Gate 777 New Casino Rishikoni

Age Limit
Gate 777
Gate 777 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Po kërkoni një kazino të re, të ndryshme? Diçka e njohur, por jo e zakonshme në të njëjtën kohë? Mirë se vini në botën inovative të Kazinosë Gate777.

E themeluar në shkurt 2018 nga pesë drejtues të kazinosë që ishin të lodhur nga të njëjtat e vjetra, të njëjtat të vjetra, Gate777 ofron një faqe interneti krijuese, më shumë se 1200 lojëra dhe bonuse më të mëdha dhe më të shpeshta – të gjitha të sjella tek ju nga një platformë e sigurt dhe e sigurt e licencuar nga të gjithë të autoriteteve të mëposhtme: Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti Suedez i Lojërave të Fatit, Autoriteti i Lojërave të Maltës, Autoriteti i Licencimit të Lojërave elektronike të Curaçao).

Gate777 është i disponueshëm vetëm në vende shumë të rregulluara si Kanadaja, Zelanda e Re, Norvegjia, Finlanda, Suedia, MB, Irlanda, Gjermania, Argjentina, Kili dhe Peruja.

E mrekullueshme, maravilloso! Nuk është çudi që Gate777 ka grumbulluar një ndjekës të ngjashëm me kultin nga e gjithë bota, në kaq shumë tregje të rregulluara. Ne mendojmë se fakti që Gate777 kishte disa fitues të mëdhenj Jackpot ndihmoi reputacionin e saj të mahnitshëm – një lojtar, me qendër në MB, mori 3.3 milionë euro në 2019! Kjo mori shumë mbulim shtypi, duke e bërë Gate777 edhe më të popullarizuar me lojtarët.

Bashkohuni me Gate777 sot për të përfituar nga oferta super bujare e mirëseardhjes, ofertat e shumta në vazhdim, mjedisi i sigurt dhe i sigurt, Mbështetja e shkëlqyer e Klientit dhe shumë mënyra të përshtatshme pagese. Regjistrohu tani - çfarë po pret!?

Bonuses

Ashtu si shumica e kazinove në internet, Gate777 ofron një paketë mirëseardhjeje, dhe një paketë shumë bujare. Nëse nuk keni pasur kurrë një llogari me këtë kazino, do të përshëndeteni me një ofertë gjigante. Oferta ndryshon në varësi të vendndodhjes tuaj, e cila ka të bëjë më shumë me rregulloret lokale se çdo gjë tjetër.

Bonusi i kazinosë në Gjermani dhe Irlandë

Në Gjermani dhe Irlandë, ju merrni një bonus super bujar prej 1000 € kazino plus 100 rrotullime falas. Me depozitën tuaj të parë, do t'ju ofrohet një bonus ndeshje 100% deri në 200 € bujare si dhe 25 rrotullime falas. Më pas, me depozitën tuaj të dytë ju merrni një bonus 50% deri në 200 € dhe 25 rrotullime falas. Me depozitën tuaj të tretë, ju merrni një bonus tjetër prej 50%, këtë herë deri në 300 € të pabesueshme plus 25 rrotullime falas. Më në fund, me depozitën tuaj të 4-të ju merrni 25% bonus deri në 300 € të tjera dhe 25 rrotullime Falas.

Bonusi i kazinosë në Mbretërinë e Bashkuar

Jetoni në Mbretërinë e Bashkuar? Atëherë ju keni të drejtë të merrni një bonus 100% të kazinosë deri në 100 £ plus 25 rrotullime falas. Nëse jetoni në Suedi dhe jeni i ri në Gate777, ju merrni një bonus të ëmbël 150% të kazinosë deri në 2,000 KR, përveç një 77 rrotullimesh Falas. Në Finlandë, ju merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 100 € dhe 25 rrotullime falas.

Bonusi i kazinosë në Norvegji

Gjërat janë pak më emocionuese në Norvegji. Ju merrni deri në 10,000 NOK bonus në kazino, përveç 100 rrotullimeve Falas, të lëshuara gjatë katër depozitave tuaja të para. Ja si funksionon. Me depozitën tuaj të parë, ju merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 2,000 NOK dhe 25 rrotullime falas. Me depozitën tuaj të dytë, ju merrni një bonus të mirë prej 50% deri në 2,000 NOK dhe 25 rrotullime falas. Më pas, me depozitën tuaj të tretë ju merrni një bonus tjetër 50% deri në një 3,000 NOK të pabesueshme dhe 25 rrotullime Falas. Së fundi, me depozitën tuaj të 4-të ju merrni një bonus 25% deri në 3,000 NOK të tjera dhe 25 rrotullime Falas.

Bonusi i kazinosë në Kanada

Në Kanada, oferta e mirëseardhjes Gate777 ndihet edhe më e shijshme se shurupi i panjeve! Një bonus kazino 1,000 $ CA, plus 100 rrotullime falas, të lëshuara gjatë katër depozitave tuaja të para. Me depozitën tuaj të parë, ju merrni një bonus ndeshjeje 100% deri në 200 dollarë CA dhe 25 rrotullime falas. Në depozitën tuaj të dytë, ju merrni një bonus të këndshëm prej 50% deri në 200 $ CA dhe 25 rrotullime falas. Më pas, në depozitën tuaj të tretë, ju merrni një bonus tjetër prej 50%, këtë herë deri në një superbujare CA$300 dhe 25 rrotullime falas. Më pas, në depozitën tuaj të 4-të ju merrni 25% bonus deri në 300 $ CA dhe 25 rrotullime falas.

Bonusi i kazinosë në Kili

Në Kili, ju merrni deri në 1,000,000 CLP në bonus në kazino + 100 rrotullime falas të lëshuara gjatë 4 depozitave tuaja të para. Depozita juaj e parë ju jep një bonus bujare 100% ndeshjeje deri në 200,000 CLP + 25 rrotullime falas. Depozita juaj e dytë ju jep një bonus 50% deri në 200,000 CLP të tjera + 25 rrotullime falas. Më pas, depozita juaj e tretë ju jep një bonus tjetër prej 50% këtë herë deri në një maravilloso 300,000 CLP + 25 rrotullime falas. Së fundmi, depozita juaj e katërt ju jep një bonus 25% deri në 300,000 CLP të tjera + 25 rrotullime falas.

Bonusi i kazinosë në Peru

Në Peru, oferta është deri në 10,000 PEN në bonus kazino + 100 rrotullime falas mbi katër depozitat e para. Me depozitimin tuaj të parë ju merrni një bonus super 100% deri në 2000 PEN + 25 rrotullime falas. Ju jeni depozita juaj e dytë, ju merrni një bonus 50% deri në 2000 PEN të tjera + 25 rrotullime falas. Depozita juaj e tretë ju sjell një bonus tjetër prej 50%, por këtë herë deri në 3,000 PEN + 25 rrotullime falas. Së fundmi, depozita juaj e katërt ju sjell një bonus 25% deri në 3000 PEN + 25 rrotullime falas.

Bonusi i kazinosë në Argjentinë

Në Argjentinë, lojtarët e rinj marrin deri në 100,000 ARS në bonus kazino + 100 rrotullime falas mbi katër depozitat e tyre të para. Me depozitën tuaj të parë, ju merrni një bonus të shijshëm ndeshjeje 100% deri në 20,000 ARS + 25 rrotullime falas. Depozita juaj e dytë ju sjell një bonus të ëmbël 50% deri në 20,000 ARS + 25 rrotullime falas. Depozita juaj e radhës ju sjell një bonus tjetër prej 50%, këtë herë deri në 30,000 ARS + 25 Rrotullime Falas. Së fundmi, depozita juaj e katërt ju jep një bonus 25% deri në një tjetër gjigant 30,000 ARS + 25 rrotullime Falas.

Bonusi i kazinosë në Zelandën e Re

Përtej oqeanit në Zelandën e Re, kivit gëzojnë deri në 1000 dollarë NZ në bonus kazino dhe 100 rrotullime falas, të lëshuara në 4 hapa. Depozita e parë: 100% bonus deri në 200 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas. Depozita e dytë: 50% bonus deri në 200 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas. Depozita e tretë: 50% bonus deri në 300 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas. Depozita e katërt: 25% bonus deri në 300 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas.

Promotions & Offers

Ndërsa Paketa e Mirëseardhjes është super bujare, përvoja e vërtetë Gate777 fillon sapo të bëheni një anëtar i rregullt. Promovimet e shumta në vazhdim e bëjnë plotësisht të vlefshëm të jesh anëtar i Gate777. Ekziston Përmirësimi ditor që ju jep bonuse dhe rrotullime shtesë çdo ditë që bëni një depozitë të re. Ka javore Happy Hour, Weekend Gate-away Prem-Sun, maratonë slot, grupe çmimesh, oferta ekskluzive për anëtarët, oferta një herë dhe të papritur, dhe shumë më tepër.

Support

Përsëritjet shumëgjuhëshe, miqësore dhe profesionale janë të disponueshme 24/7/365 për t'ju ndihmuar me çdo problem në cilëndo nga gjuhët e mëposhtme: anglisht, norvegjez, finlandisht, suedisht, gjermanisht dhe spanjisht. Nëse kërkesa juaj nuk është urgjente, thjesht dërgoni një email te Mbështetja e Klientit në support@Gate777.com. Ata premtojnë t'ju përgjigjen në më pak se 24 orë. Nëse kërkesa juaj është urgjente ose dëshironi të flisni me dikë, shkoni për Bisedën e drejtpërdrejtë përmes shfletuesit tuaj. Është i menjëhershëm, në kohë reale dhe i disponueshëm në çdo ditë, në çdo kohë, përfshirë edhe gjatë pushimeve.

Deposits

Gate777 punon me ofrues të shumtë pagesash për ta bërë bankën super të përshtatshme për ju. Ju mund të përdorni Interac , Instadebit, eco payz, karta krediti (Viza , Mastercard etj.), Neteller, Paypal , Skrill, Ideal, Paysafe , Boku, Ochapay, UPaySafe, Purplepay, Sofort, Ebanking direkt, Dotpay, Ebanking Fi, Nordea, ose Me besim për të kryer transaksionet tuaja – nëse është një depozitë e re apo një kërkesë për tërheqje.

Monedhat e mëposhtme janë të aktivizuara në Gate777: €, £, $, CA$, NZ$, ZAR, CLP, ARS, PEN dhe NOK. Pasi të jeni në sistem – pasi keni treguar dokumentacionin që vërteton se jeni ai që jeni – Gate777 i duhen më pak se 24 orë për të përpunuar kërkesat tuaja për tërheqje, gjë që është super e shpejtë.

Total score8.2
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe softuerësh
+ Kazino online me temë argëtuese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (12)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Bally
Betdigital
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Chance Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Games Warehouse
Genesis Gaming
Inspired
Just For The Win
Leander Games
Lightning Box
Microgaming
Multicommerce Game Studio
NetEnt
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GO
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Sigma Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan