Futocasi

Age Limit
Futocasi
Futocasi is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

E themeluar në maj 2020, Futocasi është një kazino e re në internet, klientët e së cilës janë kryesisht në Japoni. Ajo është në pronësi të Starfish Media NV dhe operon me një licencë për lojërat e fatit të lëshuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja synon lojtarët në Japonia dhe ofron një bollëk lojërash të pëlqyera.

Futocasi

Games

Pavarësisht se është një kazino e re, Futocasi di si t'i kënaqë lojtarët e tij me përzgjedhjen e gjerë të lojërave. Ka lojëra të ndryshme jackpot dhe ruletë dhe lojëra tavoline si craps dhe baccarat. Sigurisht, të preferuarat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme. Kjo perfshin blackjack, Texas Hold'em dhe Joker Poker. Ka edhe shumë lojëra slot.

Withdrawals

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre përmes metodës së depozitimit që kanë përdorur. Nëse një lojtar depoziton fonde nëpërmjet kartë Krediti, për shembull, ai ose ajo do të marrë paratë që fituan edhe nëpërmjet kartës së kreditit. Nuk ka tarifa për përpunimin e tërheqjeve deri në një kufi të caktuar. Pasi të jetë arritur ai kufi, do të paguhet një tarifë shërbimi për çdo tërheqje.

Monedhat

Kazinoja pranon pagesa në jen japonez (¥), sterlina britanike (£), euro (€) dhe dollarë amerikanë ($). Megjithëse Futocasi u shërben kryesisht lojtarëve në Japoni, të kesh opsione të tjera të monedhës e bën atë më fleksibël. Pagesat e marra në valuta që nuk janë euro konvertohen në sterlina paund ose dollarë amerikanë në varësi të mënyrës së pagesës.

Bonuses

Kazino përshëndet lojtarët e rinj me bonuse bujare të mirëseardhjes. Përveç përputhjes së depozitës së parë të një lojtari 100% - deri në 6,000 jen - ofron gjithashtu 100 rrotullime falas. Kur lojtarët bëjnë depozitat e tyre të dyta dhe të treta, Kazino jep një bonus 50% deri në 12,000 dhe 24,000 jen respektivisht.

Languages

Futocasi synon lojtarët në Japoni, kështu që faqja e internetit është plotësisht e disponueshme në japoneze. Kjo e bën të lehtë dhe pa probleme për lojtarët që të lundrojnë në Kazino dhe të shijojnë ofertat e saj të shumta në gjuhën e tyre. Nga faqja kryesore dhe lojërat deri te FAQ dhe këshilla për zgjidhjen e problemeve, gjithçka është në japonisht.

Mobile

Futocasi është një kazino e re, lojërat e së cilës mund të shijohen në mënyra të ndryshme. Faqja e internetit është lehtësisht e aksesueshme në kompjuterë desktop dhe në ueb celular duke përdorur një tablet ose një smartphone. Gjithashtu, përveç opsioneve të lojës së menjëhershme, Futocasi ka gjithashtu një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë që ofron të preferuarat si blackjack, ruletë dhe baccarat.

Software

Futocasi ka bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit më të njohur të lojërave për t'u ofruar lojtarëve argëtimin dhe eksitimin që ata dëshirojnë. Një shembull është Evolution Gaming, zhvilluesi i Caribbean Stud Poker dhe Ultimate Texas Holdem. Furnizuesit e tjerë të softuerit të Kazinosë përfshijnë PlayNGo, Betsoft, Microgaming, iSoftBet, Ezugi, Red Rake Gaming dhe Yggdrasil.

Support

Mbështetja e klientit mund të arrihet me email, i cili është i disponueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Biseda e drejtpërdrejtë në faqen e internetit është një tjetër mundësi; është në dispozicion shtatë ditë në javë, nga ora 16:00 deri në mesnatë. Stafi ndërkombëtar i mbështetjes së klientit të Futocasi ofron një kohë të mirë përgjigjeje ndaj pyetjeve, komenteve, shqetësimeve dhe sugjerimeve.

Deposits

Lojtarët mund të depozitojnë një minimum prej 1,000 jen dhe një maksimum prej 1,000,000 jen me disa metoda. Këto përfshijnë kartat e kreditit si JCB, Visa dhe MasterCard. Pika e Venusit, Ecopayz dhe MuchBetter. Nuk ka asnjë tarifë për të përdorur asnjë nga këto metoda dhe lojtarët do të shohin depozitat e tyre të pasqyruara në llogarinë e tyre Futocasi menjëherë. Pranohen edhe kriptovalutat, megjithëse përfshin një tarifë standarde.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Japoneze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Japonia
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming