First Casino New Casino Rishikoni

Age Limit
First Casino
First Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Përfitimet
+ Më shumë se 2000 lojëra
+ Mbështetje Livechat 24/7
+ Bonuset e vërteta

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Arabe
Franceze
Kineze
Ruse
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Hryvnia Ukrainase
ShtetetShtetet (1)
Ukraina
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
GameArt
GreenTube
Habanero
Igrosoft
Inbet Games
Kalamba Games
Novomatic
Paltipus
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Revolver Gaming
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Thunderspin
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming

First Casino

First Casino është një kazino krejt e re në internet. Për sa i përket të ardhurave, kjo kazino e re është një kazino më e vogël në internet. Të ardhurat e një kazinoje janë një konsideratë e rëndësishme, pasi kazinotë më të mëdha nuk duhet të kenë vështirësi për të paguar fitime të mëdha, ndërsa kazinotë më të vogla mund të kenë vështirësi nëse fitoni të mëdha. Ai përmban shumë pak informacion. Sa më shumë informacion të bëhet i disponueshëm, ne do ta rivlerësojmë këtë kazino të re.

Pse të luani në First Casino?

Mund të mos jetë e mundur të shijoni një natë në një pijetore të mbushur me njerëz ose të udhëtoni nëpër botë për momentin, por gjithsesi mund të argëtoheni shumë pa dalë nga shtëpia. Të luash në First Casino në internet mund të rezultojë të jetë një nga vendimet më të mira që keni marrë ndonjëherë. Sepse të luash në këtë kazino të re është shumë e përshtatshme dhe e thjeshtë. Ju mund të luani një sërë lojërash në këtë kazino dhe është shumë e sigurt dhe e sigurt.

About

First Casino është një kazino relativisht e re në internet e krijuar në vitin 2020 dhe e licencuar në shkurt 2021, kështu që është shumë herët të thuhet nëse është jashtëzakonisht e keqe, e përsosur ose diku në mes. Kjo është arsyeja pse ne e kemi caktuar atë si një kazino të re në internet. Kjo kazino e re është e bazuar në Ukrainë, është e disponueshme në shumë gjuhë.

Games

First Casino ju ofron shumë lloje lojërash interesante dhe emocionuese dhe bonuse për të luajtur rregullisht këto lojëra. Disa nga lojërat më të njohura të ofruara nga kjo kazino e re janë:

 • Slots
 • Lojëra tavoline
 • Blackjack
 • Video poker
 • Bingo

Në këtë kazino të re dhe në zhvillim janë gjithashtu të disponueshme lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë.

Bonuses

Kjo kazino e re ofron bonuse dhe promovime për përdoruesit e saj. Kur regjistroheni si përdorues i ri, First Casino ju ofron një bonus mirëseardhjeje dhe bonuse depozitash. 

Depozita e parë: Bëni një depozitë të parë prej 100 UAH dhe vendosni bast 30 herë + 111 rrotullime

Depozita e dytë: 111% bonus

Depozita e tretë: 111% bonus

Disa promovime të tjera janë gjithashtu të disponueshme në faqen e saj:

 • Bonusi javor
 • Bonusi i Gëzuar Ditëlindjen
 • Bonus për arritje të nivelit
 • Bonuset VIP

Payments

Para se të luajnë në First Casino, lojtarët mund të depozitojnë fonde në mënyra të ndryshme. Për shkak se kazinoja është e njohur në vende të tilla si Ukraina, Rusia, Kina dhe Turqia, First Casino pranon metoda kryesore të depozitimit si:

 • Viza
 • MasterCard
 • Privat24
 • +21
 • Kartë debiti

Tërheqjet janë të disponueshme gjatë gjithë kohës. Kërkesa juaj mund të marrë deri në 24 orë për t'u përpunuar. Shpejtësia me të cilën transferohen fondet përcaktohet nga sistemi i pagesave dhe banka juaj. shënim! Të gjitha pagesat përpunohen në të njëjtën mënyrë si mbushjet.

Monedhat

Pasi kazinoja e parë është kazino e re dhe në këtë kohë nuk mbështet shumë monedha. Mund të jetë në të ardhmen trhey do të ofrojë më shumë opsion monedhë. Kjo kazino e re lejon depozitat dhe tërheqjet dhe UAH dhe EURO.

Languages

Përmbajtja e faqes në internet mund të aksesohet në shumë gjuhë. Përkundrazi është një kazino e re, por gjëja e mirë është se ofron faqe interneti shumëgjuhëshe. Disa nga gjuhët e njohura janë L

 • Arabia
 • anglisht
 • ukrainase
 • turk
 • kineze dhe shumë të tjera

Software

Disa nga prodhuesit më të mirë të iGaming të industrisë së kazinove u sjellin lojtarëve këto lojëra të njohura të Kazinosë së Re. Disa nga programet që mbështesin lojërat e kësaj kazinoje të re online janë:

 • VetëmLuaj
 • Igrosoft
 • EGT
 • Inbet
 • Lojë e projektit

Support

Mbështetja e klientit luan një rol të rëndësishëm në përparimin në çdo Kazino dhe është më e rëndësishme nëse kasina është e re si First Casino. Kjo kazino e re ju ofron opsionin Live Chat 27/7 dhe një mbështetje me email për përdoruesit e saj. 

Bisedë e drejtpërdrejtë: 24/7 

Email: support@first.ua