Casoola New Casino Rishikoni

Age Limit
Casoola
Casoola is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Casoola Casino operohet nga Genesis Global Limited dhe operon nën licencat e Autoritetit Suedez të Kumarit dhe Autoritetit të Lojërave të Maltës.

Si rezultat, operatori aspiron të ofrojë një shërbim të besueshëm të kazinosë në internet, si dhe një mjedis të drejtë dhe të sigurt lojrash dhe një politikë të përgjegjshme lojrash. Për më tepër, kazinotë motra të Casoola-s Kassu, VegasHero dhe Spinit kanë demonstruar të gjitha suksesin e tyre në industrinë e lojërave të fatit.

Games

Fokusi kryesor i ndërfaqes moderne të Casoola është në seksionin e lojës. Biblioteka e Casoola ka mbi 1300 tituj të ndryshëm, kështu që me siguri do të ketë diçka për të gjithë. Video lojëra elektronike, lojëra tavoline, karta gërvishtëse dhe madje një numër i madh i lojërave të kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë janë ndër lojërat e disponueshme.

Withdrawals

Ekziston një shumë minimale e tërheqjes prej 10 £ dhe kërkesat për tërheqje përpunohen në të njëjtën ditë nëse të gjitha dokumentet e identitetit janë ngarkuar dhe miratuar me sukses.

Nëse tërhiqeni në një portofol elektronik, fondet janë të disponueshme pothuajse menjëherë, por fondet mund të duhen deri në tre ditë pune për të arritur në llogarinë tuaj të kartës së debitit. Kur kryeni para, do t'ju ngarkohet një tarifë prej 2% (tarifa minimale prej 1,70 £).

Bonuses

Një bonus në para deri në 1.500 € është i përfshirë në paketën e mirëseardhjes. Kur krahasohet me standardet e industrisë, kjo është një shumë e madhe. Për të përfituar nga kjo ofertë speciale, duhet të bëni një depozitë minimale prej 10 €. Shumat e depozitave dhe çmimet për çdo pagesë janë renditur më poshtë.

  • Në depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus 100% deri në 300 € plus 200 rrotullime falas.
  • Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus 50% deri në 400 €.
  • Bonus prej 25% deri në 400 € në depozitën e tretë
  • Bonus prej 25% deri në 400 € në depozitën e katërt

Payments

Dollarë amerikanë, euro, korona norvegjeze, sterlina britanike, franga zvicerane, dollarë kanadezë, dollarë australianë, Rand i Afrikës së Jugut, koruna të Republikës Çeke, zlotitë polake, rubla ruse, krona daneze, lei rumun, lari gjeorgjian, lira turke, juan kinez, Pesos meksikane, naira nigeriane, kuna kroate, forintë hungareze dhe nuevos peruane janë monedha të mbështetura nga kazino Casoola.

Languages

Casoola kazino mbështet gjuhët e mëposhtme: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, suedisht, finlandisht dhe norvegjisht.

Software

Play'n GO, Evolution Gaming, NetEnt, Skywind, Microgaming, Red Tiger Gaming, Big Time Gaming, Yggdrasil, Push Gaming dhe GAMOMAT ofrojnë softuerin, duke rezultuar në një koleksion epik dhe të përditësuar të lojërave.

Support

Shërbimi ndaj klientit është fytyra e çdo kazinoje në internet, prandaj është thelbësore që përfaqësuesit e saj të jenë të ditur dhe të aksesueshëm për lojtarët në nevojë. Me këtë në mendje, Casoola ka demonstruar kohë të shpejta reagimi dhe u ofron lojtarëve një sërë opsionesh kontakti që janë të disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Telefoni, emaili dhe biseda e drejtpërdrejtë janë tre opsionet. Sidoqoftë, nëse dëshironi të përdorni opsionin e bisedës live,

Deposits

Lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar kanë një gamë të gjerë mënyrash pagese për të zgjedhur kur bëhet fjalë për bërjen e depozitave. Kartat e debitit Visa, Boku Pay by Mobile, kartat e debitit MasterCard, Paysafe Card, Skrill, Neteller, ecoPayz, Trustly, PayPal, MuchBetter, MiFinity dhe JetOn janë disa nga opsionet e disponueshme. Depozita minimale është 10 £, dhe fondet kreditohen menjëherë në llogarinë tuaj.

Total score7.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Blackjack
Live Playboy Baccarat
Ruletë
Slotat
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardPrepaid CardsSkrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (30)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Australia
Bahrein
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Gjeorgjia
Hungaria
India
Kanadaja
Katari
Kina
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Peruja
Polonia
Rusia
Turqia
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Gamomat
MicrogamingNetEnt
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet