Evolve

Age Limit
Evolve
Evolve is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Duke hyrë në lojërat e fatit në internet skenë vetëm në vitin 2020, Evolve Casino është një nga fëmijët e rinj në bllok.

Megjithë rininë e tij, është në rrugë të mbarë për të qenë një forcë për t'u llogaritur, duke ofruar mijëra lojëra argëtuese, emocionuese dhe fitimprurëse. Evolve Casino operon nën Mountberg Ltd. me bazë në Qipro dhe mban një licencë lojrash të lëshuar nga Curacao përmes Mountberg BV.

Games

Të qenit një kazino e re nuk e ka penguar Evolve që të dalë plotësisht kur bëhet fjalë për katalogun e saj të lojërave. Lojtarët mund të zgjedhin më shumë se 2000 tituj të lojërave të kazinove në internet në kategoritë që përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra tavoline, lojëra jackpot dhe kazino live.

Nga video pokeri te jackpotet progresive te lojëra elektronike klasike, ka diçka për çdo lojtar në internet.

Withdrawals

Metoda e depozitimit e përdorur nga një lojtar është zakonisht e njëjta metodë e përdorur për një tërheqje. Pra, lojtarët që bëjnë depozitimin e tyre përmes kuletave elektronike ose transfertave bankare do të marrin tërheqjet e tyre me të njëjtën metodë.

Shuma minimale e tërheqjes është 30 € ose 30 dollarë; megjithatë, ata jashtë Evropës që tërheqin fitimet e tyre nëpërmjet transfertës bankare duhet të bëjnë një tërheqje minimale prej $500.

Bonuses

Anëtarët e rinj fillojnë përvojën e tyre të Evolve Casino bonuse të mirëseardhjes deri në 1000 EUR dhe 100 rrotullime parash për depozitat e tyre të para, të dyta dhe të treta. Ky është gjithashtu një kthim javor i parave që anëtarët mund të kërkojnë çdo të hënë.

Dhe për më shumë para shtesë, kazinoja mban turne javore, secila prej të cilave përmban një numër të madh çmimesh ditore.

Languages

Edhe pse Evolve Casino mund të aksesohet nga lojtarë në rajone të ndryshme të botës, ajo është kryesisht e orientuar drejt atyre që jetojnë në Evropë, siç tregon përzgjedhja e gjuhës.

Faqja është e disponueshme në gjermanisht, anglisht, finlandisht, norvegjeze dhe frëngjisht. Prandaj, luajtja e lojërave të kazinosë dhe lundrimi në faqe është bërë më e përshtatshme për njerëzit që flasin këto gjuhë.

Monedhat

Lojtarët kanë një zgjedhje midis disa monedhave kryesore kur bëjnë transaksione me Evolve Casino. Ata mund të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre të kazinosë duke përdorur euro, korona norvegjeze (NOK), dollarë amerikanë (USD), dollarë të Zelandës së Re (NZD), dollarë kanadezë (CAD) ose dollarë australianë (AUD).

Kriptomonedhat si bitcoin, ethereum dhe litecoin mbështeten gjithashtu nga kazinoja.

Software

Disa nga zhvilluesit më të mëdhenj dhe më të mirë të softuerit të lojërave në industrinë e kazinove në internet ndihmojnë që Evolve Casino të shkëlqejë. Ato përfshijnë Yggdrasil, Betsoft, Oryx, PG Soft, Vivo Gaming dhe Caleta.

Lojtarët gjithashtu mund të kënaqen me lojëra të tilla si Luaj'n GO, ELK Studios, Salsa, Nolimit City dhe dhjetra të tjera.

Support

Për pyetje ose shqetësime që kërkojnë një përgjigje të menjëhershme, lojtarët mund të përdorin funksionin e bisedës live në faqen e Evolve Casino.

Nëse një operator i bisedës live nuk është i disponueshëm, lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit nëpërmjet një formulari mesazhi në sajt ose duke i dërguar me email në support@hd.evolvecasino.com. Stafi mbështetës i kazinosë do të japë një përgjigje në kohën e duhur.

Deposits

Ofertat e Evolve Casino disa mënyra depozitimi, të cilat përfshijnë transferta elektronike bankare, si dhe karta debiti virtuale dhe karta më tradicionale të kreditit dhe debitit.

Sistemet e portofolit elektronik pranohen gjithashtu, ku më të njohurit janë Skrill, Neteller dhe ecoPayz. Shërbimet e kuponëve me parapagesë si Neosurf dhe paysafecard janë opsione të tjera depozitimi që anëtarët duhet të marrin në konsideratë.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Australia
Franca
Kanadaja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (54)
Apex Gaming
Apollo Games
Asia Gaming
Betgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
DreamTech
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
Novomatic
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playlogic Entertainment
Playtech
Red Tiger Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet