CasinoChan New Casino Rishikoni

Age Limit
CasinoChan
CasinoChan is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

CasinoChan

Kazino online CasinoChan është një tjetër kazino e krijuar që synon lojtarët në të gjithë botën. Ai është i mbushur me oferta unike dhe emocionuese që synojnë lojtarët e rinj dhe ekzistues. Faqja e internetit vjen me një plan urbanistik të thjeshtë dhe miqësor për përdoruesit që e bën navigimin shumë të lehtë. Ashtu si kazinotë e tjera të krijuara në internet, lobi i lojës CasinoChan është shumë i gjerë me një përzgjedhje të mirë lojërash në zhanre të ndryshme. Në këtë përmbledhje të kazinosë në internet CasinoChan, ne do të theksojmë veçoritë kryesore që e bëjnë atë të dallohet. Ne do t'ju prezantojmë me disa nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të lojërave të njohura dhe do t'ju lejojmë të prekni opsionet e pagesës dhe mbështetjen e klientit.

Vazhdoni të lexoni për të kuptuar të gjitha pikat kryesore.

Pse të luani në CasinoChan Casino

Të gjithë e kanë gjithmonë këtë pyetje të zakonshme sa herë që hasin në një kazino të re në internet! A ia vlen të luash në të? Epo, CasinoChan ka bashkëpunuar me disa ofrues kryesorë softuerësh për të mbajtur një lob të përditësuar të lojërave. Lojtarët mund të zgjedhin blackjack të ndryshëm, baccarat, video poker, ruletë dhe mijëra lojëra slot.

Kazino online CasinoChan është e aksesueshme përmes pajisjeve celulare, PC-ve dhe tabletave në çështjet e pajtueshmërisë. Lojtarët mund të shijojnë të gjitha lojërat ndërsa janë në lëvizje ose duke pushuar në shtëpi. Përqindja mesatare e pagesës së të gjitha lojërave të ofruara nga CasinoChan qëndron në 95.61%. Së fundmi, lojtarët gëzojnë tërheqje të shpejta, opsione të shumta pagese dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit kur luajnë në kazino online CasinoChan.

About

CasinoChan është një platformë kazinoje në internet e krijuar në vitin 2019. Është një degë në pronësi të plotë të Dama NV CasinoChan, një kompani motër e 7Bit Casino, BitStarz, KatsuBet Casino dhe Wild Tornado Casino. Të gjitha ato janë të licencuara dhe të rregulluara nga Qeveria e Curacaos. CasinoChan është një kripto-kazino me reputacion dhe auditohet rregullisht nga eCOGRA dhe iTech Testing Labs.

Games

Kur eksploroni hollin e lojërave CasinoChan, do të jeni të lumtur të gjeni mbi 2000 lojëra të përbëra nga lojëra elektronike në internet, blackjack, ruletë dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha këto lojëra vijnë me madhësi të ndryshme bastesh dhe rregulla bastesh. Kazino online CasinoChan u lejon lojtarëve të aksesojnë shumicën e këtyre lojërave falas ose me para reale. 

Slots

Seksioni i lojërave elektronike CasinoChan është zhanri më i popullarizuar i lojës midis lojtarëve të tij. Lojtarët mund të luajnë cilindo nga këto lojëra elektronike duke përdorur BTC, para të vërteta ose të luajnë versionin demo. Ka mbi 2,000 tituj të lojërave elektronike nga ofruesit e softuerit do plus. Disa nga titujt e njohur të lojërave elektronike përfshijnë:

 • Epoka e pushtimit
 • Libri i maceve
 • Libri i të Vdekurve
 • Elvis Frog në Vegas
 • Nën diellin e pestë

Blackjack

Blackjack është një lojë e njohur me letra në mbarë botën. Ajo e gjurmon historinë e saj në shekullin e 17-të në Spanjë. Popullariteti i Blackjack bazohet në rregulla të thjeshta dhe lojëra emocionuese. Ju mund ta filloni shpejt blackjack-un tuaj në CasinoChan ndërsa eksploroni variacionet e disponueshme të blackjack-ut. Disa nga titujt e njohur të blackjack përfshijnë:

 • Blackjack pafund
 • Blackjack i personit të parë
 • Një Blackjack
 • Blackjack (3 Dora)
 • Dorëzimi i Blackjack

Lojëra Bitcoin

Lobi i lojës CasinoChan vjen me një përzgjedhje unike të lojërave të kazinosë Bitcoin që lojtarët mund të bastojnë duke përdorur kriptomonedhë. Integrimi i kriptomonedhës në lojërat e kazinosë është një lëvizje e shkëlqyer në një botë me ritme të shpejta. Lojtarët mund të kenë akses në lojëra të ndryshme slot dhe lojëra tavoline në këtë kategori. Disa nga lojërat e njohura të kazinosë Bitcoin përfshijnë:

 • Sekreti i Satoshit
 • Libri i fatit
 • Peshkatari
 • Reksi i tërbuar
 • Reaktoonz

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

Përveç përzgjedhjes së shkëlqyeshme të lojërave elektronike, blackjack, ruletë dhe lojëra speciale, lojtarët kanë akses në disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Ky seksion dominohet nga ofruesit e softuerit autentik. Lojtarët mund të bisedojnë anësor gjatë lojës dhe të ndajnë strategjitë. Disa nga lojërat e njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë zhytëse e drejtpërdrejtë
 • Marrëveshje ose No Deal Live
 • Auto Ruletë
 • Partia Blackjack
 • Live Dragon Tiger

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë mjete standarde të marketingut të përdorura nga shumica e kazinove për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues. Kazino online CasinoChan nuk është një përjashtim; ofron paketa të shumta bonusesh për të gjithë lojtarët. Lojtarët e rinj fillojnë me një paketë bujare Bonus Mirësevini. Shpërblen deri në 400 € dhe 120 rrotullime falas. Rrotullimet falas përdoren vetëm në lojërat elektronike Dig Dig Digger, Mechanical Clover, Bobs Coffee Shop dhe The Golden Owl of Athena. Përveç kësaj, ka kërkesa për baste 40x dhe 50x për bonuset e depozitave dhe pa depozite, respektivisht. Lojtarët ekzistues mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të tjera si:

 • Bonuset javore të rifreskimit
 • Turne javore
 • Programi i Besnikërisë

Payments

Operacionet e kazinosë në internet CasinoChan mbështeten nga metoda bankare të sigurta dhe të sigurta. Opsionet e shumta të pagesave të disponueshme në CasinoChan janë subjekt i disponueshmërisë dhe bazave ligjore në vende të ndryshme. Opsionet e disponueshme të pagesës përfshijnë si metodat konvencionale ashtu edhe kuletat e kriptomonedhave. Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës përfshijnë:

 • Skrill
 • Kartat e Debitit/Kreditit
 • Neteller
 • Interac Online
 • Kripto-kuletat

Languages

CasinoChan është një platformë në rritje e kazinosë që synon tregje në vende të ndryshme. Platforma është krijuar duke pasur parasysh këtë fakt. CasinoChan është i disponueshëm në shumë gjuhë, mbizotëruese në rajonet ku CasinoChan është i licencuar për të vepruar. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet këtyre gjuhëve në çdo kohë. Këto gjuhë përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • çeke

Monedhat

Ashtu si gjuhët, monedha e preferuar ndryshon kur lëviz nga një vend në tjetrin. CasinoChan ka adoptuar disa nga monedhat e zakonshme midis lojtarëve të saj. Lojtarët mund të zgjedhin midis parave fiat dhe kriptomonedhave. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • euro
 • Dollarë kanadezë
 • Dollarë Australianë
 • Bitcoin
 • Litecoin

Ju mund të shikoni të gjithë listën e monedhave sipas taksonomive.

Software

Koleksioni i mrekullueshëm i mbi 3000 titujve të lojërave nuk do të ishte i mundur pa ofruesit e duhur të softuerit në vend. Në thelb, lloji i ofruesve të softuerit që ka një kazino në internet përcakton llojin e lojërave për lojtarët. Kazino online CasinoChan ka partnerizuar me mbi 40 ofrues softuerësh për të mbajtur një lobi të përditësuar të lojës. Numri i lojërave dhe ofruesve të programeve kompjuterike në CasinoChan nuk është fiks, por ai vazhdon të bëhet gjithnjë e më i madh dhe më i mirë. Lojtarët mund të renditin lojërat duke përdorur ofruesit e ndryshëm të softuerit të listuar në hollin e lojërave. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit përfshijnë:

 • NetEnt
 • BGaming
 • Microgaming
 • Lojë pragmatike
 • Evolution Gaming

Support

Ekipi mbështetës është shtylla kurrizore e të gjitha operacioneve në çdo kazino online. Ekziston nevoja për t'i mbajtur lojtarët afër duke pasur individë të përgjegjshëm dhe profesionistë që mund të trajtojnë të gjitha pyetjet. Ekipi mbështetës i CasinoChan është i disponueshëm 24/7 për ta bërë epike përvojën tuaj të lojërave. Ato janë të disponueshme përmes objektit LiveChat dhe emailit (support@casinochan.com). 

Pse ia vlen të luash në CasinoChan Casino?

Pas këtij rishikimi, ju do të vendosni nëse mund të bëheni pjesë e familjes CasinoChan apo jo. Këtu janë disa nga arsyet kryesore pse ia vlen të luash në kazino online CasinoChan. Së pari, CasinoChan ofron lojëra të ndryshme kazino si lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojëra Bitcoin. Kjo është bërë e mundur nga partneriteti me mbi 40 ofrues dhe studio me reputacion të softuerit. 

Këtu është kapja:

CasinoChan ofron bonuse dhe promovime të mira si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues, si Bonuset e Mirëseardhjes, bonuset javore të rimbushjes dhe turnetë e rregullt. Përveç kësaj, ai ofron mundësi të shumta pagese dhe një platformë shumëgjuhëshe. Mund të regjistroheni lehtësisht në CasinoChan dhe të eksploroni të gjitha këto veçori. Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Përfitimet
+ Bonuset VIP
+ Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
+ Shumëllojshmëri bonusesh

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
SticPay
Venus Point
Visa
WebMoney
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (10)
Australia
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming
Amatic Industries
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Genesis Gaming
Habanero
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Just For The Win
LuckyStreak
Microgaming
Mr. Slotty
Nolimit City
Nucleus Gaming
Paltipus
Play'n GO
Playson
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet