CasinoEmpire Kazino E Re Rishikoni

CasinoEmpireResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
Bonus
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta Bujare Bonus
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
CasinoEmpire
Deposit methodsNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Llogaritë e reja kanë një paketë mirëseardhjeje që shpërndahet në gjashtë depozitat e para. Këtu janë detajet:

 • Bonusi i parë i depozitës: Pagesat duke filluar nga 20 € marrin një bonus 200%
 • Bonusi i dytë i depozitës: Lojtarët marrin një bonus ndeshjeje 100% dhe rrotullime shtesë falas
 • Bonuset e depozitave të 3-të, 4-të dhe 5-të: Lojtarët marrin një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 500 €
 • Bonusi i 6-të i depozitës: lojtarët marrin një bonus ndeshjeje prej 30% deri në 300 €
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Kazino Empire ofron një gamë të gjerë lojërash për të akomoduar të gjithë lojtarët. Slotet kryesore përfshijnë Christmas Carol, Boomanji, Safari Sam dhe Sugar Pop, ndër të tjera. Ju mund të luani Blackjack, Roulette dhe Casino Hold'Em në kategorinë e lojërave tavoline, midis varianteve të tjera. Së fundi, një kategori e lojërave të kazinosë live ofron tituj të tillë si Blackjack, 32 letra, Baccarat dhe Lobby Poker për lojëra të drejtpërdrejta.

Software

Kazino Empire ka shumë softuer lojrash i zhvilluar mirë, me burim nga kompani të rangut më të lartë në industri. Me këto, lojtarët gëzojnë një përvojë unike të lojërave. Disa nga kompanitë që janë partnere me Casino Empire përfshijnë:

 • Ezugi
 • Lojëra bërthamore
 • Playson Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Vivo Gaming
 • Mikro lojëra

Lojërat mund të hapen në celular ose në shfletues uebi në modalitetin e luajtjes së menjëhershme. Disa nga lojërat e zhvilluesve vijnë me një version të modalitetit demo që lojtarët të praktikojnë.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, CasinoEmpire ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Bitcoin, Bank transfer, Neteller, Paysafe Card .

Deposits

Ka mënyra të ndryshme për të depozituar para në llogarinë tuaj. Duke përdorur metodat e mbështetura bankare, anëtarët kryejnë depozita të shpejta dhe të sigurta. Casino Empire përpiqet të mbrojë fondet e klientëve, duke e bërë të lehtë luajtjen e lojërave në sit. Kazinoja ka miratuar pagesa kripto duke përdorur tokena të përdorur gjerësisht, duke përfshirë Bitcoin, Dogecoin, Litecoin dhe BitcoinCash. Lojtarët mund të përdorin kuletat kripto për të financuar llogaritë e tyre për të luajtur lojëra.

Withdrawals

Pasi luajnë lojëra, lojtarët që fitojnë kanë disa opsione për të kërkuar paratë e gatshme. Arkëtari fillon transferimin e fondeve te lojtarët duke përdorur metoda bankare si:

 • Transferte bankare
 • Bitcoin
 • Neteller

Të gjitha metodat janë të zbatueshme në vende të ndryshme dhe u mundësojnë lojtarëve të marrin fonde brenda periudhave të shkurtra.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Casino Empire pranon lojtarë nga rajone të ndryshme. Si rezultat, faqja mbështet disa gjuhë, duke e bërë atë të përshtatshme për banorët në vende specifike. Gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • italiane
 • gjermane
 • anglisht
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

CasinoEmpire ka një vlerësim të lartë 7.9 dhe ka funksionuar që nga 2020 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë CasinoEmpire si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në CasinoEmpire për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Licencat

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të CasinoEmpire . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

CasinoEmpire gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. CasinoEmpire siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Casino Empire u themelua në vitin 2020 dhe është i autorizuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja online është në pronësi të Geomatic Marketing NV të Abraham De Veerstraat 7. Ajo ofron lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Sajti ka një ndërfaqe miqësore të përdoruesit që i lejon lojtarët të luajnë të qetë, të hapin lojërat në çdo pajisje dhe të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara nga ato të disponueshme.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: CasinoEmpire

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në CasinoEmpire . Vizitoni faqen CasinoEmpire dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Lojtarët kanë disa opsione për të kërkuar ndihmë në kazino. Butoni i bisedës së drejtpërdrejtë i vendosur në këndin e poshtëm djathtas i lejon lojtarët të fillojnë një bisedë me një agjent të shërbimit ndaj klientit. Përndryshe, lojtarët mund të shkruajnë një e-mail në kazino në support@casinoempire.com. Nëse shtresat preferojnë të flasin me një agjent, ata mund të bëjnë një telefonatë duke përdorur +35722232365.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në CasinoEmpire , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Bingo, Slotat, Video Poker, Keno, Baccarat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

CasinoEmpire ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e CasinoEmpire janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:390 €
22BET
22BET:600 dollarë