Rishikimi i ri i bonusit të EnergyCasino

EnergyCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusBonus 400 dollarë
Libri sportiv
Një përzgjedhje e madhe e lojërave
Promovime të shpeshta
Mblidhni EnergyPoints për rrotullime
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Libri sportiv
Një përzgjedhje e madhe e lojërave
Promovime të shpeshta
Mblidhni EnergyPoints për rrotullime
EnergyCasino is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

EnergyCasino e bën lojën e fatit më të thjeshtë me një rritje 100% në para në depozitën fillestare me vlerë deri në 150 £. Luajtja me bonusin llogaritet në një kusht bast prej 25x, dhe të gjitha paratë e bonusit duhet të vihen brenda 30 ditëve. Tjetra janë ringarkoni bonuset dhe EnergyPoints që mund të blihen për çmime të mahnitshme në EnergyShop.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Platforma solide EnergyCasino vjen me të gjitha llojet e lojërave elektronike masive progresive të çmimit të parë, lojëra tavoline, lojëra me tregtarë, video poker, letra me gërvishtje dhe sporte elektronike. Slots me grafika të bukura dhe gamë zhytëse audio nga Mega Fortune, Starbursts, Netët legjendare Arabe të NetEnt, etj. Të tjera janë mundësuar nga Microgaming, p.sh. Immortal Romance dhe Planet of the Apes. Tifozët e lojërave elektronike progresive do ta duan Mega Moolah me një çmim të parë që arrin në 15 milionë funte. Lojëra të tjera jackpot për t'u provuar përfshijnë Treasure Nile, Hall of Gods dhe Major Millions. Ndërsa lojërat e tavolinës nuk janë shumë, lojtarët do ta gjejnë baccarat, ruletë, blackjack dhe poker në format e tyre tipike. Të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë (mbi 60 tituj) ofrohen nga Lojëra evolucionare.

Software

Biblioteka mundësohet nga ofruesit kryesorë të softuerit, duke përfshirë për ta bërë përvojën tuaj edhe më argëtuese. Këta furnizues të përmbajtjes janë të njohur për ofrimin e lojërave me grafikë të cilësisë së lartë, histori gjithëpërfshirëse dhe pagesa mbresëlënëse.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, EnergyCasino ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Bank Transfer, Visa, Trustly, Credit Cards, Neteller .

Deposits

Punonjësit që dëshirojnë të financojnë paratë e tyre përmes Instant Banking kanë shumë opsione si Trustly, Sofort, Przelewy24, Sporopay, Multibanco, Dotpay, iDeal, Uberweisung dhe Giropay. E vetmja kartë e mbështetur me parapagesë është Paysafecard, ndërsa pagesa me celular është e mundur me Zimpler. Ka shumë opsione të portofolit elektronik në Energy Casino: Skrill dhe Skrill 1-Tap, Neteller, Qiwi, Moneta.ru, Yandex dhe Paymenticon.

Withdrawals

EnergyCasino ka vendosur një kufi minimal të tërheqjes prej 20 £ dhe deri në 5,000 £ në ditë, por asnjë tarifë nuk i bashkëngjitet pagesës së parë. Megjithatë, tërheqjet e radhës tërheqin një tarifë prej 5 £. Lojtarët mund të përdorin Moneta.ru, Yandex Money, QIWI, Transfertë bankare, EcoPayz, Skrill, MasterCard, Trustly, WebMoney, Neteller dhe Visa. Koha e miratimit është disa ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+175
+173
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+7
+5
Mbyll

Languages

Faqja e EnergyCasino vjen në dialekte të ndryshme si anglisht kanadeze, anglisht irlandeze, anglisht indiane, vietnameze, rusisht, polake, gjermane, turke, hungareze, finlandeze dhe norvegjeze. Faqja e internetit mund të mos jetë e disponueshme në disa vende ku kumari është i ndaluar. Si të tillë, lojtarët nga rajone të tilla si Hong Kongu, Jemeni dhe Iraku janë të bllokuar.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

EnergyCasino ka një vlerësim të lartë 8.2 dhe ka funksionuar që nga 2013 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë EnergyCasino si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në EnergyCasino për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të EnergyCasino . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

EnergyCasino gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. EnergyCasino siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Nuk është për t'u habitur që EnergyCasino është plot aksion duke marrë parasysh emrin e tij të gjallë. E regjistruar në Maltë, MB, kjo markë kazinoje i përket Probe Investments Limited dhe ekziston që nga viti 2013. EnergyCasino ka një Licenca e Komisionit të Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Faqja kryesore ia vlen të shikohet, duke projektuar një ambient eklektik, një mjedis perfekt për lojërat dhe lojërat e fatit në internet.

EnergyCasino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2013

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në EnergyCasino . Vizitoni faqen EnergyCasino dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Koha e përgjigjes në Energy Casino është e shpejtë, me operatorë që flasin të gjitha llojet e anglishtes për të akomoduar lojtarë nga vende të ndryshme. Mbështetja e klientit në bisedën e drejtpërdrejtë është e disponueshme gjatë gjithë javës, nga e hëna në të premte nga ora 9:00 deri në 00:00 CET. Plus, qendra e burimeve në FAQ është mjaft e dobishme, dhe emaili dhe numri i telefonit janë dhënë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në EnergyCasino , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Blackjack, Baccarat, Caribbean Stud, Slotat, Kazino Holdem për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

EnergyCasino ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e EnergyCasino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Depozitimi i parave në EnergyCasino është mjaft i lehtë falë një game të gjerë monedhash të mbështetura, duke përfshirë EUR, GBP, USD, CZK, RON, fshij, PLN HUF, NOK, SEK dhe BNG. Lojtarët nuk duhet të presin për të luajtur pasi të kenë krijuar llogaritë e tyre. Gjithçka që duhet të bëjnë është të zgjedhin monedhën që funksionon më mirë për ta.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov