Gratogana New Casino Rishikoni

Age Limit
Gratogana
Gratogana is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Total score7.7
Përfitimet
+ Lojëra unike
+ Mbështetje e shpejtë
+ Lojë e sigurt

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonus pa depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Bileta gërvishtëse
BlackjackRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Spanja
SoftwareSoftware (2)
Leander Games
iSoftBet

Gratogana

GratoGana është një kazino e re por e njohur në internet që fokusohet në tregun spanjoll. Aktualisht, ajo bie në sy, nga pikëpamja e të ardhurave, si një kazino e vogël në internet në krahasim me kazinotë e tjera në internet që i shërbejnë të njëjtit treg. Licencohet dhe rregullohet nga Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit (DGOJ).

Kazino GratoGana ofron një përzgjedhje unike të lojërave elektronike të videove, lojërave me gërvishtje, ruletë dhe variacione blackjack. Për habinë e tyre, lojtarët nuk do të gjejnë tavolina tipike blackjack dhe rulete nga ofruesit e programeve të njohura! Në vend të kësaj, prisni të eksploroni disa tabela të reja të mundësuara nga ofrues të pronarëve dhe të rinj në treg.

Le të eksplorojmë disa nga veçoritë unike të ofruara nga kazinoja e re GratoGana.

Pse ia vlen të luash në GratoGana Casino?

GratoGana ofron një përzgjedhje unike, por të kufizuar të lojërave elektronike, blackjack, ruletë dhe gërvishtje. Pavarësisht mungesës së lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët gëzojnë akses të pakufizuar në disa koleksione klasike.

Lojtarët e rinj dhe ata ekzistues kanë akses në bonuse të mira. Kërkesat e basteve janë nën mesataren në krahasim me kazinotë e tjera të reja në internet. Lojtarët e nderuar mund të regjistrohen në programin VIP GratoGana dhe të shijojnë shpërblime të personalizuara.

Operacionet e kazinosë GratoGana janë nën mbikëqyrjen e rreptë të rregullatorit të Drejtorisë së Përgjithshme Spanjolle për Rregullimin e Lojërave të Fatit.

Së fundmi, lojtarët mund të bëjnë depozita dhe tërheqje pa shqetësime pasi kazinoja është në përputhje me PCI.

About

GratoGana është një kazino e re që synon industrinë spanjolle të lojërave. U lançua zyrtarisht në vitin 2020. Kazino GratoGana operohet dhe zotërohet nga Playes PLC. Ai krenohet si shesh lojërash spanjolle për lojëra elektronike unike dhe lojëra gërvishtëse. 

Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Drejtoria e Përgjithshme Spanjolle për Rregullimin e Lojërave të Fatit (DGOJ).

Games

Kazinoja GratoGana mund të jetë e re, por ajo është e vendosur t'u ofrojë të gjithë lojtarëve të saj një përvojë unike dhe të veçantë të lojërave. Ajo ka një holl të vogël kazinoje me një përzgjedhje të kufizuar të titujve klasikë dhe unikë të disa ofruesve të programeve kompjuterike.

Pavarësisht mungesës së lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët mund të eksplorojnë dhe të fitojnë pagesa masive në lojëra elektronike, lojëra gërvishtëse, blackjack dhe tavolina ruletë.

Të gjitha lojërat testohen dhe auditohen rregullisht nga laboratorë të pavarur testimi për të siguruar drejtësi në lojë.

Slots

Videoslot janë zgjedhje të zakonshme midis lojtarëve të kazinosë në internet. Popullariteti mund të lidhet me lojën e thjeshtë, përvojën emocionuese të lojërave dhe pagesat masive të bonusit. Titujt e disponueshëm janë zgjedhur me dorë nga ofruesit unikë të softuerit për të transformuar përvojën tuaj të lojërave. Ato përfshijnë:

 • Mbreti i maskave
 • Sherifi i egër
 • E bukura dhe bisha
 • Varri i Pasqyrave
 • Flamenko e egër

Blackjack

Blackjack është një lojë e njohur tavoline midis lojtarëve sezonalë. Kërkon një strategji të zhvilluar mirë dhe aftësi paraprake për të fituar pagesa masive në një tavolinë blackjack. Lojtarët duhet të kenë një dorë më të fortë se tregtari dhe të qëndrojnë në zonën fituese për të marrë pagesa të majme.

Disa tavolina plepi përfshijnë: 

 • Blackjack VIP
 • Blackjack
 • Blackjack VIP me shumë dorë
 • Çiftet Mbretërore Blackjack
 • Blackjack me shumë duar

Ruletë

Nëse lojtarët duan të shijojnë një lojë të thjeshtë të bazuar në një rrotë rrotulluese, atëherë ruleta është vendi për të eksploruar. Lojtarët duhet të parashikojnë se ku do të bjerë topi dhe të presin që tregtari të rrotullojë tryezën e ruletës. Disa nga tavolinat e njohura të ruletit janë:

 • Ruletë evropiane
 • Baste të vogla të Ruletës Evropiane
 • VIP i Ruletës Evropiane
 • Ruletë Argjend

Lojëra me gërvishtje

Seksioni i lojërave Scratch ofron një përvojë emocionuese dhe unike të lojërave. Rregullat janë shumë të thjeshta dhe të lehta për t'u kuptuar. Eksploroni të gjitha lojërat e disponueshme përpara se të vendosni për një titull të vetëm. Kazino GratoGana ofron disa nga lojërat më të mira me letra gërvishtëse, të tilla si:

 • Rrota e fatit
 • Luani Tang
 • Thesari i Jade
 • Ari Aztec
 • Mbreti i gërvishtjeve

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tjera të reja në internet, GratoGana ofron bonuse dhe promovime të ndryshme. Ato janë tipare të zakonshme që lojtarët i marrin parasysh kur bashkohen në një kazino të re. Të gjitha bonuset e disponueshme në kazinonë GratoGana janë të renditura në faqen "Promovimet". 

Lojtarët mund të kenë akses në shumicën e bonuseve 30 ditë pas regjistrimit në kazinonë GratoGana. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus emocionues të mirëseardhjes deri në 250 €. Depozita minimale është 10 €, dhe një kërkesë për bast 40 herë duhet të plotësohet përpara se të arkëtohet.

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Rrotullime të së dielës
 • Bonusi i kthimit të parave të së hënës
 • Bonusi i së Premtes në para

Lojtarët gjithashtu mund të regjistrohen në programin VIP dhe të shijojnë veçori të personalizuara.

Payments

Kazino online GratoGana mbështet opsione të shumta bankare. Lojtarët mund të përdorin metoda pagese lokale dhe globale të pranuara. Kufiri minimal i depozitave është 10 €. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kenë vonesa në varësi të mënyrës së preferuar të pagesës. 

Disa nga metodat e njohura përfshijnë:

 • PayPal
 • Skrill
 • paysafecard
 • MasterCard
 • Viza

Languages

Faqja e kazinosë GratoGana është kryesisht e disponueshme në spanjisht, një gjuhë dominuese në vend. Si një kazino e re dhe në rritje, ajo gjithashtu mbështet gjuhën angleze për të arritur jo-spanjollët që banojnë në Spanjë.

Pritet që kazinoja online GratoGana do të planifikojë të zgjerojë tregun e saj pasi duhet të shtojë më shumë gjuhë pasi preferencat e lojtarëve janë të ndryshme.

Responsible Gaming

Lojtarët mund të kenë disa pyetje ose mund të duan të mësojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme të internetit për ndihmë ose më shumë informacion.

Software

Lojërat e kazinosë GratoGana mundësohen nga një numër i kufizuar zhvilluesish softuerësh. Duke qenë një hyrje e re në treg, ne mund të kuptojmë listën e vogël të partnerëve të saj.

Megjithatë, lojtarët do të gjejnë lojëra nga Anakatech, një ofrues softuerësh i lojëra elektronike ndër-platforma dhe lojëra me letra gërvishtëse me një mundësi zgjedhjeje të pavarur dhe integrim vertikal. Anakatech ofron zgjidhje të plota iGaming të cilat gjithashtu mund të integrohen me çdo procesor ose ofrues lojërash.

Ofruesit e tjerë të softuerit përfshijnë Leander dhe iSoftBet. 

Lojtarët duhet të regjistrohen në kazinonë GratoGana për të eksploruar të gjitha veçoritë e lojërave të disponueshme.

Support

Kazino GratoGana krenohet me një ekip të besueshëm dhe miqësor të mbështetjes së klientit. Ky është ekipi që qëndron pas reputacionit të kazinosë, pavarësisht disa viteve në tregun e lojërave. Lojtarët mund t'i kanalizojnë të gjitha kërkesat e tyre në këtë ekip 24/7 dhe presin ndihmë në kohë.

Ekziston një seksion i gjerë i FAQ-ve që ofron zgjidhje të zakonshme për këto pyetje. Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes bisedës live, emailit support@gratogana.es, ose telefononi +34911232389.

Deposits

Meqenëse kazino online GratoGana fokusohet në një treg të vetëm, aktualisht, ata pranojnë vetëm transaksione të kryera në euro. 

Me tendencat aktuale të tregut dhe ndryshimet teknologjike, kazinoja GratoGana do të duhet të përqafojë diversitetin. Kjo do të krijojë hapësirë për më shumë monedha dhe kriptovaluta.