Goodwin Casino

Age Limit
Goodwin Casino
Goodwin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao

About

Themeluar në vitin 2019, GoodWin është padyshim ndër kazinotë e reja më të mira që ofrojnë lojëra kazino në internet dhe lojëra celulare tani. Marka është në pronësi të Nero Media LP dhe operohet nga Goldstory Ltd. GoodWin Casino është licencuar dhe rregulluar në Curacao nga Curacao eGaming me numrin e licencës 8048/JAZ nën-licencë 8048/JAZ2017-056.

Goodwin Casino

Games

Ndërsa është ende një kazino e re, GoodWin merr një goditje të mirë kur bëhet fjalë për koleksionin e lojërave. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit të kazinosë në internet, për shembull, ruletë, blackjack në internet, poker, dhe blackjack online. Ekziston edhe GoodWin kazino live lobi që krenohet me shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Bërja e tërheqjeve është gjithashtu e lehtë dhe e shpejtë në këtë kazino. Ndryshe nga shumë kazino të reja atje, GoodWin premton tërheqje të shpejta me kusht që llogaria e lojtarit të verifikohet. Lista e metodave të përshtatshme të tërheqjes përfshin kartat e kreditit si p.sh MasterCard dhe Viza. Lojtarët gjithashtu mund të tërheqin fitimet në kuletat e tyre elektronike si Neteller, Skrill, ecoPayz, etj.

Monedhat

Një avantazh i GoodWin është se është një kazino e re që pranon monedhën fiat dhe kriptomonedhën. Lojtarët që përdorin para fiat mund të luajnë kumar duke përdorur euron (EUR), dollarin amerikan (USD) dhe rublën ruse (RUB). Përveç parave fiat, GoodWin mbështet kriptovalutat e njohura si p.sh bitcoin, litecoin, ethereum, dhe bitcoin cash.

Bonuses

GoodWin ka shumë promovime dhe shpërblime për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë paketën e mirëseardhjes që përbën a bonus depozite plus rrotullime falas të zbatueshme për lojëra elektronike specifike. Përveç ofertës së mirëseardhjes, kazino ka promovime të tjera, për shembull, bonuse të ringarkimit, kthim parash, bonuse ditëlindjeje dhe një program fitimprurës VIP.

Languages

GoodWin Casino u shërben lojtarëve nga shumë vende në mbarë botën. Për të siguruar që askush të mos mbetet pas, kazino ka një faqe interneti shumëgjuhëshe që mbështet disa gjuhë ndërkombëtare, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, portugalisht në Mbretërinë e Bashkuar, kineze, finlandeze, norvegjeze dhe rusisht. Lojtarët mund të zgjedhin opsionin e tyre të preferuar në çdo kohë në shiritin e cilësimeve të gjuhës në meny.

Live Casino

Ndër kazinotë e reja në internet, GoodWin renditet atje lart. Ai krenohet me lojërat më të fundit të kazinosë në internet dhe opsionet e kazinosë live, të dyja të disponueshme si lojë e menjëhershme në desktop dhe shfletues celular. Lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë ose instalojnë ndonjë shtesë për të hyrë në lojë. Për kumarxhinjtë në lëvizje, ka aplikacione celulare për Android dhe iOS.

Software

Për të siguruar që të gjithë lojtarët të kenë gjithmonë diçka të re për të luajtur, GoodWin punon me të gjithë shitësit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë. Kazinoja ka lojëra nga ReelPlay, Big Time Gaming, Thunderkick, RedTigerGaming, NoLimitCity, Evoplay, ELK Studios, Edikt, GameArt, Playson, Wazdan, Quickspin, Amatic Industries, iSoftBet, Ezugi, NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, BetSoft, EGT Interactive, dhe Habanero.

Support

GoodWin Casino ka një faqe interneti miqësore për përdoruesit dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit të disponueshme në bisedën e drejtpërdrejtë. Ndërsa agjentët e vërtetë nuk janë të disponueshëm 24/7, chatboti i drejtpërdrejtë mjafton. Përveç bisedës live, kazino ka një sistem biletash me email, email adresa, linja telefonike dhe Whatsapp. Përveç këtyre opsioneve të mbështetjes së klientit, GoodWin ka një seksion të detajuar FAQ.

Deposits

Kazinoja GoodWin kërkon që lojtarët të depozitojnë para të vërteta në llogaritë e tyre për të hyrë në lojërat e fatit me para të vërteta apo edhe për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Kazinoja ka bashkëpunuar me të gjitha kuletat kryesore elektronike, kartat e kreditit ose të debitit dhe një mori mënyrash të tjera pagese në internet, duke përfshirë Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, kripto-portofolet, ecoPayz, e kështu me radhë.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashback
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Polake
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (20)
Australia
Austria
Brazili
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Italia
Kanadaja
Meksika
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Spanja
Tajlandë
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Habanero
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
QuickspinReal Time Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet