Casino.com

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Mansion Group Ltd, fituesi i Operatorit të Vitit të Kazinosë Online 2018, zotëron dhe operon Casino.com. E themeluar në vitin 2007, kazino ka një larmi të madhe lojërash emocionuese, jackpote të shkëlqyera dhe oferta të pakrahasueshme. Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar plus Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar rregullojnë kazinonë. Shumëllojshmëria e lojës përfshin lojëra elektronike, video poker, ruletë dhe të tjera.

Casino.com

Games

Në Casino.com, lojtarët aksesojnë lojërat më të mira të krijuara nga ofruesit kryesorë. Të gjitha lojërat janë zgjedhur me dorë për të përmbushur nevojat unike të lojtarëve. Shumëllojshmëria e lojërave të kazinosë përfshin lojëra elektronike, ruletë, blackjack, video poker, kazino live dhe jackpots. Lojtarët që në fakt preferojnë emocionet dhe veprimet e një kazinoje të vërtetë mund të shijojnë përvojën e Las Vegasit në Live Casino. Kazinoja nuk mbetet prapa për sa i përket lojërave të tavolinës dhe ofron baccarat, craps, Red Dog, Wild Viking dhe Sic Bo. Lojtarët do të shijojnë shumëllojshmërinë e gjerë të pokerit të videove me Mega Jacks, Aces & Faces, 2 Ways Royal dhe 10's ose më mirë.

Withdrawals

Për më shumë se 15 vjet, lojtarët në mbarë botën i kanë besuar Casino.com për shkak të procesit të tij të drejtpërdrejtë të tërheqjes. Casino.com e kupton se sa mirë është të tërheqësh fitimet pas një fitoreje të madhe dhe nuk e njollosë këtë ndjenjë me vonesa. Procesi i tërheqjes është i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë. Metodat e mbështetura të tërheqjes janë Skrill, Maestro, MasterCard, Neteller, Visa, ecoPayz dhe të tjerë.

Bonuses

Casino.com krenohet që ofron disa nga bonuset dhe promovimet më të mira në internet. Lojtarët gëzojnë një sërë promovimesh në mesjavë, fundjavë dhe mujore. Argëtimi nuk ndalet me kaq; fillestarët marrin një bonus 20 rrotullimesh falas pa depozitim menjëherë pas regjistrimit. Ekziston edhe një bonus 100% i depozitës së parë deri në 100 euro me 180 rrotullime falas.

Languages

Duke qenë një platformë ndërkombëtare me lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës, Casino.com i bën të gjithë të ndihen si në shtëpinë e tyre duke mbështetur gjuhë të ndryshme. Lojtarët gëzojnë një përvojë të pakrahasueshme lojrash duke luajtur në një gjuhë që u pëlqen më shumë. Gjuhët e mbështetura në Casino.com janë anglishtja, Suomi, Deutsch, frëngjisht kanadez, spanjisht, italisht, portugalisht dhe norvegjeze.

Monedhat

Duke qenë në të vërtetë në veprim për më shumë se dhjetë vjet, Casino.com tërheq lojtarë nga e gjithë bota. Kazinoja mbështet monedha të ndryshme që përqafojnë lojtarë nga e gjithë bota. Disa nga monedhat e pranuara në Casino.com përfshijnë euro, stërlina e Britanisë së Madhe, dollari amerikan, dollari kanadez, dollari i Zelandës së Re, dollari australian, franga zvicerane etj.

Support

Ekipi i përkushtuar i mbështetjes së klientit në Casino.com është i ditur dhe gjithmonë i lumtur të trajtojë të gjitha pyetjet. Nuk ka rëndësi nëse është pyetje teknike apo e drejtpërdrejtë; ekipi i mbështetjes së klientit është aty për lojtarët 24/7. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes telefonit, chat live, dhe email support@casino.com. Ekipi është gjithmonë i lumtur të ndihmojë.

Deposits

Casino.com pranon depozita nga një larmi e madhe mënyrash pagese. Lojtarët janë të siguruar për një transferim të sigurt dhe të sigurt parash. Metodat e shpejta dhe të besueshme sigurojnë që paratë të reflektohen në llogari menjëherë pas depozitimit. Metodat e mbështetura të depozitave përfshijnë viza, transferta bankare, MasterCard, ecoPayz, kuletat elektronike, kartat me parapagesë, kartat e debitit/kreditit dhe Neteller.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
AAMS Italy
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic Bo
Slotat
Video Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardPrepaid CardsSkrill
Switch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)