Codere Casino

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

E themeluar në vitin 2019, Codere Casino është një kazino në internet që kryesisht tërheq bazën e fansave të saj Spanja, Meksika, dhe Kolumbia, vendet e operacioneve të saj. Është e licencuar nga organet përkatëse rregullatore, me eCogra si audituesin kryesor të lojërave të saj. Një ndërfaqe miqësore për përdoruesit lejon navigim të lehtë për lojtarët amatorë dhe të vendosur.

Games

Kazino Codere ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave në internet nga ofruesit më të mirë të softuerëve të industrisë, duke përfshirë iSoft, Play n'go dhe NetEnt. Temat e lojërave elektronike janë të shumta për t'i eksploruar lojtarët, si garat në rrugë, Egjipti i lashtë, futbolli dhe shumë më tepër. Për kumarxhinjtë që duan ta bëjnë atë të pasur, në kazino ofrohen edhe xhekpote të mëdha parash. Një nga lojërat e preferuara të lojtarëve është ruleta dhe vjen në varietete të tilla si ruleta evropiane dhe ruleta amerikane. Për një përvojë të drejtpërdrejtë, lojtarët mund të luajnë kundër tregtarëve të vërtetë në lojërat e ruletit live nga Evolution Gaming. Lojëra të tjera të kazinosë live të disponueshme për lojtarët janë baccarat, Blackjack dhe Casino hold'em.

Withdrawals

Shuma minimale për tërheqje e lejuar nga kazino Codere është 20 €, ndërsa shuma maksimale e tërheqjes është vendosur në 100000 € në ditë. Pagesat bëhen përmes PayPal, transferta bankare, halcash, Visa, Mastercard, Teleingreso dhe Paynet. Një kartë Codere është gjithashtu e disponueshme për të kryer tërheqjet me lehtësi. Për fat të mirë, për igamerët meksikanë, nuk ka kufizime për tërheqje.

Monedhat

Për shkak të vendeve të pakta që ofron kazinoja Codere, vetëm monedhat më të përshtatshme mbështeten për transaksione të lehta dhe pa probleme. Supozoni se vendi i origjinës së një lojtari është ndër ato ku kazino ka prani. Ata mund të kryejnë transaksione përmes monedhave të mbështetura që përfshijnë dollarin amerikan, Peso kolumbiane, Peso meksikane dhe euro.

Bonuses

Lojtarët gëzojnë një bonus mbresëlënës regjistrimi për t'u njohur me lojërat e shumta të kazinosë. Një depozitë e parë minimale prej 10 € fiton një bonus mirëseardhjeje 100%. Lojtarët ekzistues të kazinosë e kanë rregullimin e tyre me promovime falas si çmime spot dhe rrotullime javore falas. Garat e Jackpot-it dhe garat e lojërave elektronike sjellin gjithashtu me vete bonuse dhe shpërblime të mëdha.

Languages

Për shkak të shtrirjes së kufizuar gjeografike, kazinoja mbështet vetëm disa gjuhë. Meqenëse pranon vetëm klientë nga Spanja, Meksika dhe Kolumbia, vetëm gjuhët angleze dhe spanjolle mbështeten për komunikim të lehtë midis kazinove dhe lojtarëve të tre vendeve. Një lojtar spanjoll, meksikan ose kolumbian shijon një kohë të lehtë duke kërkuar lojëra të preferuara në faqen e internetit.

Software

Codere përdor disa nga softuerët më të famshëm si Netent, Playtech, Microgaming dhe Gaming 1.

Support

Codere Casino synon të ofrojë kanale të besueshme për t'u kujdesur për klientët. Ekipi me shumë njohuri të kujdesit ndaj klientit është gjithmonë i përkushtuar për të adresuar të gjitha çështjet e lojtarëve. Përveç kryerjes së telefonatave direkte me ekipin, një lojtar mund të hapë gjithashtu një biletë ose të përdorë veçorinë e bisedës së drejtpërdrejtë. Opsioni i postës elektronike është gjithashtu i disponueshëm.

Deposits

Ofrohen opsione të shumta depozitash për të lehtësuar ngarkimin e lehtë të parave në llogaritë e lojtarit. Metodat e pranuara të depozitimit përfshijnë kartën e debitit/kreditit (Visa, MasterCard), transfertën bankare, Skrill, Neteller, PayPal, Paysafe Card dhe Halcash. 10 € është depozita minimale e lejuar për Visa, Mastercard dhe Paysafe Card dhe 15 € për PayPal.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)