Casitsu New Casino Rishikoni

Age Limit
Casitsu
Casitsu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Përfitimet
+ Bonus i mirëseardhjes kripto
+ Kazino Highroller
+ Lojërat Bitcoin të disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Live Bet on Poker
BaccaratBlackjackCaribbean Stud
Classic Roulette Live
CrapsKazino HoldemRuletëSic Bo
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transfer
Crypto
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCard
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Piastrix
Skrill
Sofort
Visa
iWallet
instaDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Austria
Estonia
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (33)
4ThePlayer
BGAMING
Belatra
Betsoft
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Bulletproof Games
DreamTech
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Games Labs
Gamevy
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Quickfire
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Casitsu

Casitsu është një New Casino krijuar në 2020 dhe është renditur me newcasinorank-al.com që nga 14/12/2021 . Ky New Casino ka bërë tashmë një emër të vërtetë në industri, dhe më poshtë do të shqyrtojmë se për çfarë bëhet fjalë.

Casitsu vlerëson 7.7 nga 10 bazuar në përvojën e përgjithshme të përdoruesit të kazinosë, bonuset, numrin e lojërave të ofruara, pagesat e pranuara dhe faktorë të tjerë.

Lojëra të ofruara në Casitsu

newcasinorank-al.com favorizon Casitsu për bonuset e tij €/$1000 New Casino . Ky New Casino ofron shumë lloje lojërash të njohura dhe emocionuese si Kazino Holdem, Baccarat, Ruletë, Caribbean Stud, Sic Bo , dhe shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Casitsu

Këto lojëra të njohura New Casino u janë sjellë lojtarëve nga disa prej prodhuesve më të mirë të iGaming të industrisë së kazinosë. Softuerët e lojërave të fatit që mbështesin lojërat e kazinosë përfshijnë emra të tillë si Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Betsoft, Microgaming , për të përmendur disa.

Metodat e depozitimit pranohen në Casitsu

Lojtarët në Casitsu mund të zgjedhin nga një përzgjedhje mënyrash për të depozituar para përpara se të luajnë.

Meqenëse kazinoja është e popullarizuar në vende si , ndër të tjera, Casitsu pranon metoda kryesore depozitimi si Skrill, MasterCard, MuchBetter, EcoPayz, Maestro , si dhe Visa dhe Mastercard.

Pse të luani në Casitsu ?

Edhe pse Casitsu është mjaft i ri në biznes, ata janë këtu për të qëndruar. Tifozët e kazinosë zgjedhin Casitsu për shkak të mënyrave të tyre novatore dhe teknologjisë moderne.

Casitsu është një vend i sigurt New Casino që është hulumtuar tërësisht nga CasinoRank. Në newcasinorank-al.com ne vlerësojmë dhe shqyrtojmë vetëm New Casino të licencuara.

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të dëshirojnë të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.