Casiqo New Casino Rishikoni

Age Limit
Casiqo
Casiqo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Casiqo është një kazino në internet që u lançua në vitin 2021 dhe ofron një gamë të gjerë lojërash emocionuese si nga ofruesit kryesorë ashtu edhe nga ata të vegjël. Ndërsa ka disa reklama të thjeshta në faqe, theksi është te lojrat në një atmosferë pa stres dhe të efektshme. Edhe pse nuk ka një bonus të madh mirëseardhjeje, ka shumë opsione të kthimit të parave për të përfituar.

Games

Casiqo ka zhvilluar me shpejtësi një përzgjedhje të gjerë lojërash emocionuese për t'iu përshtatur shijeve të çdo lojtari të fatit. Pjesa më e madhe e lojërave janë lojëra elektronike, por ka edhe një sërë alternativash të tjera kumari, duke përfshirë lojërat e tavolinës si blackjack, baccarat ose ruletë, si dhe letra gërvishtëse nga Hacksaw Gaming.

Withdrawals

Casiqo Casino do të ketë një ekuipazh të dedikuar për të siguruar që tërheqjet të përpunohen shpejt. Për sa kohë që plotësohen kriteret e "playthrough", lojtarët do të jenë në gjendje të arkëtojnë fitimet e tyre në një kohë të shkurtër. Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, Neosurf, Bank Wire Transfer dhe Trustly janë opsionet e disponueshme të tërheqjes.

Monedhat

Kazinoja Casiqo pranon euron si monedhën e saj kryesore, por gjithashtu pranon një sërë monedhash të tjera. Casiqo pranon gjithashtu monedhat e mëposhtme: NOK, NZD, CAD, USD, PLN, HUF, JPY dhe ZAR janë shembuj të monedhave.

Bonuses

Aktualisht, Casiqo Casino nuk ofron një paketë tradicionale të mirëseardhjes në të cilën depozitoni një shumë minimale dhe kazinoja e dyfishon atë me një bonus %. Në vend të kësaj, Casiqo Casino do t'ju dhurojë një program të veçantë që ofron kthim të lartë parash për lojtarët që luajnë para të vërteta. Megjithëse nuk ka bonus mirëseardhjeje në Casiqo Casino, promovimi i kthimit të parave mund të konsiderohet si një rimbushje javore.

Languages

Kazino Casiqo është në dispozicion në një larmi gjuhësh. Në këto gjuhë, përdoruesit mund të luajnë lojëra, të lexojnë FAQ dhe të bëjnë pyetje. Emrat e tyre janë si më poshtë: anglisht, frëngjisht, finlandisht, gjermanisht, polonisht dhe norvegjeze janë disa nga gjuhët që fliten.

Software

Për të mos përmendur cilësinë e tyre të mirëpërcaktuar, e cila vjen nga më shumë se 20 krijues të mirënjohur lojërash. 1x2Games, Amatic Industries, Betsoft, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Play'n GO, Playtech, Quickspin, Relax Gaming, Thunderkick, Wazdan dhe të tjerë janë ndër furnizuesit e shquar të softuerëve, lojërat e të cilëve janë të aksesueshme këtu.

Support

Nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë, ju lutemi kontaktoni ekipin ndihmues të shërbimit ndaj klientit të Casiqo. Ju mund ta bëni këtë përmes bisedës live (që është opsioni më i shpejtë) ose me email tek support@casiko.com. Ndihma për klientët është e disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, e cila është gjithmonë një plus.

Deposits

Metodat e depozitimit do të jenë identike me ato që gjenden në ndonjë nga kazinotë më të mëdha në internet në të gjithë botën, duke lejuar të gjithë lojtarët të depozitojnë me thjeshtësi. Këtu janë disa nga opsionet e pagesës të disponueshme në këtë kazino në internet që do të nisë së shpejti.

  • Skrill dhe PayPal janë dy kuleta elektronike që pranojnë Visa dhe Mastercard.
  • Pagesat dixhitale që janë të parapaguara
  • Metodat e depozitimit të Casiqo Transfer Wire janë të gjitha të menjëhershme, gjë që është një lajm i shkëlqyeshëm për lojtarët. Brenda sekondave pas regjistrimit, lojtarët mund të depozitojnë dhe të bastojnë.
Total score7.5
Përfitimet
+ Kazino e re
+ Paguaj N Luaj për DE NL FI
+ 10% kthim parash

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Bonus cashback
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BingoBlackjackCrapsDragon Tiger
Dream Catcher
Kazino HoldemKenoMahjong
Mini Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letra
Punto Banco
Ruletë
Rummy
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank transferCredit Cards
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Austria
Benin
Bjellorusia
Bullgaria
Danimarka
Filipinet
Finlanda
Gana
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Kolumbia
Kroacia
Kuvajti
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Malta
Maqedonia
Qipro
Shqipëria
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (22)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
DreamTech
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingNetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
PlaytechPragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet