Rishikimi i ri i bonusit të Gaming Club

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Vitet e përvojës e kanë ndihmuar faqen në përshtatjen e bonuseve dhe promovimeve që janë perfekte për lojtarë si ju, sipas ekipit tonë të rishikimit të Gaming Club Casino, dhe gjithçka fillon me bonusin bujar të mirëseardhjes. Secila nga dy depozitat tuaja të para do t'ju fitojë një bonus fantastik depozitash. Do të keni akses në Rrotën e Bonusit pasi të keni luajtur përmes bonusit tuaj të mirëseardhjes. Kjo mund të gjendet pranë emrit tuaj të përdoruesit në krye të faqes. Çdo katër orë, jepini një rrotullim për të fituar pikë besnikërie, rrotullime falas, kredite bonus dhe çmime të tjera emocionuese.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Lojtarët mund të shijojnë një sërë lojërash strategjish dhe fati në Gaming Club. Në faqen e internetit, ju mund të luani lojëra elektronike, blackjack, ruletë, baccarat, poker, video poker, sic bo, karta gërvishtëse dhe keno. Wilds, scatter, lojëra bonus dhe veçori të tjera të veçanta janë të disponueshme si në lojëra elektronike me tre ashtu edhe në pesë rrotulla. Ka bonuse të shumta të disponueshme në ruletë, dhe ka disa variacione të ndryshme blackjack.

Software

Softueri Microgaming përdoret ekskluzivisht në Gaming Club Casino. Softueri i vlerësuar me çmime, si kazino, ka qenë i pranishëm për një kohë të gjatë, por kritikët dhe përdoruesit vazhdojnë ta lavdërojnë atë për përkushtimin e tij ndaj cilësisë dhe gatishmërinë për të ndryshuar me kohën. Microgaming ishte dikur ofruesi i vetëm i softuerit online; tani janë me dhjetëra. Microgaming, nga ana tjetër, ka ruajtur pozicionin e saj si ofruesi kryesor i kazinove online përmes përditësimeve dhe përmirësimeve të vazhdueshme.

Payments

Payments

Për sa i përket bankingut, Gaming Club ofron një shumëllojshmëri mënyrash pagese të besueshme për depozitime dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta. Lojtarët mund të bëjnë transaksione përmes opsioneve si [ Neteller, MasterCard, Credit Cards, Trustly, Visa .

Deposits

Lojtarët në Gaming Club mund të depozitojnë duke përdorur Neteller, Playsafe Card, Skrill, Eco Card, Insta Debit, Echeck, Transfertë direkte bankare dhe Visa, Maestro dhe MasterCard, si dhe Visa, Maestro dhe MasterCard. Kartat e kreditit, kartat e debitit, EntroPay Visa, Neteller dhe Ukash janë të gjitha opsione për lojtarët celularë për të financuar llogaritë e tyre të lojërave. Çuditërisht, faqja nuk e pranon ende Bitcoin si një opsion pagese; megjithatë, ndërsa kriptomonedha rritet në popullaritet, unë pres që ajo të bëhet një opsion pagese këtu më shpejt se sa vonë.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes janë të njëjta me metodat e depozitimit. Tërheqjet përpunohen në 48 orë, sipas sajtit, i cili pretendon se ka disa nga kohët më të shpejta të tërheqjes në industri.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Anglisht, spanjisht, frëngjisht, holandisht, suedisht, norvegjez, finlandisht, rusisht, portugalisht, polonisht, letonisht, greqisht, japonisht, hungarisht, anglishtja kaliforniane, anglishtja bermudiane, anglishtja, holandishtja dhe italishtja e Zelandës së Re janë ndër gjuhët dhe dialektet e mbështetura nga Klubi i lojërave. Kjo i lejon lojtarët nga e gjithë bota të kenë akses në një nga faqet e internetit më të njohura të lojërave online në botë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Gaming Club ka një vlerësim të lartë 7.12 dhe ka funksionuar që nga 1994 . Me fjalë të tjera, siguria e tyre dhe kënaqësia e lojërave është vërtetuar me kalimin e kohës. Është me besim që ne rekomandojmë Gaming Club si një kazino të besueshme në internet. Ju mund të ndiheni të sigurt duke luajtur në Gaming Club për shkak të gamës së gjerë të metodave të depozitimit, përzgjedhjes së larmishme të lojërave dhe reputacionit të fortë.

Security

Siguria dhe siguria janë në krye të listës prioritare të Gaming Club . Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar, duke e lejuar atë të pranojë lojtarë në mbarë botën. Për më tepër, faqja e internetit është e koduar SSL për të siguruar që informacioni juaj personal dhe financiar është gjithmonë i sigurt.

Responsible Gaming

Gaming Club gjithashtu promovon kumarin e përgjegjshëm midis klientëve të tij. Faqja e internetit ofron mjete të sigurta të lojërave të fatit si kufijtë e depozitave dhe pushimet e sesioneve për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë dhe shijojnë përvojën e lojërave. Gaming Club siguron kontakte të shpejta me organizatat problematike të lojërave të fatit nëse një lojtar dëshiron të kërkojë ndihmë profesionale.

About

About

Klubi i Lojërave pretendon të jetë kazinoja online më e vjetër dhe më e mirë në botë, pasi ka funksionuar që nga viti 1994. Kumari në internet ishte ende në fillimet e tij kur kazinoja u hap për herë të parë. Pra, nuk është aspak e mahnitshme që kjo kazino veterane jo vetëm që mbijetoi dhe lulëzoi si e sapoardhur, por gjithashtu vazhdoi të zgjerohej dhe përmirësohej me kalimin e kohës pasi teknologjia e re kërkonte të qëndronte konkurruese në tregun e sotëm të vështirë. Digimedia zotëron këtë kazino online afatgjatë, e cila është e certifikuar nga eCogra dhe ka një vulë zyrtare miratimi nga një agjenci e njohur e lojërave të fatit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1994

Account

Regjistrimi i një llogarie është relativisht i thjeshtë në Gaming Club . Vizitoni faqen Gaming Club dhe ndiqni hapat e regjistrimit duke ofruar informacionin e kërkuar. Pasi llogaria të jetë aktive, depozitoni një shumë minimale dhe eksploroni bibliotekën e gjerë të lojërave.

Support

Gaming Club reklamon numra telefoni pa pagesë për më shumë se një duzinë vendesh, duke përfshirë Kanadanë, ku jetoj. Pra, duke qenë se nuk do të më kushtojë asgjë, kuptova pse të mos i telefonoja? Telefonit iu përgjigjën brenda pak sekondash, dhe agjenti iu përgjigj shpejt dhe saktë pyetjes sime në lidhje me metodat e depozitimit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Përpara se të luani lojëra me para të vërteta në Gaming Club , lini gjithmonë para për lojërat e fatit. Kjo duhet të jetë një sasi që mund ta humbni rehat. Dhe më e rëndësishmja, shmangni ndjekjen e humbjeve. Ndërkohë, identifikoni lojërat që ju pëlqen të luani përpara se të hulumtoni ofruesit e lojërave. Gjithmonë zgjidhni lojëra nga një ofrues i besueshëm me vlerësime pozitive midis lojtarëve dhe një reputacion të fortë në industri. Një faqe e re e besueshme e lojërave të fatit duhet të ofrojë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë titujt tuaj të preferuar dhe publikimet e reja. Shikoni Video Poker, Sic Bo, Blackjack, Keno, Baccarat për disa opsione të shkëlqyera.

Promotions & Offers

Gaming Club ka promovime dhe oferta tërheqëse. Falë kësaj, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të kenë një përvojë emocionuese. Vlen të theksohet se marrëveshjet e Gaming Club janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Pra, përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të rishikoni plotësisht kushtet e bonusit. Kjo është për shkak se ato mund të përfshijnë kërkesa specifike të bastit për t'u përmbushur përpara se të tërhiqeni një shpërblim personal.

Monedhat

Monedhat

Monedhat kryesore të mbështetura nga Gaming Club kazino janë dollarë dhe euro.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov