Europa Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
Europa Casino
Europa Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.1
Përfitimet
+ Pagesa të larta > 98%
+ Miqësore për celularin
+ Besuar që nga viti 2003

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (4)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (73)
ATM
ATM Online
AirPay
Ali Pay
American Express
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Baloto
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Boku
Boleto
Bradesco
CLICK2PAY
Citadel Internet Bank
Debit Card
E-wallets
EPS
EasyEFT
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Fast Bank Transfer
GiroPay
Instant Bank
Instant Banking
Instant Debit
Instant bank transfer
Interac
Internet Banking
Klarna
MaestroMasterCard
Moneta
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
Otopay
POLi
PassNGo
PayPalPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Revolut
SafetyPay
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Sofort (by Skrill)
SporoPay
Transfer Money
UPI
UnionPay
Visa Debit
Visa Electron
Voucher
WeChat Pay
WebMoney
Western Union
Wire Transfer
Yandex Money
Zimpler
eChecks
ePay
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (33)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinar Jordanez
Dinari Maqedonas
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Krona Islandeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Levi Bullgar
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Argjentina
Brazili
Kili
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Amaya (Chartwell)
Apollo Games
Aristocrat
Asia Gaming
NetEnt
Netoplay
White Hat Gaming
XPro Gaming
Yggdrasil Gaming
ZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet

About

Me mbi dhjetë vjet përvojë në industrinë e lojërave të fatit, Europa Casino është një markë shtëpiake. Që kur filloi në 2003, ajo ka pësuar disa ndryshime pronësie. Fillimisht, ai operohej nga kompania e saj mëmë problematike, Imperial E-Club Casinos. Në ditët e sotme, operohet nga Universe Entertainment Services nën një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Europa Casino

Games

Me mbi 400 lojëra në bibliotekën e saj, Europa Casino ka diçka për çdo lojtar. Pavarësisht nëse janë lojëra klasike apo moderne, kjo kazino është e mbushur me lojëra të ndryshme nga Playtech. Lojtarët e ruletës mund të shijojnë versione si American Roulette, Roulette Pro, Marvel Roulette, French Roulette, European Roulette dhe 3D Roulette. Të apasionuarit pas pokerit do të jenë të emocionuar nga variante të tilla si Deuces Wild, Mega Jacks, Jacks or Better, Joker Poker, Tens or Better, 2 Ways Royal, Caribbean Poker, Kazino mbajini ato, dhe Aces dhe Fytyrat me 4 rreshta. Koleksioni i lojërave elektronike përfshin tituj si Incredible Hulk, Fantastic Four, Atlantis Queen, Dolphin Reef dhe Thai Temple. Më shumë lojëra që ofrohen përfshijnë craps, blackjack, baccarat dhe letra gërvishtëse.

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes në këtë kazino janë paksa të kufizuara në instaDebit, Skrill, MyCitadel, Visa, Visa Electron, Neteller, ClickandBuy dhe Check. Pagesat minimale dhe maksimale varen nga faktorë të tillë si vendndodhja gjeografike e lojtarit, mënyra e zgjedhur e pagesës dhe monedha. Koha e përpunimit është nga 96 orë deri në shtatë ditë.

Monedhat

Transaksionet drejt dhe nga Europa Casino mund të kryhen nëpërmjet krona daneze, korona norvegjeze, dollarë amerikanë, dollarë australianë, euro, rand i Afrikës së Jugut, franga zvicerane, dollarë kanadezë, paund britanik dhe korona suedeze. Lista e monedhave të mbështetura mund të ngushtohet në varësi të mënyrës së pagesës ose pagesës së lojtarit.

Bonuses

Argëtimi i lojërave të fatit fillon menjëherë pasi lojtarët regjistrohen. 2400 dollarë bonus regjistrimi mirëpret të gjithë kumarxhinjtë e rinj. Ky shpërblim jepet me këste javore dhe mujore. Promocione të tjera përfshijnë një bonus depozite të dytë, referojuni një nxitjeje për një mik, pikë kompromisi, rrotullime falas të martën, rrotullimi i një fitoreje, bonusi javor i besnikërisë dhe bonusi Chesire Cat.

Languages

Europa Casino është e përhapur në vendet evropiane. Për këtë arsye, ai mbështet gjuhë të ndryshme. Këto gjuhë përfshijnë anglisht, gjermanisht, polonisht, spanjisht, Magyar, çeke, italisht, frëngjisht, greke, suedeze, rusisht, dhe portugez. Gjuha e faqes së internetit do të ndryshojë automatikisht në varësi të vendndodhjes së lojtarit. Mbështetja e klientit lëshohet gjithashtu në këto gjuhë të përmendura.

Support

Informacione të përgjithshme dhe udhëzues të shpejtë mund të merren nga seksioni i detajuar FAQ i kësaj faqeje kazino. Nëse një lojtar nuk është i kënaqur me këtë seksion, ai/ajo mund të vazhdojë të përdorë funksionin Live Chat. Mbështetja mund të arrihet edhe nëpërmjet linjës së tyre telefonike, +35-924-008-916. Ndihma është e disponueshme çdo ditë midis orës 06:00 dhe 00:00 GMT 7.

Deposits

Kur bëhet fjalë për bankat, Europa Casino mbështet shumë procese pagese. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre përmes InstaDebit, Maestro, Visa, Mastercard, Skrill, MuchBetter, ecoPayz, Neteller, Paysafecard, EasyEFT, ClickandBuy, iDebit, Entropay, ePro, WebMoney, PayPal, PayU, QIWI, SporoPay, SafetyPay, Swiff, WebMoney, Ukash, TrustPay, Multibanco, Todito Cash, GiroPay, AstroPay Card, eKonto, dhe Banka Wire.