Golden Star

Age Limit
Golden Star
Golden Star is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Golden Star është një faqe kazinoje ndërkombëtare që ekziston që nga viti 2012. Ajo u themelua nga Dama NV dhe vazhdon të operojë me licencë nga Komisioni i Lojërave të Curacao. Faqja e saj e internetit përmban një faqe kryesore me grafika të nivelit të lartë dhe portretizon një atmosferë koktejli. Fantazmat e lojërave do të jenë të kënaqur me këtë dizajn të shkëlqyeshëm të ndërfaqes së përdoruesit.

Golden Star

Games

Ka një kënaqësi për çdo lojtar në Golden Star. Shumë lojëra nga ofruesit më të mirë të lojërave presin këdo që identifikohet. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruar përfshijnë drejtpërdrejt Keno, blackjack live, blackjack live ruse, ruletë live dhe bast me numra. Lojtarët e pokerit do të mahniten nga variante të tilla si Aces and Faces Poker, Double Joker Poker, Oasis Poker, Texas Hold'em, Poker Caribbean, Trey Poker, Aces and Eights Poker, Tens dhe Better Poker. E disponueshme slot titujt përfshijnë Heavy Metal Warriors, Romeo and Juliet, Mega Moolah Isis, Mega Glam Life, Charms and Clovers, Hellboy, Big Bad Wolf dhe Gunsmoke.

Withdrawals

Lojtarët mund të arkëtojnë fitimet e tyre duke përdorur platforma të tilla si transferimi i shpejtë, WebMoney, Visa, MasterCard, Yandex, Paysafecard, Skrill, Qiwi, iDebit, AstroPay Direct, MiFinity, Venus Point, Trustly, transfertë bankare dhe Sticpay. Kufiri i tërheqjes është 4,000 €, ndërsa minimumi i parave të gatshme është 20 €. Koha e përpunimit ndryshon nga çasti në një javë, në varësi të metodës së zgjedhur.

Monedhat

Kazino Golden Star pranon monedhat e mëposhtme: USD, CAD, EUR, BTC, AUD, NOK, NZD, KZT, PLN, KRW, ZAR, Litecoin, CZK, Ethereum dhe JPY. Të gjitha transaksionet duhet të kryhen duke përdorur ndonjë nga monedhat e përmendura. Përfshirja e kriptove do të emocionojë kumarxhinjtë në internet që nuk duan të ndajnë informacionin e tyre financiar.

Bonuses

Kumarxhinjtë e rinj janë futur me një paketë bonusi depozitash me tre pjesë. Depozita e parë tërheq një bonus 100% të përputhur deri në 300 €. Alternativa është 100 mBTC e mbushur me 100 rrotullime falas në Ëmbëlsirat me fat. Depozitat e dyta dhe të treta kanë gjithashtu bonuse. Më shumë përfitime përfshijnë pikë plotësuese, a Bonusi i ringarkimit të fundjavës, dhe gara me slot.

Languages

Meqenëse Golden Star është një kazino ndërkombëtare, ai mbështet gjuhë të ndryshme. Këto përfshijnë EN, DE, FR, IT, RU, FI, NO, BG, ES, ET, HR, TI, EL, SL, CS, SK, TL, JP, PL, HU, CN, AR, IN, AU, PT dhe KO. Lojtarët mund t'i qasen këtyre gjuhëve nga menyja rënëse që shfaqet në butonin EN.

Support

Lojtarët mund të kërkojnë ndihmë duke përdorur rrugë të shumta të ofruara nga Golden Star. Ekziston opsioni i dedikuar i bisedës live që ofron ndihmë 24/7. Futbollistët gjithashtu mund të kontaktojnë me email (support@goldenstar-casino.com) ose përmes telefonit (+44 203 807 6569). Më shumë ndihmë mund të merret në seksionin FAQ të faqes në internet. Opsioni i bisedës live është mënyra më e shpejtë e komunikimit.

Deposits

Golden Star mbështet një gamë të gjerë opsionesh bankare. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur metoda të tilla si Neteller, Skrill, Visa, CoinsPaid, iDebit, AstroPay Direct, WebMoney, Neosurf, Qiwi, PaysafeCard, Yandex Money, transferim i shpejtë dhe transferim bankar. Pagesa minimale është caktuar 10€, ndërsa maksimumi 4000€. Të gjitha depozitat në sit janë të menjëhershme.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonus të regjistrimit
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
GiroPay
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardPrepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Afrika e Jugut
Australia
Japonia
Kanadaja
Kazakistani
Korea Jugore
Norvegjia
Republika Çeke
Rusia
Shtetet e Bashkuara
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (39)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Platipus Gaming
PlaytechPragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet