FAFA855

Age Limit
FAFA855
FAFA855 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

About

FAFA855 u themelua në vitin 2012 dhe është një yll në rritje në skenën e kazinove online të Azisë Juglindore. Kjo kazino e re fokusohet në tregjet e lojërave të fatit në internet Tajlandë, Indonezia dhe Kamboxhia. Ajo operon nën kujdesin e Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Lojtarët mund të zgjedhin nga një mori lojërash emocionuese në kazino në internet, si dhe mundësi bastesh sportive.

FAFA855

Games

FAFA855 ofron një sërë lojërash argëtuese dhe emocionuese. Ata që i duan lojërat me letra do të shijojnë një ose dy raunde video poker ose baccarat. Të apasionuarit pas numrave do t'i vlerësojnë lojërat keno dhe llotarie. Slotet janë gjithmonë të njohura dhe ka qindra të ofruara nga FAFA855. Ndërkohë, sportdashësit mund të bastojnë në ndeshje emocionuese në fushat e futbollit, luftimeve me gjela dhe më shumë.

Withdrawals

Lojtarët që duan të tërheqin fitimet e tyre nuk do ta kenë të vështirë ta bëjnë këtë për shkak të procesit të thjeshtë dhe plotësisht të automatizuar të FAFA855. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të plotësojnë shumën që duan të tërheqin dhe ta konfirmojnë atë me një klikim të një butoni. Brenda tre minutave, fondet e tërhequra transferohen në mënyrë elektronike nga llogaria e tyre FAFA855 në llogarinë e tyre bankare lokale.

Monedhat

Lojtarët në Tajlandë do ta kenë të lehtë dhe të përshtatshëm për të kryer transaksione me FAFA855 pasi ai e pranon atë Baht Thai (฿). Po kështu, lojtarët në Kamboxhia përfitojnë nga pranimi nga Kazino i dollarit të Shteteve të Bashkuara ($), i cili është një nga monedhat kryesore të Kamboxhias. Ata mund të përqendrohen në lojëra në vend që të merren me kurset e këmbimit dhe konvertimet.

Bonuses

Disa bonuse të shkëlqyera i presin anëtarët e rinj dhe të vjetër. FAFA855 përshëndet anëtarët e rinj me një bonus mirëseardhjeje dhe i shpërblen ata me një bonus tjetër në depozitën e tyre të parë. Promocione të tjera argëtuese dhe shpërblyese përfshijnë një bonus ditor të lojërave elektronike, një zbritje javore për baccarat dhe zbritje ditore në lojërat e gjuajtjes me peshk. Ofrohen gjithashtu zbritje të basteve sportive.

Languages

Për të akomoduar lojtarët në Tajlandë, Indonezi dhe Kamboxhia, kazinoja online FAFA855 është e disponueshme në Thai, indonezisht dhe khmer. Lojtarët në këto vende kanë avantazhin e lundrimit të faqes dhe kontaktit me mbështetjen e klientit me lehtësi në gjuhën e tyre amtare. Ata që nuk flasin gjuhët e lartpërmendura mund të kenë akses në versionin anglisht të FAFA855.

Mobile

FAFA855 është i pajtueshëm me një gamë të gjerë pajisjesh. Përveçse është e aksesueshme në kompjuterë desktop, kazinoja online është miqësore me celularin dhe mund të shijohet duke përdorur një shfletues ueb celular ose përmes një aplikacioni të shkarkueshëm. Ai gjithashtu krenohet me një kazino të gjallë Live ku lojtarët mund të kënaqen me lojëra të njohura të transmetuara në kohë reale si poker, ruletë dhe më shumë.

Software

FAFA855 krenohet me partneritetin e tij me disa nga furnizuesit e shquar të softuerit të kazinosë në industrinë e lojërave të fatit në internet. Disa shembuj janë Deluxe Gold, Sexy Baccarat dhe All Bet. Lojëra nga ofruesit e softuerit të kazinosë si Gameplay Interactive, Lojëra në Azi, SA Gaming dhe AFB Gaming gjithashtu kontribuojnë në përvojën shembullore të lojërave të fatit në internet në FAFA855.

Support

Lojtarët që dëshirojnë të bëjnë një hetim, të shprehin një shqetësim ose ankesë, ose thjesht të japin komente të përgjithshme, mund të arrijnë mbështetjen e klientit në disa mënyra. Të chat live në sajt është i hapur 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, kështu që lojtarët mund të ndjehen të lirë të kontaktojnë në çdo kohë. Ose ata mund të kontaktojnë mbështetjen përmes platformës së mesazheve Line ose përmes postës elektronike.

Deposits

Të luash pothuajse menjëherë pasi të bësh një depozitë është një nga pikat më të forta të FAFA855. Pasi lojtarët të financojnë llogaritë e tyre në sajt nëpërmjet skanimeve bankare në internet, True Wallet ose kodeve QR, ata do të presin vetëm rreth një minutë që pagesa e tyre të përpunohet. Për më tepër, depozitat pranohen gjatë gjithë kohës.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (7)
Bonus cashback
Bonus referimi
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Indoneziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Baccarat
Bast në Futboll
Baste online
Cockfighting
KenoLotariaPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Indonezia
Kamboxhia
Tajlandë
SoftwareSoftware (13)
Allbet Gaming
Asia Gaming
Dragoon Soft
Evolution Gaming
Gameplay Interactive
Habanero
Microgaming
PlayStar
PlaytechPragmatic Play
SA Gaming
Sexy Baccarat
WMS (Williams Interactive)