Fat Boss

Age Limit
Fat Boss
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

E lançuar në vitin 2019, FatBoss është ndër kazinotë më të mira celulare sot. Kazinoja në internet fituese e çmimeve është në pronësi dhe operuar nga Mobile Technology Marketing Ltd, e njëjta kompani që zotëron dhe operon Bingo Online. FatBoss është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Curacao nga Curacao eGaming (Master Gaming License CEG-IP/2014-0112).

Fat Boss

Games

FatBoss ka një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh kumari. Ka shumë lojëra kazinoje në internet që përshkojnë zhanre të njohura si ruleta, lojëra elektronike, blackjack, jackpots dhe më shumë. Është interesante që FatBoss, pavarësisht se është një kazino relativisht e re në internet, ka një kazino të drejtpërdrejtë që transmeton lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga kazinotë dhe studiot e njohura të tokës.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për përpunimin e tërheqjeve, opsionet janë gjithashtu fleksibël. Lojtarët mund t'i kanalizojnë fitimet në mënyra të ndryshme pagese në internet, nga kartat e kreditit te kuletat elektronike. Për rekord, ekzistojnë kufijtë minimalë dhe maksimalë të tërheqjes. Gjithashtu, vini re, koha e kthimit dhe tarifat ndryshojnë në varësi të metodës së përdorur të tërheqjes. Monedhat Një avantazh i FatBoss Casino është se i lejon lojtarët të luajnë kumar duke përdorur monedhën fiat dhe kripto, e cila po bëhet e njohur në ditët e sotme. Monedhat e disponueshme fiat përfshijnë dollarin amerikan, euron, paundin britanik, dollarin australian, dollarin kanadez, rublën ruse dhe dollarin e Zelandës së Re. Sa i përket kriptomonedhës, lojtarët mund të përdorin bitcoin.

Bonuses

Ashtu si shumica e kazinove të reja në internet, FatBoss ka disa promovime bujare për lojtarët e rinj. Ekziston një bonus ekskluziv i mirëseardhjes që përfshin një bonus depozite dhe rrotullime falas. Përveç paketës së mirëseardhjes, ka bonuse të ringarkimit, çmime javore në para dhe promovime të tjera të rregullta. Ekziston gjithashtu një skemë besnikërie që u jep lojtarëve pikë ndërsa vazhdojnë të luajnë.

Languages

FatBoss Casino synon të ofrojë shërbimet e saj të lojërave të fatit për lojtarët nga të gjitha sferat e jetës. Kjo është arsyeja pse kompania ka investuar në një faqe interneti intuitive dhe shumëgjuhëshe që mbështet disa gjuhë ndërkombëtare, duke përfshirë anglisht, frëngjisht, gjermanisht, rusisht dhe japonisht. Lojtarët mund të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar në çdo kohë, në fund të faqes.

Mobile

I disponueshëm si lojë e menjëhershme në desktop dhe celular, lojtarët nuk kanë nevojë të instalojnë ndonjë shtesë, softuer ose shtesë për të filluar me FatBoss. Kazinoja është ideale për të dy lojtarët e rastësishëm, falë shumëllojshmërisë së gjerë të lojërave të kazinosë. Nga ana tjetër, seksioni i kazinosë live është përshtatur për kumarxhinjtë me përvojë.

Software

Për të thënë të paktën, përzgjedhja e lojës FatBoss është mbresëlënëse. Lojtarëve u garantohen lojërat më të fundit të zhvilluara duke përdorur risitë më të fundit si HTML. Disa nga furnizuesit e lojërave në partneritet me FatBoss përfshijnë Evolution Gaming, LuckyStreak, Authentic Gaming, Play 'n GO, Playson, Red Rake Gaming, Visionary iGaming dhe Ezugi, ndër të tjera.

Support

Ndryshe nga shumica e kolegëve të tij atje, FatBoss ka mbështetje të besueshme ndaj klientit. Kumarxhinjtë mund të kontaktojnë kazinonë nëpërmjet një bisede të drejtpërdrejtë të përgjegjshme që ofron kthesë të shpejtë. Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme të hënën deri të premten: 10:00 deri në 00:00 CET dhe të shtunën-e dielën: 10:00 deri në 23:00 CET. Përveç bisedës live, FatBoss ka ofruar një adresë emaili dhe një FAQ të detajuar.

Deposits

Për të siguruar që asnjë lojtar të mos mbetet pas, FatBoss e ka bërë bankën të lehtë, të shpejtë dhe të përballueshme. Lojtarët kanë një grup të gjerë mënyrash pagese në internet për të zgjedhur kur bëjnë depozita. Lista përfshin kartat e kreditit si MasterCard, VISA dhe Paysafecard, si dhe eWallets, talk of Skrill dhe Neteller.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Austria
Estonia
Franca
Japonia
Letonia
Lituania
Polonia
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming