CasinoIn

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Casinoin është një faqe lojrash e krijuar në vitin 2015 në pronësi të Reinvent NV Kompania e lojrave operon sipas rregulloreve të ligjeve të lojërave të Curacao. Me Casinoin, lojtarët mund të përdorin shërbimet e tyre si në pajisjet Android ashtu edhe në iOS. Për lojëra efikase, Casinoin ka partnerizuar me ofrues me reputacion të lojërave si NetEnt, Evolution Gaming dhe Microgaming.

CasinoIn

Games

Casinoin ka lojëra të njohura që u përshtaten lojtarëve të ndryshëm. Kategoritë e lojërave përfshijnë lojëra elektronike, ruletë, blackjack, bingo, baccarat, lojëra live, lojë e menjëhershme, dhe poker. Lojërat specifike përfshijnë Book of Head, Reactoonz, Burning Hot dhe Scratch Match. Shumëllojshmëria e lojërave të lojërave elektronike dhe tavolinës siguron që të gjitha llojet e lojtarëve të kujdesen. Këto lojëra përditësohen rregullisht për të përmirësuar lojën dhe gjithashtu përfshijnë veçori të reja. Një test i një kampioni të konsiderueshëm zbulon se të gjitha këto lojëra janë shumë të përgjegjshme dhe kanë një normë të favorshme RTP (Kthimi te lojtari). Klientët e kazinosë nuk kanë një shans për t'u përfshirë në baste sportive dhe baste sportive elektronike në modelin aktual.

Withdrawals

Në kazino, ka të bëjë me fitimin dhe humbjen. Fitimi është emocionues, veçanërisht pasi paratë hyjnë në llogari. Për të lehtësuar tërheqjet e shpejta, Casinoin ka partnerizuar me organizata financiare dhe metoda si Visa, Sticpay, Transferte bankare, MasterCard, Ecopayz, Skrill, Cardano, Neo Charge, V Pay, Tether dhe Bitcoin Cash që tërheqja të jetë efektive.

Monedhat

Padyshim që lojtarët kanë preferenca të ndryshme kur bëhet fjalë për monedhat. Për lehtësi, Casinoin ka mundësuar përdorimin e një sërë monedhash për të kryer transaksione në faqe. Llojet më të zakonshme janë dollari amerikan dhe euro. Të tjera që një lojtar mund të përdorë janë BTC, DOGE, ETH, LTE dhe XRP.

Bonuses

Kazinoja shpërblen ndjeshëm klientët e saj. Pas regjistrimit, një lojtar merr një shumë të madhe bonus mirëseardhjeje prej 120% sapo të bëjnë një depozitë. Bonusi i mirëseardhjes shkon në një maksimum prej $250. Klientët ekzistues kujdesen gjithashtu për sa i përket promovimeve. Çdo javë, ata marrin të paktën 15 rrotullime falas për katër javë rresht.

Languages

Një lojtar mund të zgjedhë deri në 25 gjuhë të disponueshme. Këto gjuhë janë kineze, anglisht, arabisht, hindisht, gjermanisht, hebraisht, kazakisht, ukrainas, suedisht, rusisht , bullgare, azerbajxhaniane, portugeze, greke dhe polake. Ekziston një kufizim në bisedën e drejtpërdrejtë me tetë dialekte të disponueshme që janë anglisht, spanjisht, italisht, japonisht, gjermanisht, rusisht, finlandisht dhe portugalisht.

Support

Casinoin është një faqe miqësore për përdoruesit. Pavarësisht kësaj, shumë lojtarë hasin sfida gjatë qëndrimit në sajt. Për të ndihmuar këta përdorues, Casinoin ka gjetur mënyra për të ndihmuar klientët të përballen me sfidat. Dikush mund t'i kontaktojë ata përmes emailit të tyre, që është support@casinoin.io. Ekziston gjithashtu një veçori e bisedës live që është e disponueshme gjatë gjithë kohës.

Deposits

Për të hyrë në faqen e Casinoin, lojtarët duhet të bëjnë depozita. Që depozitat të jenë të shpejta dhe të sigurta, Casinoin ka punuar me shumë institucione financiare të besueshme. Disa nga metodat që lojtarët mund të përdorin për të bërë depozita përfshijnë Neteller, Skrill, Paysafe Card, AstroPay, Visa, Bitcoin Cash, MuchBetter, Monero dhe WebMoney.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club International
EcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPrepaid CardsSkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Endorphina
Evolution Gaming
Habanero
MicrogamingNetEnt
Play'n GO
Playson
Pragmatic PlayQuickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Yggdrasil Gaming