, MuchBetter, Neteller, MasterCard dhe Sofort ndër të tjera.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Casino War
Dota 2
Dragon Tiger
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
League of Legends
Mini Baccarat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Sportet virtuale
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Bullgaria
Gjermania
Hungaria
Norvegjia
Suedia
Ukraina
SoftwareSoftware (78)
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apollo Games
Asylum Labs
Authentic Gaming
Bally
Barcrest Games
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Bulletproof Games
Concept Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Foxium
Fuga Gaming
GameArt
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
GreenTube
Habanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leander Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Novomatic
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Probability
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Sigma Games
Skillzzgaming
Slingo
Snowborn Games
Spieldev
Stakelogic
Sthlm Gaming
Thunderkick
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet