Gratorama New Casino Rishikoni

Age Limit
Gratorama
Gratorama is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Kazino me letra me gërvishtje
+ Kazino pa bonus depozite
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Bileta gërvishtëse
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)
Leander Games
iSoftBet

About

Gratorama është ndër fytyrat e reja në botën e lojrave që transformoi industrinë. Është anëtar i kazinove online të operuara nga Jurimae Limited. Ka qenë në treg që nga viti 2008, por ndryshimet e fundit në faqen e internetit dhe veçoritë e reja e kanë bërë atë të shfaqet në mesin e kazinove të reja në internet. Kazino Gratorama është e mbushur plotësisht me bonuse të mira dhe lojëra kazino të zgjedhura në mënyrë unike. Ky është ndër faktorët që e kanë bërë atë të mbetet konkurrues. 

Faqja e internetit e kazinosë Gratorama është e përshtatshme për përdoruesit, me butona të lehtë navigimi. Pamja vizatimore e faqes së internetit të kazinosë e bën atë një destinacion të preferuar mes adhuruesve të animacionit. Jo të gjitha veçoritë mund të përshtaten në faqen kryesore; ky rishikim do t'ju ndihmojë të keni një pamje më të mirë të kazinosë Gratorama. 

Gratorama

Pse të luani në Gratorama Casino

Lobi i kazinosë është një aspekt i shkëlqyeshëm kur zgjedh një kazino të re në internet. Disa lojtarë shkojnë për kazino të mbushura shumë, ndërsa të tjerë preferojnë kazino të reja me zgjedhje unike. 

Gratorama Casino është i mirënjohur për përzgjedhjen e tij të thjeshtë, por unike të lojërave klasike nga disa ofrues softuerësh të papëlqyer në treg. Kazinoja Gratorama mirëpret lojtarët e rinj me një paketë të madhe të mirëseardhjes me një bonus depozite 100% dhe një paketë pa depozitë prej 7 £ pa pagesë. Ka oferta të tjera elegante dhe ekskluzive që mund t'i eksploroni.

Kazino Gratorama kupton kërcënimin në rritje kundër lojërave online nga hakerat; prandaj ai përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL të mbështetur nga muret e zjarrit modern. Kazinoja mbështet opsione të shumta pagese dhe monedha.

Games

Lobi i kazinosë Gratorama është projektuar ndryshe. Nuk përmban lojërat e zakonshme të kazinosë që shihen në shumicën e kazinove në internet. Në vend të kësaj, ai ofron një holl të vogël por gjithëpërfshirës kazinoje me lojëra unike të zgjedhura me dorë nga disa ofrues softuerësh të rinj por me reputacion. Eksploroni kategoritë e ndryshme të disponueshme në kazino Gratorama dhe shijoni lojëra të ndryshme. 

Slots

Slotet në internet janë një destinacion popullor për shumicën e lojtarëve të rregullt të kazinosë. Lojtarët janë të emocionuar nga tema të ndryshme, linjat e pagesës, RTP-të dhe veçoritë e bonusit. Kazino Gratorama ofron mbi 200 video lojëra elektronike me emocionet dhe magjepsjet që lojtarët mund të kërkojnë. Disa nga zgjedhjet kryesore përfshijnë: 

 • Gjuetarët e Drejtshkrimeve
 • Planeti Kristal
 • Hotshot Reels
 • Rush ari
 • Spin piramidale

Lojëra me gërvishtje

Lojërat me letra gërvishtëse po bëhen ngadalë një gjë në mesin e lojtarëve të kazinove në internet. Ato ofrojnë një lojë të thjeshtë por unike. Lojtarët duhet vetëm të gërvishtin kartat për të zbuluar numrat. Këta numra vendosin shumën e pagesës që lojtari ka fituar. Disa nga këto lojëra përfshijnë:

 • Ari Aztec
 • Mbreti i gërvishtjeve
 • Rezidenca e kungujve
 • Rrota e fatit
 • Lopat e mahnitshme

Jackpots

Ky seksion synon role të larta dhe çdo lojtar që kërkon pagesa të rënda. Jackpot-et përfshijnë lojëra elektronike dhe lojëra me letra gërvishtëse të ekzekutuara në motorin progresiv të jackpot-it. Sa më shumë lojtarë të vënë bast, aq më shumë rritet shuma totale e xhekpotit. Disa nga zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Leprechaun i egër
 • Sekretet e xhunglës
 • Fruta ylli
 • Mermaids Wild
 • Z. & Znj. Scratch

Withdrawals

Gratorama është një markë e besuar që u paguan lojtarëve fitimet e tyre pa dështuar për sa kohë që ata kanë përmbushur kërkesat e bastit dhe llogaria e sirtarit është verifikuar. Metodat e disponueshme të tërheqjes përfshijnë Interac Online, Visa Debit, Visa, MasterCard, Entropay, Carta sI, Mister Cash, Giropay, Zimpler dhe Neteller, vetëm për të përmendur disa.

Monedhat

Për të lehtësuar aksionin e lehtë, Kazino Gratorama ka një faqe interneti për shumë monedha me mbështetje për disa monedha ndërkombëtare. Opsionet e disponueshme të monedhës varen nga vendndodhja e lojtarit. Lista përfshin dollarin amerikan (USD), euro (EUR), paund britanik (GBP), dollari kanadez (CAD), krona suedeze (SEK), korona norvegjeze (NOK) dhe franga zvicerane (CHF).

Bonuses

Kazinoja Gratorama u ofron lojtarëve të saj ekzistues dhe të rinj bonuse dhe promovime të mira si stimuj për besnikërinë e tyre. Ai synon të ndihmojë lojtarët e tij që të zgjerojnë bankrollin e tyre dhe të vazhdojnë të luajnë. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një paketë mirëseardhjeje prej 7 £ bonus pa depozitë dhe një bonus depozite të parë prej 200 £. Ka terma dhe kushte të bashkangjitura për çdo bonus që duhet të plotësohet përpara se të arkëtohet. Ju mund të rishikoni T&C-të e bonusit përpara se të regjistroheni në ndonjë bonus. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Promovimi rreth botës
 • Të hënën Cashback
 • E Premte Argëtim

A Programi VIP ku lojtarët mund të regjistrohen dhe të eksplorojnë disa oferta të personalizuara. Përndryshe, lojtarët mund të shikojnë bonuse të rregullta të ofruara nga mënyrat e pagesës.

Payments

Kazino Gratorama mbështet opsione të shumta bankare të disponueshme lehtësisht në vendet ku është e licencuar. Lojtarët mund të përdorin pagesa me kartë, kuleta elektronike dhe metoda tradicionale bankare. Depozita minimale është 10 €. Disa nga mënyrat e pagesës ofrohen vetëm në vende të zgjedhura. Disa nga opsionet e mbështetura të pagesës përfshijnë:

 • Cashlib
 • Neteller
 • MasterCard
 • Skrill
 • Monedha të paguara

Languages

Gratorama Casino është një platformë shumëgjuhëshe. Ai u shërben lojtarëve të bazuar në vende të ndryshme me gjuhë të ndryshme dominuese. Për ta bërë çdo lojtar të ndihet si në shtëpinë e tij, kazino Gratorama mbështet gjuhët që fliten zakonisht midis lojtarëve të saj. Lojtarët janë të lirë të kalojnë midis gjuhëve të ndryshme. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • japoneze
 • finlandez
 • rusisht

Countries

Pjesa e tregut të kazinosë online Gratorama përfshin lojtarë që banojnë në rajone të ndryshme. Euro është vendosur si monedha dominuese, por lojtarët janë të lirë të zgjedhin monedhat e tjera të disponueshme si ato të preferuara. Opsioni i monedhës është kryesisht i veçantë për vendndodhjen; prandaj rekomandon monedhën më të mirë për çdo lojtar. Monedhat e tjera të njohura përfshijnë:

 • Krona Norvegjeze
 • dollarë amerikanë
 • Dollar Kanadez
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • Jeni japonez

Promotions & Offers

Gratorama është një kazino e mirë-formuar që ende shquhet si një hyrje e re në treg me një përzgjedhje unike lojërash dhe veçori të reja. Lojtarët mund të eksplorojnë hollin e mirëorganizuar të kazinosë që strehon përzgjedhje klasike të lojërave elektronike të videove, lojërave me gërvishtje dhe jackpot-eve të larta. Kazino Gratorama ju bën gati të luani me një bonus pa depozitë prej 7 £ e ndjekur nga një bonus depozite e parë 100% deri në 200 £.  

Si një kazino në përputhje me PCI, ajo ofron metoda të shumta pagesash që janë të sigurta dhe të sigurta. Lojtarët mund të zgjedhin opsionet e tyre të preferuara bankare në varësi të disponueshmërisë në vendin e tyre. Karakteristika të tjera përfshijnë shumë gjuhë dhe monedha dhe një ekip mbështetës të besueshëm. 

Mbani mend gjithmonë të luani kumar me përgjegjësi.

Software

Pasi të keni shqyrtuar disa nga lojërat unike të kazinosë në kazinonë Gratorama, mund të vini në dyshim ekipin që qëndron pas këtyre titujve. Për habinë tuaj, do të hasni vetëm marka të tilla të panjohura që punojnë gjatë gjithë kohës për të mbajtur të këndshëm hollin e kazinosë Gratorama. Netoplay është forca më e madhe pas disa prej zgjedhjeve kryesore në këtë kazino. Ai mbështetet nga:

 • iSoftBet
 • Leander

Këta tre ofrues softuerësh sigurojnë që lojërat e disponueshme të kenë grafikë me cilësi të lartë dhe lojë të qetë. Çdo lëshim i ri nga ofruesit e softuerit të përmendur më sipër shtohet rregullisht në hollin e kazinosë Gratorama. Planet e zgjerimit mund të kërkojnë më shumë partneritete me ofrues të tjerë të softuerëve të njohur.

Support

Operacionet e kazinosë Gratorama mbështeten nga një grup individësh profesionistë dhe miqësorë. Ata punojnë gjatë gjithë kohës për të përmbushur të gjitha nevojat e lojtarëve. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës të Gratorama përmes një objekti të bisedës live. 

Përndryshe, ata mund t'i kontaktojnë ata me email (support@gratorama.com) ose telefononi +35722007385. Lojtarët mund t'i referohen seksionit FAQ për disa nga pyetjet e zakonshme mbi lojërat, bonuset dhe pagesat.

Deposits

Për të luajtur në kazinonë Gratorama me para të vërteta, lojtarët duhet së pari të depozitojnë para të vërteta. Kazinoja ka bashkëpunuar me ofrues të njohur të pagesave në internet. Metodat e disponueshme të depozitimit përfshijnë Interac Online, Trustpay, Visa, Neteller, Zimpler, MasterCard, Interac e-Transfer, Direct eDebit, Mister Cash, Giropay, EntroPay, Diners Club, Carta Si, Mastercard Debit dhe Visa Debit, ndër të tjera.